Dnes první příkrm. Může i kaši na noc?

petrina
22. led 2009

maminky, ještě jedna otázečka...Dneska jsem dala první příkrm.Tři lžičky mrkvičky spapal.Můžu dát dneska i kašičku na dobrou noc?

beruska2x
22. led 2009

kasicka je mlecna ne?? tak to je jako MM nebo UM toho bych se nebala... 😉

petraluk
22. led 2009

Peti jestli jí bude mít prvně, tak bych radši počkala, abys poznala jestli mu neni po mrkvičce nebo tý kaši 😉 Rozhodně to není jako MM, naopak. Luky nesměl mléčný kaše až tak do 10měs. kvůli nějakým střevním problémům, jen nemléčný dělaný z MM...

beruska2x
22. led 2009

ja ma teda ryzovou od Hami od 4+ a je tam primo psany ze je s MM ...

gedgitka.a
22. led 2009

tak já zatím jen plně kojím a malému bude v neděli 6 měsíců, ale všichni i dr mi říkají, že dát mrkev a počkat tak 3-4 dny na to jestli nebude nějaká reakce apk teprv další příkrm 😉

beruska2x
22. led 2009

ja myslim ale ze kase s MM se jako prikrm vubec nebere, tam se pocita zelenina, masko, ovoce atd... proste nemlecne veci 😉 davala jsem vsechny prikmy s odstupen 2 - 3 dnu a zadny problem krome ruz. kapusty, po te se osypal....

gedgitka.a
22. led 2009

no já musím prý vše nemléčné kvůli té vyrážce či exému bo čemu sakryš 😒

beruska2x
22. led 2009

☹ ☹ tak to nevim, my zatim v poho na prikrmech i nutrilonu, MM jsme meli asi 6 tydnu jenom...

gedgitka.a
22. led 2009

aha tak to já zatím jen plně kojím a malej měl v 5,5 měsících 9280gr a 73cm teď budem mít 3 Hexu a prohlídku, tak jsem zvědavá na 6 měsících 😀 ale dr nám řekla, že vše jen nemléčné 😒

beruska2x
22. led 2009

to jste macci 😀

misakulicka
22. led 2009

gedgitko: v 5,5 měsících přes 9 kg?????to my máme ted v 10 měsících....sááákva to je cvalík!

beruska2x
22. led 2009

my mame v 5m 8kg a 70cm 😉

radka.m.
22. led 2009

gedgitka-jako alergici musíte mít prozatím nemléčné kaše,aby jsi do nich mohla přidat bud své odsáté mléko,nebo h.a.mléko,mléčné totiž obsahují km,v němž je dost agresivní bílkovina a ta nedělá dobře právě alergikům,astmatikům a prckům s exemem.

misakulicka
22. led 2009

...ale je pravda že u nás nemá po kom být macatej...jsme všichni spíš čahouni hubení...

beruska2x
22. led 2009

misa... jako ze jsou deti tlusty po nas jo?? to diky teda 😀 😀 😀 😀 😀

gedgitka.a
22. led 2009

beruška2x: jojo, ale není tlustej no aspoň myslím a dr taky říkala, že je pěkňoučkej mám v albíčku jednu fotku prsí se na ní jak nějakej svalouš 😀

misakulicka: no je ho kusan prďolky jednoho 😀 no já mám 173-4cm a 59kg, takže dlouhej bude po mě mám vysokýho tátu a macatej po manželovi 😀 😀

radka.m: díky já vím dr mě všechno řekla co a jak a proč, ale dík 😉