Hotové příkrmy nebo vaříte samy?

zutom2
7. pro 2007

Kupujete příkrmy pro vaše miláčky nebo vaříte sami doma?

terezkaaa
7. pro 2007

já kombinuju 🙂

majka07
7. pro 2007

Kupuju, ale zachvilku budu dělat aj něco doma

helllena
7. pro 2007

tez zatim kupuju, ale brzy zacnu sama varit 🙂, pak budu jidla stridat..

kacka79
7. pro 2007

Ze začátkujsem jen kupovala, Hami nebo Hipp... ale teď spíš vařim.. no abych nekecala tak je to asi v poměru 2 dny domácí a 3. den kupovaná - to mu totiž jede víc. A Navíc když jsem nakoupila bio suroviny, tak mě to domácí vyšlo dráž než to kupovaný... no ale pro můj dobrej pocit 😵

majaaita
7. pro 2007

Kupované jen výjimečně - Iťa se kopřivkuje po Hami mrkvi (i ostatním od Hami, kde je mrkev), snese Hipp, Sunárek taky kopřivka. Vaření mě nevadí.
Ovoce střídám - jeden den doma vařené, další den Frutapura.

kristi
7. pro 2007

kombinuju.....tedka jsem treba 2x varila, ale dnes jsme byli na cestach,tak mela kupovane...

apricots
7. pro 2007

no my kupované, když něco udělám sama, tak to vůbec nechce:(a přitom když sem to ochutnala sama, tak ty kupované sou pěkný blivajzy a vařená mrkvička mi chutnala🙂a ona si vzala jednu lžičku, a víc ani tuk, za boha neotevře pusinku🙂

terezkaaa
8. pro 2007

holky,když děláte tu zeleninu,rozmixuje se vám úplně do hladka, jako je ta kupovaná?Já nevím-já už zkusila 3 různé mixéry a pokaždé to bylo s hrudkama,který prostě rozmixovat nejdou! 😠

kristi
8. pro 2007

terezko, tak ono uz by si mel mrnous i ty kousicky zpracovat, do hladka uz nemixuj..hlavne at je to obaleny tak, aby mu to dobre klouzalo 😉

romana27
8. pro 2007

já jedině kupovaný, ještě se párat kvůli pár lžičkám s nějakým vařením pro prcka 🙂. Už takhle stačí, že si musím 5x denně odsávat MM, takže hold musí být na konzervách 😀 , maminka zase tolik toho času nemá 🙂

Daníkovi to ale moc chutná, naštěstí.

Terko, já jednou jedinkrát, že zkusím uvařit bramboru a dát to do mrkve kupované a to naše malý trdýlko normálně nechtělo a nechtělo 🙂, je fakt, že kousky jsem tam měla taky 😕

schnek
8. pro 2007

my kupujeme Hipp a něco si vozím z Německa - Nestle a Milasan. Moje vařený u nás doma neobstálo a to se mi zdálo mnohem chutnější než kupovaný 🙄

terezka, já jsem to mačkala vidličkou a pak trochu promixla. Nebylo to úplně úplně hladký, ale Ondrovi to nevadilo. I mudr mi říkala, že bych to neměla dělat hladký, ať si zvyká 😉

kristi
8. pro 2007

musim zaklepat, ze Mia mi domaci ji.... 🙂

neeve
8. pro 2007

Vaříme... konzervy jen na cesty... a kdo ví, jestli to bude chtít 😝
Dr. mi řekl, že všechno co píšou - že je v tom kontrolovaná zelenina, lepší apod. - je blbost. Prý je zrovna tak kontrolovaná jako ta na pultech... no a k tomu ty konzervanty v těch skleničkách... prostě prej chemie ať tam píšou co tam píšou. A tom máme fakt celkem mladého a pokrokového doktora. A žádná práce s tím není, vařím na dva dny a je to fakt za chvilku. 😉

zutom2
autor
8. pro 2007

Já moc nevařím protože to moc nechce jíst,ale zkoušíme to.Mixuju v tom co se dělají koktejli a žádné kousky tam nemáme naštěstí.dík za odpovědi jen tak dál

johanda
8. pro 2007

Já jsem mixovala, tak od 8.měsíce jen pasírovala, aby si malá zvykala kousat. Konzervy jsem občas zkusila, ale nesetkala jsem se s úspěchem, malá je na domácí kuchyni.

sokolka
9. pro 2007

Tak já dávám od začátku doma vařené a je to v poho. Vždycky toho udělám víc a hodím si to do mrazáku. Takže je to vždy po ruce když nemám čas něco uklohnit. Jinak kupovanou jsem zkusila jednou, ale strašně to smrdělo. Malej to sice snědl, ale já na to prdim to kupovat, když mu chutná to ode mě. 😉
Jinak zatím pořád mixuju, ale vždycky pár kousků rozmačkám vidličkou aby tam měl kousíčky. 🙂

kacka79
9. pro 2007

Tak nám jede i doma vařený i kupovaný - i když to kupovaný mnohem vííc 😉 A kousky tam nechávám záměrně, aby si pomaloučku zvykal... např. banán jen pomačkám vidličkou a je to ok

syrael
9. pro 2007

Tak nevim, v nekolika chytrejch knizkach psali totez - nemixovat! Od zacatku prikrmy nemixuju, jenom pomackam vidlickou a nemame s tim absolutni problem...Do kupovanyho se mi moc nechce, bojim se, ze pak nebude chtit boban uz domaci. Ale fakt je, ze by mi bodlo, kdybych nemusela kazdej den zeleninkovat🙂

kacka79
9. pro 2007

Syrael já toho vždycky navařim třeba 10 porcí a zamrazim, mám 3 druhy a střídám i s kupovaným takže vařim tak 2 x za měsíc..my teda ani dýl nepřikrmujeme