Jak naučit 9měsíční dítě pít z lahve?

aalleenn
31. pro 2015

malému je 9m, kojím, ale nechce mi pít z lahve, mám učící hrnky s měkým dudlíkem, s tvrdým, klasickou lahev, vždycky si to nasaje a pak to prská, vůbec nechce polikat, tak mu to aspoň dávám po lžičce, ale to taky nic moc, dík za rady ..

lv
31. pro 2015

děti obvykle začnou sami pít, až se nahradí 3 mléčné dávky pevnou stravou - příkrmem. Do tý doby s pitím začínají pomalu..zkoušet, nabízet, nenutit, začne

zmrz_lina
31. pro 2015

Maly 9m taky nepije. Nabizim, ale nenutim.

ducik
31. pro 2015

Uz nevim kdy my zacinali s pitim, ale nejvic se osvedcil normalni hrnek. Az pak brckova lahev od tescomy. Zadne dudliky. I tou brckovou mi prislo, ze se trochu pokazila technika sani pri kojeni. Ale vzhledem k fascinaci prsem jsme to zvladli 🙂

alyssa18
31. pro 2015

@aalleenn Máme zhruba stejně staré děti - synovi jsem zkoušela nabízet pití v hrnečku, ale spíš ho okusuje a bere jako hračku, nevypije nic moc, spíš se akorát tak pobryndá. Teď jsme koupili láhev s brčkem od Tescomy a musím říct, že super. Princip pochopil okamžitě, hned věděl, co má dělat, a já jsem šťastná, že má kromě mléka i další tekutiny. 🙂

raduska21
31. pro 2015

Ja pouzivam lahev od detskeho piti Jupik, tece sama a nemusi tak sat nebo od Kubik water a vyriznu filtr, mala taky vse odmitala a z tech dvou mi pije v pohode

lpamela
1. led 2016

Měla jsem ten samý problém se synem,zkoušela jsem tak dlouho, až se zadařilo, ale bylo to o nervy. Nakonec jsem skončila u značky Lovi, snažila jsem se mu dávat pití po lžičkách, až to jednoho dne pochopil.

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz