Hipp, Hami, Sunárek. Co vešemu dítku nejvíce chutná?

denousek
20. kvě 2008

myslim ze otazka je jasna a zřetelná,,...co vam nejvíce respektive vešemu dítku nejvíce vyhovuju nebo-li nejvice chutna??

nikitazak
20. kvě 2008

nevim, jestli to tady uz neni, ale narazila jsemna vysledek testu kojenecke stravy.
http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_kojeneck...

sisstin
21. kvě 2008

já teda dávám kousky normálně od 6.měsíce..Hami je vyrábí..a pohoda 😎 a nikdy mi nikdo neřekl, že by se to nesmělo 😕

nensy
21. kvě 2008

ahoj sisstin mi tedkon začala s kouskama také od Hami bála jsem se že to malá nebude chtít ale papá to a velice dobře 😀

sisstin
21. kvě 2008

jinak hovězí dávám někdy od 5.měsíce jednou týdně...taková ta menší sklenička hami..a taky jehněčí..a moh se po tom utlouct 😎

sisstin
21. kvě 2008

a koupila jsem i tu tvarohovou Duetku..je tam od 7.měsíce..tak mu to pak dám..já to nějak neřešim, co tam napíšou, že od kterýho m se to může..tak to dávám 😎 akorát se snažím nedávat květák a brokolici a fazolky, pže dost trpěl na břicho, tak nechci..aby zas uletěl potom 😝

susik77
21. kvě 2008

tlapicka: aha, tak ked to mas ako hobby pripr. vsetko doma tak ok, 🙂 ja na to nemam cas ani domace suroviny 😝
a tiez si myslim, ze tie detske prikrmy su kvalitne...
pripada mi zbytocne, ked za chvilu bude jest vsetko aby som jej teraz pripr. vsetko bio a sterilne( prehanam) 🙂
ona uz papa vsetko okrem citrusov, jahod, ryb a tvarohu a doteraz nemala ziadnu reakciu.samozrejme, nedavam jej ani ziadne E-cka 😎

nensy
21. kvě 2008

jo tak tu hovězí má strašně ráda.tak květák jsme měli jednou a pak jsem ji to už nedala a brokolici nechce teda vubec. 😀

iza
21. kvě 2008

ahoj holky,
tak u nás :
ovocné : frutapura a pak Hipp Bio
mazozelenin a zeleninové : střídám Hipp, Hammi a Alnathuru(teda snad se to tak píše 😅 )
kaše: Hami(mléčné,ovocné) a Nestlé(nemléčné)
šťávičky : Hipp a Hami
kousky nechce, zvací po nich
můžete mi doporučit nějaký fan čajík? neslazenej? a neheřmánkovej....

iza
21. kvě 2008

oprava HAMI 😅

sisstin
21. kvě 2008

iza: neslazenej čaj neznám..to jsou právě jen ty bylinkáče 😔

susik77
21. kvě 2008

iza: cajanek ma nalevove sacky ovocne caje. tusim sme to kupili na Chodove v Hypernove 😉
ale mala to nemusi...skor ten hipp medovka jabko 😎

nensy
21. kvě 2008

jo tak to já neznám malá nechce čaje vůbec pít pije akorát štávičky od Hipp. 😀

prada
21. kvě 2008

u nás vede:
Ovoce-frutapura,hami,sunárek a sunárek s mlíkem

zeleninové příkrmy-sunárek a hami)ale teď už vařím, tak skleničky máme jenom na cesty).

čaj-granulovaný hipp a šťávičky od hippu a hami.

nensy
21. kvě 2008

to ovoce-frutapura jsemtaky dávala ted dáváme Hami,od Hippu jenom štávičky 😀

ketka
21. kvě 2008

Já dávala ze začátku jenom Hipp, ale teď dáváme Sunárek - přesnídávky, maso-zeleninu, kašičky a malýmu to moc šmakuje. Ty masozeleninový příkrmy střídáme občas s Hami, páč Sunárek nemá zrovna velký výběr.
Jo a dneska mi jeden známý říkal, že byly nějaký testy na ty maso-zeleninový příkrmy a Hipp dopadl nejhůř 😅

dzany
21. kvě 2008

ahojky, holky granulovaný neslazený čaj - ovocný - dělá sunárek (jmenuje se to instantní nápoj) a mají jabko, malinu a broskev. Naší malý šmakuje.
jináč Hipp nekupuji, obsahuje i v nejmenších skleničkách sůl. Nejvíc nam jede Hami, Hamánek a sunárek. 😉
Kaši zatím kupuji Nutrilon.

nensy
22. kvě 2008

ahoj mi kupujeme kaši jenom od Hami zdá se mi nejlepší.včera jsem koukila nákou obilno -jablečnou tak jsem zvědavá jestli ji to bude chutnat zatím papala akorát rýžovou 😀

bramburka
22. kvě 2008

Sunárek je neslazenej granulovanej, jo? Já skoro nic nenašla bez cukru, tak jí učím na vodu a docela jí pije, pokud má žížu, pokud nemá, tak blbne a vylejvá to.

Jinak kaši používáme Nestlé, inzerujou že je bez cukru, ale beztak je slazená sladidlem, ale aspon ne přímo cukr.

Jinak u Hippu mě překvapilo, že je příkrm docela slanej, i sůl ve složení je, ale dávám to, myslím, že to nebude škodlivá dávka (možná proto jí tak jede), svoje jídlo ale nesolim ani nesladim.

bera
22. kvě 2008

tak my většinou hlavně sunárek a hami 😉 čaje pro děti sáčkové bylinkové i ovocné, nesladím...

bielanevesta
22. kvě 2008

My dávame hlavne teda Hami, či kašu alebo ovocné presnídávky, ale občas zlupne aj niečo od Sunaru 🙂 Zeleninu v skleničke odmieta

kristi
22. kvě 2008

jo,jinak kase ma mala z DM - bud Alnatury jahlovy apod nebo nejaky s prichuti, chutnaji ji vsechny

marinka
22. kvě 2008

My papáme Hami, sem tam Hipp, Sunárek jsme ještě neměli..

pipi1211
22. kvě 2008

nam najviac vyhovuje hami a potom polivocky od sunarek 😀

silvia123
22. kvě 2008

My papáme príkrmy od Hipp a ovocné -frutapura, sunárek. Čo sa týka tej frutapury, tak ten kelímok, je naozaj malinký, preto mu ho zmiešam s roztlačeným banánom a nadrhnem 2 keksíky z Nestlé a spapká to celé bez problémov, veľmi mu to chutí.

silvia123
22. kvě 2008

Aj Hami príkrmy papáme často, hlavne s telacím mäskom mu chutí.

adkag
22. kvě 2008

my mame s prikrmami problem, maly zje toho malo, ale z kazdej znacky mu chuti nieco ine. napriklad sunarek - zelenina s kuracim masom chuti ale uz s morcacim nechuti,lebo je tak rajcinova omacka pridana. takze ja nevyberam podla znaciek, skusam co zje a co nie. ale oblubene ma len 3-4 vyzivky, ostatne moc nechce ☹

adkag
22. kvě 2008

este som chcela napisat,ze ovocne mame nestle podobne jak frutapuru a z toho vracal, netusim preco,to bol mix toho zakladneho ovocia.

susik77
22. kvě 2008

adka: to je zvlastne-urcite zvracal z frutapary? ja ju malej davam preto, ze je to skoro 100% ovocie oproti ostatnym ovoc. prikrmom-vacsinou je vsade ryzova mucka a pod....
mozno skus dat malemu najprv jednozlozkovu frutaparu-napr. tu hrusku 😉

karot
22. kvě 2008

Tak my jsme kupovali jen kaše od Nutrilonu(špičková je ta medová 😵 a ovocné(jen do terénu)přesnídávky od Hamé a Hami. 😉
Masozeleninové příkrmy nám nejeli,tak je vařím doma. 😎
Co se týče kousků,...............rozmačkávám zeleninu vidličkou(s čočkou je trochu problém,..............asi jí ještě mixnu)a maso mixuju.Jednou jsem mu ho nakrájela na malé kousky a jakmile po dásních poválel 3 sousta,naběhly mu a už jsem do něj nic nedostala. 😔
Nevím,jak velké kousky jsou v kupovaných skleničkách. 😨