Hotové příkrmy zn. Little Bee. Máte zkušenost?

motylek
8. lis 2008

Ahoj mamky,
dneska jsem v kauflandu koupila příkrm BIO cuketu s bramborem této značky. Byla poměrně levnější než například Hipp bio - 190g za 19,90,-. Jen si tak říkám jestli to nebude stát za prd. Pokud některá tyto skleničky kupujete, napiště jaký máte zkušenosti. Mají i poměrně dost druhů.

sisstin
8. lis 2008

motylek: já je občas kupuju, malýmu chutnaj, žádnej problém 😵

pismenka
8. lis 2008

pokud je to jen zelenina tak bývají levnější. Dražší jsou asž ty s masem. Přiznám se, že jiné než ty dvě značky bych nekoupila.

motylek
autor
8. lis 2008

Tak to je fajn, protože ta cena je fakt příjemná 😀

motylek
autor
8. lis 2008

To je jasný, že s masem jsou dražší, ale i tyto s masem byly levnější než Hipp. A jinou než který dvě??? Tuto a Hipp???

pismenka
8. lis 2008

promin myslela jsem, že tam píšeš ještě o Hami 🙂) že bych jinou než Hami a Hipp nekoupila. Kupuji jen Hami

motylek
autor
8. lis 2008

Já má zatím nakoupený taky jenom hipp a hami, ale neměli cuketu, tak jsem vzala tuto, tak uvidíme.

sisstin
8. lis 2008

motylek: ja jsem s nima spokojená, nevidím rozdíl od Hipp, konzistence je stejná...Hami je víc kouskovaté..mají velký výběr, občas ho koupím.. 🙂

sisstin
8. lis 2008

motylek: jo..a jako jediné příkrmy mi krásně voní 😕 fakt po těch ingrediencích, které tam jsou...navíc je v tom olivový olej, není to husté a dobře se to jí 😉 fakt nevidím rozdíl od Hipp, akorát neplatíš za drahou značku 😉

motylek
autor
8. lis 2008

Já si taky myslím, že na hippu je drahá značka 😉 , zkusím mu to dát a uvidím jak se bude tvářit.

sisstin
8. lis 2008

motylek: já dřív nejvíc kupovala Hami...ale už je toho přejedenej docela..tak ted nejvíc kupuju Hipp..ale drahý to je jak prase...to Little Bee je fakt dobrý, akorát já nejvíc beru příkrmy z netu..a tam ho nemaj 😒

kijonkova.k
8. lis 2008

My máme kaši Little bee s ovocem,malé moc chutná a cena je taky dobrá.Myslím,že jsou to kvalitní výrobky za dobrou cenu,Hipp je předražený,podle mě se platí jen za značku 😉

simlenka
8. lis 2008

zkušenost nemám, ale řekla bych, že levnější budou hlavně o to reklamu, kterou má Hipp a Hami 😉 pořádně si přečti složení a když nenajdeš závadu, tak je kupuj dál 😉

motylek
autor
8. lis 2008

No zrovna u té cukety, píšou jen - cuketa, brambory, rýže - vše bio a pitná voda. Takže myslím, že v pohodě.

boobinka
8. lis 2008

Holky, když se píše od ukončeného 4.měsíce to je kdy? Moc tomu nerozumím 😠 Když máme teď 3 měsíce a 2 týdny tak to už bude ukončený 4.měsíc? Děkuji za vysvětlení 😉

kijonkova.k
8. lis 2008

boobinka:ukončený 4.měsíc je v den,kdy má malý 4 měsíce,takže u vás za dva týdny 🙂

lennetfrigg
8. lis 2008

Když je to ukončený 4.měsíc, tak je to přece den, kdy začínáte ten páty.🙂