Hamánek, příkrmy od Hamé. Jsou dobré?

bajca.klom
19. kvě 2011

Poraďte holky, jsou tyto příkrmy dobré? nic moc jsem nikde nestudovala, zaujala mě hlavně cena. Mají je např. v Penny Marketu a stojí skoro o polovinu míň, než příkrmy od Hami...Kupujete je svým dětem? Díky 😉

marketa137
19. kvě 2011

koukni an složení, jen 15% ovoce 😒 . Já kupuju sice od hamé ale tu 100% a ta stojí 17,90 a nebo kupuji 100% z DM ty jsou super. většinou u všeho koukam na složení a i od hami nic moc složení v % 😒

bufina
19. kvě 2011

Jsou cenově dobrý, ale třeba na těch maso-zeleninových mně vadí že v nich nejsou kousky. Pro jakejkoliv věk je to vždycky rozmixovaný ☹ Pro mimčo je lepší ať si postupně zvyká na větší kousky jídla. Ale jinak špatný nejsou, taky je občas koupím. Snažím se teda doma hlavně vařit, ale když je potřeba, tak kupuju v Dm od té jejich značky Babylove. I ty velký 220g stojí 24.90, což třeba ty hami stojí skoro 40.

beruskanula
19. kvě 2011

Ahojky...tak zatim se mi do ruky dostaly jen ovocne presnidavky hamanek -malej dostal od jedny babicky, ale nedala jsem mu je..obsahuji cukr 😝
my kupujeme prikrmy hami a hipp...dle slozeni, studuji poctive etikety, aby nebyl pritomen cukr, sul, cibule apod., co nnei por ditko vhodne 🙂
hodne maminek si chvali prikrmy babylove 🙂

vernero
19. kvě 2011

Naší malé moc chutnají, já myslím, že vše co se tady prodává zvlášť pro děti musí být kvalitní. Co se ovocných týče, tak to máme jako nouzovku, raději jí rozmačkám banán, nastrouhám jablíčko, hrušku, broskvičku, je to taky 100% ovoce 😀 a nakonec to vyjde i levněji 😉

romana29
19. kvě 2011

Malé chutnají, ale jak píše někdo nade mnou - nejsou tam kousky,je to prostě kaše...takže se snažím střídat s dražšíma příkrmama, kde kousky jsou

helulela
19. kvě 2011

já u všech skleniček poctivě četla složení a podle toho jsem vybírala. Neplatí, že dražší jsou vždycky lepší, takže značka pro mě nebyla podstatná. Etiketa je prostě jistota 🙂

luciebx
19. kvě 2011

ja tyhle hamanky taky kupuju.. a jsou dobry.. malymu chutnaji.. a ta cena taky super.. i kdyz me je jedno co ktera stoji ale tyhle mu proste jedou.. treba neco od hami jist nechce..

sarinkaa12
9. zář 2014

Ahoj hamánky mohu jen doporučit moje děti je milují a hlavně pro mamči co by chtěli ušetřit se dají koupit i za 10Kč což je pro mě jako pro samoživitelku na MD uplně perfektní Nakupuji zde http://eshop.levnepotraviny.cz/kategorie/pro-deti

gepe
9. zář 2014

Zkusili jsme pouze klasik ovocny a propadak. Ovocny dela jeste radu Happy fruit a ta je ze 100% ovoce, tak tu ano. Maso-zeleninovy jsme zkusili Hami a jak co slo mlady. Vseobecne celkove s Hame vyrobky nejsme spokojeni, tak nekupujeme ani pro dospele.
Pokud mas nekoho ci moznost nakupu v Nemecku, Allete ci Bebivita tam vyjdou na stejnou cenu a nesrovnatelne lepsi nejen slozenim, ale i chutove..
Jinak nez zacala jist mlada i potraviny, nechtela nic domaciho, tak jedla Bebivitu. Jinak neni nic jednodussiho nez rozmixovat jablicko ci do nej pridat treba banan nebo jine ovoce. Maso-zeleninu uvarit s kapkou olive oleje, anebo masla. My uz doma zapikame jen na masle 🙂

abalajda
9. zář 2014

Hami dceři absolutně nechutnalo,zkoušela jsem teda jen ovocný,protože zeleninovo-masové příkrmy jsem jen vařila.... Ale o holek co příkrmy kupovaly vím,že vyzkoušely několik značek než našly tu správnou,která dětem chutnala... Sice se to docela prodraží,ale bohužel je každá značka jiná,tak to chce asi zkoušet....

petule_1
11. říj 2014

holky máme doma asi dva ovocné Hamánky tak jsem koukla na složení a nestačím se divit: 40 % ovoce,cukr,škrob atd..otázka je proč se tam dávají ty škroby a cukr? 😕 Malé sice chutnají,ale asi proto,že tam je ten cukr..od Babylove kupujeme taky a baští to uplně stejně tak nevím 🙂