Dva příkrmy bez dokojení - dát pít vodu? Čůrá méně

kollle
3. led 2017

Dobry den, mame 7.5 mesice a zavedeny dopoledni a poledni prikrm. Vetsinou nedokojuji. Mala ale v noci vzdy mela turch 2 ultra save latkove pliny a ted vypada, ze by ji jedna na noc stacila. Tak si rikam, ze to souvisi s tim, ze ma malo tekutin. Co vy na to? Jestli podat jine tekutiny - kolik? Dekuji.

konidana
3. led 2017

Jestli přes den k příkrmům kojíte na požádání, a jestli přes den čůrá normálně, tak by mělo mít tekutin dost. K příkrmům bych nabízela vodu (ale nenutila).

lajla
3. led 2017

Ja bych dokojovala...prece jen je to male dite a nabizela vodu

leki
3. led 2017

Ja k prikrmum nabizim vzdy vodu. Kolem tech 7 mesicu ji moc nechtel (ani caj ani redenou stavu z ovoce), vzdy si jen "cucl", tak jsem mu nabizela flasu snad co kazdy 3 lzicky. Ted uz pije normalne (10 mesicu). Podle me pokud nekojis jen 2 jidla,tak tekutiny si doplni kdyztak u dalsiho jidla. Muzes kdyztak delat ty prikrmy ridsi, at tam ma vic vody 🙂

panickatlamicka
3. led 2017

Urcite bych dokojila, nebo mas pro to nejaky duvod? V 7,5 m by kojeni stale melo prevladat nad prikrmy . pokud nabidnes vodu, tak na lzicce je to nejiddalnejsi.

izz76
3. led 2017

@kollle V tomto věku jsem zkoušela nabízet k pití vodu a kojila jsem na požádání,tedy i po příkrmu...

kollle
autor
3. led 2017

Nedokojuji, protoze uz sama nechce a mela jsem za to, ze po mesici po zavedeni prikrmu ma prikrm v poledne nahradit mlecnou davku. Takze to prevladani kojeni je mysleno, ze za den vicekrat kojis nez davas prikrm, ne? A ne tak, ze das par lzicek prikrmu a prevazne dokojis. Nebo jsem to spatne pochopila? Jinak s tou vodou - kdyz jsem ji chtela jednou dat po lzickach - spolkla jednu, druhou, treti, ctvrtou a porad. Sni/vypije vse co ji dam na lzicce, skoro jakoby nemela klapku ;) tak pak zase otazka kolik te vody ji ted davat

ladyhacek
3. led 2017

Já jsem dlouho dokojovala, protože sny o jídlo nejevil zájem > snědl pár lžiček. Právě koelm toho 7-8m sněld asi 50g k obědu 🙂 > po zavedení příkrmů jsem nabídla vodu.
Dělej to pocitově 🙂. Pokud už nedokojuješ a sní plnou dávku tak dej napít. Je to i naučné to pití > že se pije a né jen kojí > že existuje i jiná tekutina.
Já jsem kojila o 18m fakt téměř na požádání (někdy mi ani nejedl a chtěl mlíko) ale zároveň pil o dost vody/čaje.
Pokud pít vodu nebude chtít >vůbec nic se neděje > tekutin má dost z mlíčka 🙂. Pokud přes den čůrá normálně buď ráda, že v noci čůrá méně > také méně v noci pije? Sny vyžaduje v ncoi čaj a něldy m i teď v 21m jedna plínka nestačí > což už by vydržet pomalu měl 🙂. Jendu plenu na noc jsme měli njka kolem roku (před rokem?) Myslím, že už pomlau nastává ten čaj a holčičky prý neučůravají, ale čůrají najendou > snad více vydrží 😉

konidana
4. led 2017

@kollle Každé dítě je jiné, tvoje je asi hodně "žravé" :D moje kojené děti snědly příkrmu jen pár lžiček až skoro do roka a pití (voda) - to byla vůbec tragédie - starší dcerka nepila skoro nic ani po odstavení.... musíte si to vyladit sami 🙂