Hrneček Explora 360° od Tommee Tippee

tinulla123
23. dub 2018

Ahojky, chci se zeptat, má někdo zkušenost s tímto hrnečkem? https://www.pilulka.cz/netekouci-hrnek-explora-... případně srovnání s takovým hrnečkem od aventu. Chci ten od tommee tippee koupit přes internet, nikde jsem ho naživo neviděla, nevíte jestli je k němu i nějaký kryt? třeba tady u aventu ho vidím, ale u toho tommee tippee ne a to mě od toho odrazuje, ze když ho vrazím do tašky, tak vlastně není nějak chráněný...
https://www.pilulka.cz/avent-hrnecek-prvni-skut...

vhozmanova
23. dub 2018

Co já vím, podle toho, jak fungují od jiné značky, je tam takový silikon na který musí dítě zatlačit zubama nebo dásní, jinak nic neteče. Takže možná kryt není potřeba......

ammmi
23. dub 2018

Kryt nemá. Když už tak bych vzala ten Avent. Nám ale ten Tommee nevyhovoval, syn z toho nějak neumí pít

ammmi
23. dub 2018

Jo a že je netekoucí bych teda úplně neřekla. Máme od Nuk se silikonovým pítkem a ten opravdu neteče.

tinulla123
autor
23. dub 2018

@vhozmanova no ono to asi nějak nepoteče nebo nemělo by, jde mi o ten kryt spíše z hygienických důvodů, když to jen tak strčím třeba do tašky...

tinulla123
autor
23. dub 2018

ještě jsem četla, že jsou i takové hrníčky 360 od Lovi , že ty se tak nevylévají, protože u toho Aventu se to musí uprostřed zmáčknout a to pak teče, kdežto z toho Lovi se musí nejspíš jen sát... nevíte jestli ten Lovi má taky kryt jako ten od Aventu?

kexina
24. dub 2018

@tinulla123 Já nedávno po dlouhém rozhodování koupila ten netekoucí 360 od Lovi. V prvních dnech trochu zmatek, ale do týdne se s tím roční syn naučil zacházet a teď hrníček slouží ke spokojenosti nás obou. Jaké jsou ale ty hrníčky od Tomee nebo Aventu netuším, jestli je v tom nějaký rozdíl. Ten Lovi funguje tak, že je tam nahoře silikonový kroužek a dítě vlastně musí vytvořit podtlak, aby se napilo. Krytku hrníček má, takový plastový vršek, ale upřímně řečeno, vůbec ho nepoužívám. Jednak proto, že fakt fest drží, takže otevřít ho jde dost těžce (a neumím si představit, že by to zvládly třeba babičky), a jednak proto, že nemám důvod ho používat, hrníček skutečně neteče (jen je potřeba zkontrolovat, že je dobře zašroubovaný).