Jak používat kojící polštář?

gedren
16. lis 2006

Ahoj holky,

v kratkem zachvatu zouflastvi, kdy se mi mala najednou nechtela kojit v drive oblibenych polohach, jsem objednala kojici polstar 🙂 S ni se to uz mezitim spravilo, ale ted nevim, co s tim polstarem, protoze je to takovej obrovskej kram a netusim, jak to ke kojeni nainstalovat, aby nam to bylo obema prijemnejsi 🙂 - do naseho oblibeneho kresla se s ditetem a zaroven polstarem fakt nevejdu a je vubec takovej neforemnej a tak. Uz jsem zkusila vypustit trochu kulicek, ale asi to bude chtit vic, nevim... Tak pokud byste mely tipy na nejaky osvedceny polohy 🙂, tak sem s nima. Diky predem!

petronilla
30. srp 2008

lestep-já ho mám doma,ale od začátku jsme se na tom s malou nemohly srovnat,prostě nám to nešlo,tak kojím normálně v křesle na normoš polštáři a ten kojící má teď malá na válení a opření 🙂 .Jinak si myslím,že jak píšeš,že to využíváte na JIP,tak věřím,že to je super,taky dělám na JIP a tam máme jen ty klasický klíny 😝 a ty jsou nic moc.

dididi30
30. srp 2008

hm ja mam tiez kojaci vankusik a vobec na nom nekojim, dokonca som si pojednala hupacie kresllo, ze nech ten vankusik niekam zapasuje a vobec ho nepouzivam, na to hupacie kreslo vesiame oblecko a pradlo na zehlenie 😀
ked mne sa nechce trebat z obyvacky do detskej izby 😅

dididi30
30. srp 2008

noelka ,
skusim tvoju metodu 🙂

blau
30. srp 2008

Ja som ho mala v nemocnici ale nejako sa mi to nepozdavalo, davala som ho pod maleho aby mi nespadol z postele, ale pri tom sestricky , ked ma chodili ucit ako kojit stale mi ho pchali, aj tak som si nan nezvykla

annag
30. srp 2008

ten vankúš je veľmi dobrý napr. pri futbalovej polohe, alebo pri polohe v polosede po CR, no každá mamina si nájde svoj spôsob, niektorá s ním , niektorá bez neho

lucia31
31. srp 2008

velmi dobry je na striedanie klasickej s futbalovej pocas jedneho kojenia ..ked je babo na jednom prsniku v klasickej, tak potom ho uz staci presuchnut 🙂 na druhy prsnik do futbalovej

graziela
11. zář 2008

Ahojte,
ja som si doniesla vankus aj do nemocnice, velmi som ho ocenila po cisarskom reze, kedze zo zac. som kojila len posediacky...ja mam taky s polystyrenovymi gulickami a snurkami na oboch koncoch...Teraz kojim skoro stale len poleziacky a vankus ma svoje vyhradene miesto na fotelke, kde perfektne podopiera chrbat, napr. ked maleho davame odgrgavat, a cez den niekedy aj kojim maleho v kresle...my mame take kreslo, ze nam ten vankus do neho perfektne sadne, takze si ho velmi pochvalujem...a je tiez dobry na podopieranie babätka, alebo ako zabrana na posteli, gauci, aby dietatko nespadlo...mam aj par fotiek v albume, tak kuknite...ja ho vrele odporucam 🙂 🙂 🙂

konja
12. zář 2008

Tak ja se pridavam ke graziele,jsem s kojícím polštářem strašněmoc spokojená.Nemám polštář s kuličkama,ale s molitanovou drtí a s kaničkama na konci.kojím s nim v sedě na gauči nebo u počítače.Zapnu si ho kolem sebe jako kruh a malou si na něj položím.Má to tu výhodu,že nemusím malou držet,držím pouze prso,takže mám jednu ruku volnou a můžu si tak třeba číst,dělat na počítači nebo se najíst.Malá se krmí hrozně dlouho,tak bych se jinak asi ukousala nudou.Já na něj nedám dopustit. 🙂

krista
22. zář 2008

luciass • 1d, 31tt • 28. prosinec 2006 ve 13:54
ahoj holky,
chtěla bych nasbírat pár rad, čím se řídit a na co pozor, při koupi kojícího polštáře. Jaké jsou druhy? (výplně, prací povrch apod.), velikosti?
slyšela jsem že se dá využít již běhěm těhu při spaní (což bych asi už uvítala...)
která jej máte poradíte?
díky moc a přeju zdravá a usměvavá miminka 🙂 😉

newyorkgirl • 1d • 28. prosinec 2006 ve 14:01
luciass, ja ti konkretny druh sice neporadim, lebo som kupovala v USA, ale ked pozries do mojho tehulkovskeho albumu, tam mam fotku, ten vankus ma viac druhov vyuzitia, mozes don dat babetko a on ho podopiera, takisto ho v nom mozes dat aj na brusko a potom neskor ho podopiera, ked sa uci sedkat, tento vankus ma vypln asi nejake mikrovlakna, ale je uckoveho tvaru a drzi ten tvar, cize nijako inak ho nedas, preto je pevny a pri kojeni, drzi a ty mas prakticky volne ruky, co ja zboznujem, lebo mozem jest, citat, dokonca uz aj za pocitacom som s nim sedela 🙂

luciass • 1d, 31tt • 28. prosinec 2006 ve 14:08
new moc pěkné mimísko 😉 , já co vím tak že jsou právě různé výplně a nevim co jaké má za výhodu/nevýhodu, z některých se prý dá i ubírat náplň apod. ..., chtěla bych určitě kojit a tam si myslim že ho nejvíc využiju, ale mohla bych už i teď při spaní, sice ještě nemám velké bříško ale někde jsem četla že ho někdo používal už běhěm těhu právě při spaní...

zuzula • 1d • 28. prosinec 2006 ve 14:19
Luci, skus aj tuto temu mozno pomoze...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

4a • 2d • 28. prosinec 2006 ve 14:26
ahoj, já koupila kojící polštář obyčejný, český asi za 500 Kč. Výplň jsou kuličky, asi nějaké polystyrenové, protože časem asi za rok, se nějak zmenšil obsah. Ale dají se dokoupit a polštář doplnit. Není dobré aby byl hned plně naducaný, protože si ho přizpůsobuješ tak, aby se mimi dobře leželo při kojení. A taky je moc příjemný, když už máš větší bříško a ležíš na boku, tak si ho dát pod bříško, jako vyrovnání a mezi nohy. Je to pak pohodlnější spaní. Více o něm najdeš na www.kojicipolstar.cz. Taky do něj můžeš na krátko mimi a máš jistotu, že se neskulí a tak. A sezení.... sezení se mimi neučí a nemá se mu pomáhat. Mimi si sedne samo, jakmile jeho svalový tonus mu to umožní. Jinak mu zaděláváte na pozdější problémy. To samé platí o chození. To není z mojí hlavy, na to upozorňuje každý neurolog.

luciass • 1d, 31tt • 28. prosinec 2006 v 15:10
holky díky, já hledám další infa a co nejdřív si ho asi koupím 😉 , čtu samou spokojenost 😉

luciass • 1d, 31tt • 28. prosinec 2006 v 15:11
diskuze na dané téma
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

luciass • 1d, 31tt • 28. prosinec 2006 v 15:16
a ještě se zeptám, hodně se dá objednat přes net, klasika, ale nevíte o krámu někde v Praze? (Pha 5,2,1)?

gedren • 1d, 21tt • 28. prosinec 2006 v 15:32
Ahoj,

nam porodni asistentka doporucila polstar Terabag, to je ten, co na nej odkazuje 4a, poridila jsem si ho, kdyz jsem mela nejaky problemy s kojenim, a jsem moc spokojena. V tehu jsem ho jeste nemela, tak nevim, ale kamaradka si ho pochvalovala. Objednala jsem pres net, ono je to asi jednodussi nez nekde shanet...

Akorat teda manzelovi prislo, ze desne smrdej ty kulicky, tak ten vnitrni polstar (pod povlakem) obalil potravinovou folii ;)

4a • 2d • 28. prosinec 2006 v 15:33
Já ho koupila na žižkově. taková veliká prodejna dětských věcí na Husitské. Taky tam mají kvatna kočárků a postýlek. Na praze 5 je budou mít v Ajuty na Plzeňské 20, skoro na začátku ulice po pravé straně. Mají i web ajuty.cz. Majitelé jsou moc ochotní a snesou modré z nebe. Ćo nemají, objednají.

4a • 2d • 28. prosinec 2006 v 16:17
je, tak na ajuty stránkách je zrovna ten ne moc dobrej. Je moc vysokej a zahnutej a nacpanej a zbytečně drahej. Neboj se ale objednat přes internet na dobírku. Aspoň budeš mít design, který se ti líbí. Ale možná v krámě je lepší, nebo ti objednají co by se ti líbilo.

luciass • 1d, 31tt • 28. prosinec 2006 v 16:42
já vesměs nemám problém s objednáváním přes net, ale nevim jestli tohle není lepší vyzkoušet, ikdyž co je asi na zkoušení, používá se v sedě nebo leže, jen mě překvapila dýlka 190 cm, myslela jsem že jsou měnší
a nemáte někde odkazy na ta vaše polštáře co máte doma a spokojeně používáte?

luciass • 1d, 31tt • 28. prosinec 2006 v 16:44
4a a poradí v tom krámě jak má být vysoký, když píšeš že není dobrý, tak čím se tak řídit?

dorotka • 1d, 27tt • 28. prosinec 2006 v 18:25
ahoj kocky ja som sa rozhodla pre sqanqit je antialergicky a pomaha aj na muzove chrapanie tak neviem ci nebudem kupovat este jeden 😉
da sa cely vyprat ale predava sa aj s oblieckou a hlavne vychadza lacnejsie ako tie znackove gulickove tu na sk nieco nad 600 takze v cechach bude urcite lacnejsi jednak kvoli mene jednak kvoli tomu ze je to CR vyrobca 😉
jedina nevyhoda je ta ze oni sa daju pouzivat aj na polohovanie babatka a tie gulicky by vraj babatko mali nejak stimulovat ale neviem ci najozaj budu

lamia • 1d, 36tt • 28. prosinec 2006 v 18:34
Dorotka - teda, teď jsi mě nadchla, já původně o ničem takovém neuvažovala, bříško přeci jen nemám tak veliké a spí se mi báječně (na kojení mě to zatím ještě nenapadlo..), ale je fakt, že kdyby můj drahoušek občas v noci tak nechrápal, tak se mi spí ještě líp 😀 ,tak že bych si ho koupila a až budu kojit, tak ho vždycky z pod manžela vyrvu a pak mu ho zas dám? 😀 😎 😀

dorotka • 1d, 27tt • 28. prosinec 2006 v 18:55
lamia niekedy funguje aj samostatne niekedy ho musim este podlozit normalnym vankusom ale fakt chrape ovela menej
ja som si ho kupila aj aby som sa ja on oprela ale na to velmi nefunguje je moc velky mame v posteli zvycajne tri paplony a bud ja alebo drahy mame jeden stoceny pod sebou to funguje lepsie manzel ho asi tiez potrebuje na svoje velke brucho 😀 😀

baruna • 1d • 28. prosinec 2006 v 19:33
Kojící polštář mám a zatím plně využívám pro sebe. Koupila jsem ho přes mimibazar za cca 300,- Kč. Jsem hodně spokojená, podkládám si s ním bříško, nebo ho používám částečně jako polštář nebo oporu zad.

majka07 • 1d • 28. prosinec 2006 ve 20:07
Tak holky, už o něm dost uvažuji taky, mluvila su s kámoškou a prý se jí moc dobře spí, je ve 30 tt a měla veliké problémy se spaním, jako asi já teď a tak už začínám uvažovat a zítra asi objednám 🙂

otta • 1d • 28. prosinec 2006 ve 22:00
Ahojte, ja som ho mala tiez hned po porode, dokonca som kazala manzelovi, aby mi ho doniesol do porodnice a tak som sa ucila pomocou neho kojit maleho. Velmi mi to pomohlo a prve tri mesiace som ho bravala aj na dovolenky so sebou, sluzil aj ako opierka. Ja som ho dostala z Talianska a bol taky pevny. U nas som videla len obrovske makke, nic moc. Doporucujem kupit mensi a pevny vankus s navleckou, ktoru mozno kedykolvek oprat.

otta • 1d • 28. prosinec 2006 ve 22:06
Este nieco, znacka mojho je "La terra e l`albero", ale u nas ho asi nedostanes, je perfektny, hladaj tie mensie a pevnejsie!

4a • 2d • 28. prosinec 2006 ve 22:32
luciass
Ten polštář je tak dlouhý, protože si ho vlastně dáváš kolem těla a na něj si položíš mimi. Ale máš pravdu, ten můj tak dlouhý určitě není. Zkusím najít ten co mám já, je to český výrobce.Pohledám a pošlu. Měla jsem od nich i rychlozavinovačku.
Na spaní v těhotenství by mohl být měkkčí, protože ho jakoby natáhneš do rovna a dáš mezi kolena a pod bříško. Taky si na něj dáš i hlavu a podložíš i prsa 😉 Při kojení pak, to uvidíš sama, jestli ho chceš mít naducanej a pevnej, nebo si do něj mimi "zaboříš" a oba spokojeně usnete 🙂 u kojení. Dobrý je, že se nijak nekroutíš, aby mimi dobře pilo. Proto doporučuju vzít ho do porodnice, ať se učíš kojit rovnou s ním. Tu tuhost si můžeš vyzkoušet i tím, že když je normálně plný z obchodu, tak ty kuličky můžeš ještě nějak přesunout. Pokud by ti vyhovoval pevnější celkově, tak ho doplníš dle potřeby. Polštář má zip a kuličky se také prodávají. Z netu koupené bývají levnější

4a • 2d • 28. prosinec 2006 ve 22:54
luciass
ta délka, to bude délka švu. A on je šitý do ohnuta, tak proto mi to přišlo divný 🙂

loren • 1d • 29. prosinec 2006 v 15:03
tiez sa pridam k teme akurat dnes som ho bola zhanat no nikde ho nemali akurat v jednom obchode a tam mali velmi navysenu cenu nan tak som si ho objednala u vyrobcu z trencina .dorotka ty si este spominala ten anti alergicky ale nenasla som ziadnu web. stranku kde by sa dal objednat ak mas posli mi prosimta dakujem

qualka • 29. prosinec 2006 v 15:06
Ahojky,moje sestra je PA a teď jezdí po maminkách na šestinedělí,je to zdarma od pojišťovny a maminy si nemůžou ten kojící polštář vynachválit,ale teda hlavně ten,co se dá vyndat vnitřek a vyprat...

majka07 • 1d • 29. prosinec 2006 v 15:08
Tak už jsem si ho objednala, na dnešek mi ho půjčila známá, ještě su pro něj včera jela a musím říci fakt super 🙂 chudák, otravovali jsme je ve 22 hod. 😀 😀 😀

qualka • 29. prosinec 2006 v 15:08
luciass:Kdyby jsi chtěla,tak ti ho sestra může prodat,jezdí po Praze denně, 😉 ale nevím,kolik stojí,musela byhc se zeptat.

qualka • 29. prosinec 2006 v 15:10
pardon bych

qualka • 29. prosinec 2006 v 15:17
nechci dělat žádnou reklamu,jen maminky a těhulky,co jste z okolí Prahy(tohle je Černý most) tak se můžete juknout na tyhle stránky,je tam plavání,cvičení kojenců,předporodní kurzy a tak...třeba to někomu pomůže...http://www.anahita.cz/

4a • 2d • 29. prosinec 2006 v 16:24
a tady je kdyžtak rovnou výrobce www.babyvak.cz Můžu jen doporučit a můžete mít ve stejném materiálu i třeba rychlozavinovačku atd.

luciass • 1d, 31tt • 29. prosinec 2006 v 18:16
supr holky, dík za rady, na stránky mrku, příští týden jdu na velký ultrazvuk, takže se podívám po práglu a buď ho hned koupím nebo objednam přes net

luciass • 1d, 31tt • 29. prosinec 2006 v 18:19
jsem polštářová a už se na něj těším 😉

loren • 1d • 5. leden 2007 ve 22:44
dnes mi prisiel ten vankus tam pisu ze sa ma dat tak aby ste mali cast pod hlavou cast pod bruchom a koniec medzi nohami ale mne to jednoducho nejde neviem ci tam je vela tych guliciek alebo co ale nejde to ,vak je to ako podkova a ta by sa musela dako natiahnut aby to tak ako pisu vyslo a to sa bojim aby sa to neroztrhlo tak poradte ako vy na tom spite vsak pod bruchom by to malo byt makke a nie tvrde od naplieskanych guliciek nie?

bledulka • 1d • 5. leden 2007 ve 22:53
ahoj Loren-já ho mám asi týden 😉Z výroby ho plní spíš více,protože se slehává a tak jsem si pytlík kuliček odsypala a vyhovuje mi to-a až se slehne,tak si je zase nasypu zpět.Jinak jak je odsypaný,tak jde i více natáhnout,ale já využívám ten tvar podkovy.Břicho mám zatím malé,takže si ho tím polštářem nepodkládám a mám ho dál od břicha-ale je mi to příjemné na ty kyčle-že jsou vypodložené..
Zkus si jich pár odsypat a uvidíš,každému asi vyhovuje jiná tvrdost....Mě to tvrdé taky nevyhovovalo a bolela mě krční páteř,jak jsem to měla pod hlavou vysoko-teď po odsypání to je super
koukni se i sem,tady jsou ty polohy
http://www.kojicipolstar.cz/polohy.htm

majka07 • 1d • 8. leden 2007 v 09:46
Už ho mám doma pod pátku a je super:o))) doporučuju 🙂

loren • 1d • 8. leden 2007 v 15:13
bledulka dik za typ skusim a potom napisem

luciass • 1d, 31tt • 18. leden 2007 ve 20:57
takže.... už ho mám pár dní taky doma a testuju, pár kuliček jsem ubrala a jsem spokojená, fakt při ležení ulevující 😉

andrea73 • 2d • 19. leden 2007 v 09:13
V Tescu teď mají akci na kojící polštář Milánek, teď stojí 349,- Kč.

http://www.anicka.cz/shop/showCategory.php?good...

martik • 1d • 19. leden 2007 v 09:42
andrea....nevíš od kdy do kdy tak akce trvá? Děkuji.

lucqa • 1d • 19. únor 2007 v 15:03
Ahojte, my mame 2 vankuse. Jeden taky "no name", ten uz som zasivala, lebo som mala zrazu plnu postel polystyrenovych guliciek (tie sa daju aj dokupit komu je malo) a este mam druhy od Red Castle a ten je plneny nejakymi perlickami a tie su super, aj ked cena bola vyssia, ale ten priniesol Jezisko 😀

noelka • 1d • 19. únor 2007 v 17:05
Ahoj, kojící polštář jsem si objednala po netu (http://www.zdravotnipotreby.cz/vyberte-darek/ko... ). Přesně do týdne mi přišel. Vybrala jsem si Comfort, abych měla ten vnější vak na výměnu - v případě "nehody" 😉 - k tomu tam ještě byly dva větší pytlíky s náplní (takové kuličky). Z vnitřního vaku jsem musela nějaké nejdřív odsypat, protože byl polštář dost tvrdý. Teď už si ho nemůžu vynachválit - nemá chybu. Jednu vlastně ano - manžel mi ho občas krade... 😕 😅 😀

macanet • 1d • 21. únor 2007 v 10:14
Ahoj holčiny, včera jsem byla V Náchodě ve zdravotních potřebách Amulet, dělají polštáře Terabag, udělala jsem velkej nákup a hlavně koupila si ten polštář celá sada i s náhradníma kuličkama a 2 potahy za 699,- super se na něm leží.A udělala jsem dobrej skutek, jde to na ty postižený, co je šijou a pracujou v dílně AMULET.

bihan • 1d • 21. únor 2007 v 10:50
Ja som dostala do manželíka Red Castle, pretože bruško ešte nerastie, ale bola som zvyknutá spať na bruchu a to už neide (kôli prsiam), tak vraj aby som mala čas si zvyknúť 🙂.
Spokojnosť absolútna, lebo má "obliečku", ktorá sa dá oprať, nie je príliš tvrdý a skvele sa prispôsobuje telu.

luciaj • 1d • 21. únor 2007 ve 13:21
kocky, kde na slovnesku kupujete tie vankuse?

luciaj • 1d • 21. únor 2007 ve 13:23
teda blizsia specifikacia, kde v BA? chcela by som si ho najprv obzriet a az po tom kupit. dik

ena • 2d • 21. únor 2007 ve 13:32
luciaj: v MA-MA obchode, tam kde maju aj tehu veci, len asi lepsie si tam zavolat, lebo neviem, ci maju stale vankus v obchode.. je to tam malinke..

oprah • snž • 6. červen 2007 v 08:39
Já zatím vybavuju (závistivě 😉 zahrnuju dárkama) kámošku, která je ve věcech těhotenství zatím šťastnější než já. 🙂 Objevila jsem pro ni úžasný kojící polštář. Je přírodní - plněný pohankovými slupkami, takže žádné takové ty uměliny. A má bavlněný stahovací povlek. Jsem moc spokojená. http://www.big-style.cz/detail/ostatni/pohankov...

Mají různé barvy i potisky, stačí jim to napsat k objednávce a pošlou vám fotku např. v růžové a tak. Na obrázku mají jakýsi zelený, ale mě poslali růžový se srdíčkama pro holčičku (napsala jsem to k objednávce, že takový chci)- fakt nádherný.

dai • 1d • 6. červen 2007 v 11:45
ahoj luciaj,
neviem ci si uz zohnala--- asi ano 🙂 ja ho mam z forbaby na dunajskej...

lisanda
10. únor 2009

Ahojky chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s pohankovým koj. polštářem. Jestli není moc tvrdý a nepřizpůsobivý?

kacka.va
11. únor 2009

lisanda: to neporadím, já znám jen molitanový a polystyrenový

alishia
11. únor 2009

ja bych kojici polstar zahodila, je to k nicemu🙂 v porodnici mi to bylo akorat na obtiz.)

kacka.va
11. únor 2009

ali: já kojící polštář využila hlavně ke konci těhotenství na spaní a pak je to dobré, když si dítě sedá, aby si nenabilo čumec. Rozhodně lepší a bezpečnější, než ho obkládat polštáři. Jinak na kojení jsme ho taky moc neužily.

alishia
11. únor 2009

ja maleho nikdy neposazovala, takze nebylo potreba ani kojiciho polstare a ani normalnich polstaru, a kdyz si sam sedal, tak sem ho chytala a obcas si dal pekne do hlavy, ale ted uz umi krasne hacat, a naucil se tim i padat.) Ale na spani na konci tehu musel byt super.)

kacka.va
11. únor 2009

ali: no, jenže ono dítě nejde vždycky chytat a vždycky u něj někdo nemůže být 😉, takhle jsem malou nechala sedět a dělala si svoje. když spadla, tak na mě houkla, že jako leží a že bych jí mohla nějak pomoct 😀

alishia
11. únor 2009

😀 ja u nej byla protoze on klidne spadnul i dopredu na pusinku:/ Ale ted uz je to fajn. Ale co se tyce kojeni, tak bych ho nevyuzila ani kdybych kojila🙂 V porodnici me do toho sestricky furt nutili, abych ho pouzivala....me na tom malej padal, byl divne, byl nizko a proste hruza. Ale na spani bych ho vyuzila i ted, bych se kolem nej obtocila a spala🙂

graziela
11. únor 2009

Ahojte,
tak ja teda nedam na vankus dopustit, dokonca aj teraz, ked ma maly 8mes. ho plne vyuzivame 🙂Ako som uz pisala, najskor bol skvely pomocnik pri kojeni, potom pri odgrgavani, neskor na polohovanie a podopieranie nasho drobca...velmi som ho ocenila, ked sa maly ucil sam sediet, nebolo ho treba obkladat kadejakymi vankusmi a v nom bol bezpecny ... ja ho kazdemu vrele odporucam...myslim si, ze treba len prist na tu spravnu techniku pri jeho pouzivani, hlavne co sa tyka kojenia...ale tam je straaasne vela moznosti... 😉

radushka
22. zář 2009

tak to trošku obnovím 😉
které konkrétně polštáře máte? krátké, dlouhé, s kuličkama, s pohankou,... od koho a za kolik? 😀

kacka.va
22. zář 2009

s kuličkama, asi za 490,-, šije to paní nedaleko Brna

radushka
23. zář 2009

tak já už jsem nevydržela a objednala si tento http://www.nej-kocarky.cz/babyboum-kojici-polst.... už se na něho moc těším 😀

loren
23. zář 2009

ja mam ten s gulickami a to sustanie mi lezie na nervy uz by som si ho nekupila s gulickami ale s inou vyplnou

pikusa
23. zář 2009

Tak já kojící polštář využívala jako opěrku za záda,když jsem kojila malého v sedě.ještě ted si s ním někdy podepřu záda....třeba večer u TV.
A ted ho používám,když malej leží na gauči nebo na dece jako takový ochraný mantinel kolem něj.....
Aspoň vím,že se mi neodkutálí 😀

wiwienne
23. zář 2009

Vankus je uzasna vec, vyuzila som ho ako tehotna, dala medzi nohy a polozila nan hlavu, spalo sa mi naozaj dobre, potom mi ho zacal kradnut manzel 😀 n oa na kojenie je nenahraditelny, mne sa velmi osvedcil pri kojeni vo futbalovej polohe alebo som si sadla na gauc, dala vankus pred seba, okolo bokov a maleho nan polozila, vobec tak necitit vahu babatka..

berus222
28. zář 2009

ja som si usila taky xxxl vankus a som spkojna. je to super vec a lutujem, ze som si ho neobstarala uz ked som bola tehu a cele noci nespala, lebo som si nemohla najst polohu. teraz na nom kojim a obkladam maleho, ked sa pokusa sediet.

janas.
28. led 2010

Ahoj, také můžu kojící polštář vřele doporučit. V těhotenství jsem jej používala při nepohodlném spaní, pak při kojení a teď ho má prcek jako ochranu při hraní nebo oporu při krmení z lahvičky. Jsou různé velkosti a různé ceny, já jsem měla velký MAXI a můžu zaručit, že jsem koupila nejlevněji, co to šlo. Vím, že výbavička stojí spousty peněz a tak posílám odkaz - třeba také někomu přijde vhod.
http://www.mako-kovarova.cz/?velky-maxi-215-cm,116

klara_
Odpověď byla odstraněná
Zobraz