Jak donutit miminko pít?

nikyzoe
13. črc 2015

Maminky nemáte radu, jak 7 měsíční holčičku donutit pít? Vyzkoušela už jsem úplně všechno-přes lžičku, skleničku-lahvičky-hrníčky-stříkačku-nápoje/čaj,vodu,šťávu,různé nápoje všeho druhu /sladké-hořké-kyselejší.... a prostě do ní nemůžu nic dostat,. Pouze v noci, když napůl spí....tak si lokne čaje, ale přes den ani v těch nej.tropech ani kapku... Už jsem z toho na nervy... 😖 Doktorka mi řekla, že to do ní musím nějak dostat, ale když ona má z pusy totální zámek a když už jí to nějak do té pusky natlačím, tak se dusí, protože to nechce ani za nic spolknout... ( jako 1měs.-2měs.miminko pila přitom normálně) 😒

hojda
13. črc 2015

Klasika, chce jen prso, takže to chce vydržet a nabízet a nabízet, je to na hlavu a o nervy, ale jinak to nejde. Mě se malá chytla, až když jsem si s ní lehla do postele jako nakojení, do půl pasu nahá a místo prsa jsem jí dala lahvičku, ale minimálně měsíc jsem s ní bojovala.... Chytla se na banánový sunar.

vikky999
10. lis 2015

Tak to resime taky. Mala ma 11 mes a nikfy moc nepila. Do 6mes byla hlavbe na mlicku ale jedna davka tak 60ml ... Ted pije v noci 200ml bananovyho mlika a pres den ani prd. Zkusila ksem vsechno. Mam milion ruznych hrnicku a lahvicek. Vsechny detske caje a stavicky co prodavaji ... Nic ... Porad nabizim a nabizim a kdyz udela 2 lok vody za den tak je to uspech. Bojim se aby nebyla dehydrovana ... Sileny ;(

janulienkav83
19. dub 2021

@vikky999 ahoj jak jste vyresila to piti? Ja bojuji ted se synem 7m.nechce nic vzit dopusy. Díky za odpověď