DM a Rossmann výrobky pro děti, co na ně říkáte?

strapocka
6. říj 2012

Děvčata, co říkáte na kaše,mléka a všechno k jídlu a pití Babylove a Babydream z DM a Rossmana? Mám holčičku 3 a půl měsíce, plně kojenou, jen se začínám rozkoukávat..Děkuji všem za názory..

veruska007
6. říj 2012

3,5 roku nakupuju detske vyrobky zn. Babylove v DM a maximalni spokojenost: hodne jsem kupovala treba babylove UM, kase, obedove sklenicky, plinky, ubrousky, vubec kosmetiku pro deti i pro sebe. Cena x kvalita mi prijde bezva.

llluckaaa
6. říj 2012

Já mám zkušenost s DM. Používáme pleny babylove, UM babylove, ubrousky babylove, občas příkrmy babylove, máme pecičky BL. A v DM mám ještě hrozně ráda Alnaturu 😉

yes79
6. říj 2012

Taky mám jen pozitivní zkušenosti, pleny, UM, ubrousky, skleničky,kaše, atd, takže můžu doporučit 🙂

strapocka
autor
6. říj 2012

děkuju za odpovědi, pleny a kosmetiku taky používám, šlo mi čistě o to jídlo, všimla jsem si, že ceny se nedají srovnat se všemi ostatními značkami, ale aby to nebylo na úkor kvality.I když předpokládám, že u dětské výživy by neměl být problém, ale dneska člověk nikdy neví 🙂

veruska007
6. říj 2012

Neboj, oba drobky mam odkrmene v DM 😉

lucisa
6. říj 2012

@strapocka souhlasím s holkama, myslím, že kvalita je výborná, mám odkrmené všechny děti, nikdy žádný problém, u dvou posledních i mlíko babylove, které mi oproti ostatním přišlo mnohem levnější a lepší na přípravu, nedělají se hrudky, takže rozmíchání stačí ve flašce, není třeba šlehač nebo mixér apod. a navíc, chutnalo i mně. Když jsem kdysi zkoušela jiná, přišla mi divná chuťově, hrudky nám pořád ucpávaly dudlík, takže jsem zůstala jen u babylove.
Nehledě na fakt, že se můžeš registrovat (otázka pár minut na kterékoliv pobočce) a budou ti až domů posílat knížečky s kuponky na slevu, které se fakt hodně vyplatí (nejsou tam jen DM výrobky, i jiné), ale třeba se slevou vyšly vlhčené ubrousky i různé příkrmy za pakatel. I když ani bez slevy nejsou drahé.
A mám známou, která bydlí v Německu a říkala, že tam je DM hodně maminkami využíváno, že má opravdu dobrou tradici a skvělé jméno, tak doufám, že by si nelajzli zrovna v ČR o pověst přijít.

omites
7. říj 2012

Ahoj. Dmka se mi na tohle moc líbila. Složení příkrmů super, ať už Alnatura nebo Babylove. Dones sem tam koupím plínky nebo vlhčené ubrousky. Taky jejich kaše jsem kupovala. Fakt se mi ty jejich výrobky líbí.

xsenova
7. říj 2012

@strapocka keby si sa nakoniec rozhodla pre DM, tak sa mozes zapojit do programu babybonus, kde dostavas zlavove knizky na urcite vyrobky 🙂 Mozes sa registrovat aj online cez ich stranku.

strapocka
autor
7. říj 2012

Tak Vám všem děkuju, už mám obrázek a v DM jsem přihlášená už od těhotenství, takže kupony znám 😉

andelka
18. říj 2012

Taky v DM a Rossmannovi odkrmuju druhé dítko 🙂 a spokojená jsem moc. Víc nakupuju v DM, vyhovuje mi jejich systém bonusů a slev. Kupovala jsem skleničky, ovocné, zeleninové, masové...kaše, starší pil od roka do 2,5roku jejich UM, kupuju vlhčené ubrousky, plínky, kosmetiku pro děti...hodně kuponkuju, z dětských slevových knížek i normálních....v Rossmanovi jejich skleničky a tyčinky, sušenky... 🙂

monikabie
18. říj 2012

Já jsem s Rossmann moc spokojená. Malý pije to jejich mlíko, moc chutné, kaše dobré a Babydream příkrmy jsou chutově taky výborné. Pleny tam taky kupuji.

gabiikol
12. bře 2015

Dobrý den, mohla bych poprosit o vyplnění velmi krátkého dotazníku zaměřeného na věrnostní programy drogerií pro rodiny s dětmi do tří let? Velice by mi to pomohlo při psaní bakalářské práce. Děkuji. http://www.survio.com/survey/d/J4D3D5U4A1K1J3Y1Q