Hipp, Hami, Sunárek. Co vešemu dítku nejvíce chutná?

denousek
20. kvě 2008

myslim ze otazka je jasna a zřetelná,,...co vam nejvíce respektive vešemu dítku nejvíce vyhovuju nebo-li nejvice chutna??

denousek
autor
20. kvě 2008

tedy..jestli pocitujete nejaky rozdil ptz ja rozhodne ano...

sisstin
20. kvě 2008

malej jí všechno...kombinuju to..rozdil nevim, sní mi vždycky celou porci od čehokoliv 😅

sylvar
20. kvě 2008

ze začátku jsem kupovala pouze hipp, což se cenově nedá srovnat s hami, sunárkem...
hami neoslazené,sunárek taktéž, i hipp byl neslazený, pokud teda člověk dobře přečetl etiketu,

malá zeleninové příkrmy nejí vůbec, jedině, když jí dám zeleninku na kousky, tak si dá do pusinky a papá, jinak nechce vůbec

jinak hami, sunárek jsou OK 😉

lenkazdenek
20. kvě 2008

tak nám taky vyhovuje všechno,malá není moc vybíravá 😉 takže stejně jako Sis kombinuju a čas od času ji dám i hamánka,ale ne moc často jelikož je přislazovanej,ale zas dělaj více chutí než sunarka,hip nebo hami

susik77
20. kvě 2008

zelenonovo-masove nam chutia najviac hippky a ovocie kupujem Hami-Frutaparu

majka07
20. kvě 2008

my nezkoušeli různé druhy, my kupovali převážně zeleninomasové příkrmy od Hami a ovocné od hamánka, párkrát kupujeme od sunarky, od jiných ne. 😉

denousek
autor
20. kvě 2008

no prave treba caj od hippu se mi zda ze malymu vubec nechutna konkretne hermanek...

zeleninka ta nam celkove jeste moc nejede uz prikrkmujem mesic a on porad sni jen na obed pulku male sklenicky a pak se shani po mlik...a prave sunarek mi snedl celej a velkou sklenicku tak jsem hledela ...

sisstin
20. kvě 2008

denousek: bylinkový čaje nám nechutnaj od žádný firmy, pije jenom ovocný 🙂

kristi
20. kvě 2008

nejvic chutna Hami, prokladam to s Hippem,ten ji taky chutna...caje nepije, chutna ji stava Jupi multivitamin

lenkazdenek
20. kvě 2008

tak nám od hiipu chutnal fenyklovej ,naopak nám moc nejedou ty ovocný 😒 zkoušela jsem i zřeďenou šťávičku od hami ,ale úspěch nic moc.
K masozeleninovým příkrmům,já tedy vždy vyzkouším jestly není alergická a pak vařím povětšinou doma sama a jede jí fakt všechno,jak skleničky tak domácí 🙂

kalo
20. kvě 2008

Taky kupuju všechny značky, aby byla změna. Malé chutná všechno. Ale toto skleničkové koupené jídlo máme tak jednou týdně 🙂

sisstin
20. kvě 2008

štávičky od Hami taky..ale dávám mu ji tak jednou týdně až za 14 dní, pže to je sladký..vypil by toho kýbl, kdyby moh 😅

kalo
20. kvě 2008

Taky jsem si vzpomněla na značku Alnatura /prodávají v DMku/. Tu taky chválím

sisstin
20. kvě 2008

já zas kauflandskou Little Bee...super ovocný..např. mléčná kaše s vanilkou a sušenkami, nebo musli s ovocem..cenově je to jak Hipp 😉

lenkazdenek
20. kvě 2008

Sis ,na ty jsem koukala,ale nebyla jsem si jistá jestly je to fakt kvalitní 😅 no ,ale když už znám někoho kdo odzkoušel tzak taky příště zkusím.

sisstin
20. kvě 2008

lenka: já taky měla nedůvěru, že to je Kaufland..ale naopak myslim, že to je kvalitní dost 🙂 do pátku jsou ještě na akci 🙂

lenkazdenek
20. kvě 2008

sis,tak super zítra tam letím 🙂

kalo
20. kvě 2008

Já se přiznám, že u ovocných přesnídávek na značku /či "kvalitu"/ poměrně prdím 😵 Většinou je používám pouze do něčeho /do jogurtu, nastrouhaného ovoce, jabka atd/. Takže jen přimíchám. A koupím i nějaké obyč.za 15 kč.

jabber
20. kvě 2008

Tak my jíme nejčastěji Hipp a Hami, pak Alnaturu, Humanu a ovocné ještě Sunval a Holle. Baští všechny. Sunárek skoro vůbec, to jsme měli asi 2, mě ty jejich příkrmy připadají nějaký divný 😅 . Šťávičku vypije denně jednu - Hipp a Hami, ředím jí to vodou podle toho jak je šťáva hustá.
Frutapura je dobrá, ale šíleně mě rozčiluje jak má malinké kelímky, malá zblajzne 2 s přehledem, takovýhle praštěný balení fakt nechápu... 😖

sisstin
20. kvě 2008

jabber: ta frutapura je dělaná jako malá svačinka..my sníme jednu a pak vydržíme 4 h bez jídla..ale my jsme zas jiný exoti 😅

nasticka
20. kvě 2008

my jsme začaly na hippu..a taky u něj zkončily 😝 teda aspoň, co se maso-zel. týče. malá absolutně odmítá cokolij iného než hipp, ani doma vařené ani žádné jiné zlaté svaté, prostě ne - to by radši byla celý den hladem, když se jí to snažím vnutit, tak začne řvát a nadavovat a na to já teda nemám nervy..ovocné kupujeme sunárek a ty jsou fajn, neslazené, cenově dobré a malé chutnají..kupovala jsem i alnaturu, ale je dost drahá a malá už toho sní celkem dost, někdy i 2 sklenčky ovoce za den..jinak "pije" jen obyč. vodu (toma natura) a v noci ještě 1x mlíko, jinak nic jiného nechce..je to kříž, ale Mudr. říká, že kojený děti tohle dělaj a pokud je spokojená, že se nemám stresovat, že si sama řekne, co potřebuje a co ne..

baileysa
20. kvě 2008

ja kupujem zeleninovomasove hlavne hami, vyhovuje mi, ze to nie je uplne rozmixovane, ale ze su v tom aj drobne kusocky...

ovocne hlavne frutapuru, ale aj sunarek s ovocie mliekom, hipp ovocie s jogurtom...

denousek
autor
20. kvě 2008

siss ted koukam k tobe do alba jak rostete pamatuju si te jeste jako tehulku 🙂

a mame stejny sedatko a stejnou postylku 🙂) to sedatku kupuje hodne lidi co se tak divam...
no a Petko,ai nemluvim,to uz je fesak!!

sisstin
20. kvě 2008

já jsem ted koupila sunárek s mlíčkem..jsem myslela, že tam bude jako pokračovací výživa..ale vypadá to fakt na mlíko 😕

lenkazdenek
20. kvě 2008

sis,sem ho koupila taky mám v ledničce,ale ještě jsem nezkoušela 😕

sisstin
20. kvě 2008

lenka: no ty obávaný jabka se smetanou jsem dala..a přežil to 😅 a ted mám tu duetku od Hipp..brokev+tvaroh..a Little Bee tvaroh s banány a jablky... 😕 jako nějakej doktor ti řekne, že do roka žádný mléčný výrobky..nějakej, že se to zas může..tak já nevim..ale vzhledem k tomu, že Tygr skoro nepije mlíko..tak mu to dám 😎

lenkazdenek
20. kvě 2008

já už dala jogurt jabko a jako chutilo a dobře pročistilo 😀 😀 😀 teď mám doma od hamánka ovocnou kašičku s piškoty

jabber
20. kvě 2008

sisstin - aha, no tak to je pak setsakra malá svačinka 😀
No s mlíkem - my už dáváme asi 2 měsíce odpoledne bílý jogurt a od minulého týdne mi mudra řekla, ať do dopoledního ovoce dávám polívkovou lžíci tučného tvarohu....tak dávám, malá je po tom jako divá a žádné problémy jsem zatím nezaregistrovala 🙂. Já jsem si všimla už dřív, že naší Ádě chutnají ty ovocné přesnídávky spíš kyselejší. Když je moc sladká - třeba banán s hruškou - tak toho tolik nesní 😖

jaku
20. kvě 2008

Zeleninový nám nejvíc jedou Alnatura z DM, Hipp, někdy Hami, ovocný zatím dávám jen frutapuru, chutná mu moc. Čajík jedině Hipp meduňkovo -jablečný nebo stejnou šťávičku z Kaufl. jinak nic jiného nechce pít, zmlsanej chlap no 😉

sisstin
20. kvě 2008

já nemůžu dávat nic s pomerančem nebo citronem..hned je osypanej 😔