Hami, Čaj pro celkovou pohodu

kamiiisek
5. srp 2017

Ahoj maminky, jdu si k vám pro radu. Začala jsem synovi dávat příkrmy - mrkev, brambor, dýně.. Sní toho vcelku dost, tak 100-120g a dokojit už nechce. Myslíte že mu můžu dát příkrm zapít čajem Hami, čaj pro celkovou pohodu? Je to čaj ze směsy bylin ( heřmánek, meduňka, máta, fenykl, anýz a tymián) je od uk 6.měsíce. Synovi bylo 6m tento týden. Nebo mám dát raději vodu?

panickatlamicka
5. srp 2017

@kamiiisek nevidím důvod, proč čaj , nápoj dávat. Zbytečně sladké. Spíš dej synovi pár uliček prikrmu až po nakojeni, aby to zůstalo zachováno.

panickatlamicka
5. srp 2017

A samozřejmě je voda vždy lepší než prefabrikáty s barevnými obrázky na obale. 😉

kamiiisek
autor
5. srp 2017

@panickatlamicka no jo, jenže když ho nakojím, tak příkrm už nechce. A když ho nakojím jen trošku aby mu zbylo míszo na zeleninu tak řve a řve že má hlad a lžičku pak odmítá.
Jde mi jen o doplnění tekutin u oběda a ta voda nebo čaj mi přišlo jako nejlepší řešení.... Taky mi známá říkala, že jim tento čaj pomáhal při příkrmech že po něm mimčo nemělo zácpu.. Tak mě zajímalo jestli někdo nemá třeba podobnou zkušenost...

panickatlamicka
5. srp 2017

@kamiiisek však ono není nutné, aby měl celou dávku prikrmu, zatím by měl příkrmy jen zkoušet. Pokud se rozhodneš dát normální porci, a budeš mu chtít dát pití, tak vodu- lžičkou, stříkačkou, z pohárku.

kamiiisek
autor
5. srp 2017

@panickatlamicka a voda stačí jen převařená z kohoutku? Nebo musí být kojenecká?

panickatlamicka
5. srp 2017

@kamiiisek to záleží, jakou v kohoutku máte- u nás teče dobrá. To, jaká voda vám doma teče, zjistíš u svého dodavatele ...

naste
5. srp 2017

@panickatlamicka Pokud vím, tak se má dávat pár lžiček příkrmu a potom dokojit, ne obráceně.

panickatlamicka
5. srp 2017

@naste lze tak i tak.😉

panickatlamicka
5. srp 2017