Jak často má jíst 4měsíční miminko?

absinka
13. bře 2015

Ahoj,chtěla sem se zeptat,jak často má jíst 4měsíční miminko??Kojím a stále dávám po třech hodinách.Jak často dáváte vy a kdy se to popřípadě nějak změní???(Podotýkám,že mě kojení nevadí)Díky

andrrriiik
13. bře 2015

Ahoj,já bych dávala tak často,jak si mimi samo řekne.Někdo to má po 3hod.,někdo po dvou 😉

zuzzicek
13. bře 2015

Ja nekdy i po hodine 🙂

milmic
13. bře 2015

Tak často, jak si děti řekly. Obvyklá doba byla cca 2 hodiny, ale někdy častěji, někdy méně. 🙂 Změnilo se to, až když začaly děti víc jíst, že jim zeleninový příkrm stačil jako jídlo, což bylo okolo třičtvrtě roku. Ale vlastně se stejně obvykle dokojily. 🙂

eviknufik
13. bře 2015

Ahoj,mame to zhruba po tech 2 hod. V noci kojim vetsinou 1. Celkove za 24 hod tak 8x az12x

andrrriiik
13. bře 2015

@zuzzicek Já dceru i po půlhodině ☹

marecekavendulka
13. bře 2015

tyjo,já nikdy na hodiny nekoukala,když chce,tak si dá. někdy po hodině,někdy nechce od snídaně do oběda.. v těch 4 měsících byla přicuclá imrvere,protože je dost kontaktní a chtěla prso jako psychickou berličku,což jí bylo beze zbytku umožněno. 🙂

marecekavendulka
13. bře 2015

@andrrriiik se nemrač 🙂

andrrriiik
13. bře 2015

@marecekavendulka 😀 Já měla to samé,měla to jako dudlík,a nemohla jsem ji to odnaučit.Prso tím pádem měla do 4let,i když jsem od jejích 2,5let mlíko neměla 🙂

vercik83
14. bře 2015

Tak já kojim po 3 hod ve dne, vetsinou kolem 9, 12-13, pak ale kdyz jsme venku tak chce az v pul5, pak koupem a dam spat predtim krmim mezi 19 a 19:30, pak se budi mezi 5-6 ale jeste usne do 7ci 8. Obcas se probudi kolem 2he hodiny rano, vyjimecne, treba ted s prdikama a chce pit. Pohoda jazz.

absinka
autor
14. bře 2015

@vercik83 to máš pohodu jazz,tiše závidím 🙂

marecekavendulka
14. bře 2015

@andrrriiik hele ona spíš "dudlíkuje" než usne,ale stáel kojím až 10 krát behem 24 hodin. ona se dokojuje,i když jí dám příkrm, je to prostě vášnivá mlékofilka 😀

andrrriiik
14. bře 2015

@marecekavendulka tak to máš super,aspon má ještě hodně mlíka,i když je na příkrmech.To ten můj snědl plnou dávku snad po týdnu,jen občas dokojila,ted nedokojuju vůbec 😉