• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak připravujete večerní kaši?

29. dubna 2011 
Prosím o návod včetně konkrétních značek výrobků. Děkuji
13. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na každém výrobku je návod na přípravu, doporučila bych Ti jen pro začátek dělat poloviční množství. Já mám oblíbené Hami kaše světle modré :slight_smile: Začni první kaší bez příchuti. Nic na tom není rozmíchat kaši v teplé vodě :wink:
13. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, opravdu na tom nic není, mléčné stačí rozmíchat ve vodě cca 40 st. teplé a může se papkat :slight_smile:
14. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Používáme kaše od Nestlé, ale jen ty, které se zadělávají do vody. Převařím kojvodu a když má kolem těch 40stupňů, tak vezmu 150ml vody a dám do ní 50g kaše. A zamíchám. Myslím, že udělat kaši není problém. Návod najdeš na každém balení, ať už vaříš instantní nebo klasickou krupicovou :slight_smile:
14. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano jak říkají holky ze začátku kaši bez příchutě nám se osvědčila sunarka obilná a hami i mě chutnala ,malému v tomto věku jsem ji dělala řidší do flašky ,i když by se to prej nemělo :sweat_smile: ale na kazdym obalu je navod tak do teplejsi vody rozkvrdlat aby nebyly pucky vychladit a muze se papat :wink: a pak jsme kupovali i hotové kaše hami v takové krabičce ty jsou přímo do flašky je to kaše z mlíkem .i to mu šmakovalo
14. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Voda do mikrovlnky, vykon 800, 40 vterin, 120 ml vody, kase... vsechny jsou nastejno :wink:. Nejoblibenejsi jsou babylove a Nestle, nejhorsi byla Hami na dobrou noc banan, smrdela jako zkazena konzerva, brrrr.
14. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohřev vody v mikrovlnce, množství je uvedeno na kaši a pořádně zamíchám - kaše Sinlac
14. bře 2011 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaše Hami - ohřeju v mikrovlnce 160 vody na 1min, pak přidám 5-6 lžic kaše, zamíchám, nechám pár vteřin stát a je to :wink:
14. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak už se psalo, na každé krabičce je návod, až ji párkrát uděláš tak už odhadneš i množství. Já si vždycky převařim vodu v konvici a pak ji jen zapnu a ohřeju na požadovanou teplotu. Míchání klasika - nejlepší je vidlička. My papkáme Hami a Humana - na tu bacha tuhne! Takže dělat řidší, ona pak dohoustne. Malé nejvíc šmakuje právě od Humany pohanka s hruškou - to nestíhám nabírat :slight_smile:
14. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že se kaše dělaji stejně, buď mléčné rozmíchat do teplé vody nebo nemléčné rozmíchat do mléka. Konzistenci a množství si musíš vyzkoušet, podle toho jestli dáváš lžičkou nebo do flašky (flaška se samozřejmě nedoporučuje, ale znám dítě které kaši lžičkou prostě nesnědlo)
14. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme na začátku papkali rýžovou kaši a to buď Hami a nebo Nutrilon a později ochucené Hami a Sunarku. :wink: A teď nám chutná vařená kaše z vloček, kterou doma uvařím a nebo krupice :grinning:
14. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
120ml vody, ohřát v mikrovlnce na 40 vteřin, kaše cca čtyři a půl polévkové lžíce, rozmíchat vidličkou. Kaše Babylove rýžová.
27. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám různé kaše, buď Babylove, Alnatura nebo ze zdravé výživy různé značky a různé kombinace, kupuju nemléčné. A dělám buď s UM nebo s Reisdrinkem.
Vždycky dám 200ml - buď jen ohřeju reisdrink nebo si převařím vodu a nechám trochu vychladnout a do ní rozmíchám cca 5 odměrek UM, pak vmíchám 30g kaše, nechám chvíli odstát a baštíme. Zatím dělám kaše jen tak, bez příchuti.
27. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
DELAM KRUPICOVOU KASI Z DETSKE KRUPICKY A SPKOJENOST NAPAPANA A VYDRZI SPINKAT AZ DO RANA
29. dub 2011 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek