Domácí příkrmy. Je to dobré? Kvůli masu...

alca22
16. lis 2008

Nezkoušely jste doma někdo zavařovat domácí masové příkrmy. Chtěla bych si je udělat, ale nevím zda je to dobré kvůli tomu masu. 😒

kijonkova.k
16. lis 2008

Já to nezkoušela,ale vím,že některé holky to dělají.Dokonce i sestřička na porodnice.cz psala,že si to takhle zavařuje 🙂

andy80
16. lis 2008

alca22: já je zavařuju. Normálně to uvařím, maso, zeleninu, brambory nebo tak, rozmixuju, dám do skleniček a pak to hodím na plech, na který dám trochu vody a hodím to do trouby nebo to dám do hrnce s vodou tak do půlky a vařím na kamnech. Pak je otočím dnem vzůru, abych viděla, jestli mi drží víčka a je to.

daluri
16. lis 2008

Holky a není lepší pro ty mrňousky vařit denně popř. co 2hý den, než dávat konzervované věci? 😉

gabinaf
16. lis 2008

Já teda malému vařím i maso (skleničky nikdy nejed, nedávala jsem mu je), mám knihu receptů, kde uvařené jídlo vydrží zamražené (ne zavařené) až 8 týdnů. Nikdy jsem s tím neměla problém a prcek taky ne. Vždy uvařím větší dávky, nestojím pak pořád u sporáku a mám klid 🙂

andy80
16. lis 2008

daluri, já dělám jen pár skleniček abych měla, když někam jedeme, jinak to dělám přesně jak píšeš. Vařím každý druhý den, někdy i denně a dávám zamrazit nebo jen do ledničky. Malá mi kupované skleničky blinká, takže bohužel dávat nemůžu.

zuz11
16. lis 2008

alca22 • 1d • Dnes v 11:47
Nezkoušely jste doma někdo zavařovat domácí masové příkrmy. Chtěla bych si je udělat, ale nevím zda je to dobré kvůli tomu masu

miluska.woolley
16. lis 2008

Ja varim a hnedka zamrazuju ve sklenickach. Vecer to pak jen vyndam z mrazaku do lednice...