Jak připravujete večerní kaši?

mijav
13. bře 2011

Prosím o návod včetně konkrétních značek výrobků. Děkuji

sarlotta
13. bře 2011

Na každém výrobku je návod na přípravu, doporučila bych Ti jen pro začátek dělat poloviční množství. Já mám oblíbené Hami kaše světle modré 🙂 Začni první kaší bez příchuti. Nic na tom není rozmíchat kaši v teplé vodě 😉

maceek
14. bře 2011

Neboj, opravdu na tom nic není, mléčné stačí rozmíchat ve vodě cca 40 st. teplé a může se papkat 🙂

ladybugie
14. bře 2011

Používáme kaše od Nestlé, ale jen ty, které se zadělávají do vody. Převařím kojvodu a když má kolem těch 40stupňů, tak vezmu 150ml vody a dám do ní 50g kaše. A zamíchám. Myslím, že udělat kaši není problém. Návod najdeš na každém balení, ať už vaříš instantní nebo klasickou krupicovou 🙂

jeudi
14. bře 2011

ano jak říkají holky ze začátku kaši bez příchutě nám se osvědčila sunarka obilná a hami i mě chutnala ,malému v tomto věku jsem ji dělala řidší do flašky ,i když by se to prej nemělo 😅 ale na kazdym obalu je navod tak do teplejsi vody rozkvrdlat aby nebyly pucky vychladit a muze se papat 😉 a pak jsme kupovali i hotové kaše hami v takové krabičce ty jsou přímo do flašky je to kaše z mlíkem .i to mu šmakovalo

veruska007
14. bře 2011

Voda do mikrovlnky, vykon 800, 40 vterin, 120 ml vody, kase... vsechny jsou nastejno 😉. Nejoblibenejsi jsou babylove a Nestle, nejhorsi byla Hami na dobrou noc banan, smrdela jako zkazena konzerva, brrrr.

weri1
14. bře 2011

ohřev vody v mikrovlnce, množství je uvedeno na kaši a pořádně zamíchám - kaše Sinlac

mili84
14. bře 2011

kaše Hami - ohřeju v mikrovlnce 160 vody na 1min, pak přidám 5-6 lžic kaše, zamíchám, nechám pár vteřin stát a je to 😉

barevka
14. bře 2011

Ahojky, jak už se psalo, na každé krabičce je návod, až ji párkrát uděláš tak už odhadneš i množství. Já si vždycky převařim vodu v konvici a pak ji jen zapnu a ohřeju na požadovanou teplotu. Míchání klasika - nejlepší je vidlička. My papkáme Hami a Humana - na tu bacha tuhne! Takže dělat řidší, ona pak dohoustne. Malé nejvíc šmakuje právě od Humany pohanka s hruškou - to nestíhám nabírat 🙂

meo
14. bře 2011

myslím, že se kaše dělaji stejně, buď mléčné rozmíchat do teplé vody nebo nemléčné rozmíchat do mléka. Konzistenci a množství si musíš vyzkoušet, podle toho jestli dáváš lžičkou nebo do flašky (flaška se samozřejmě nedoporučuje, ale znám dítě které kaši lžičkou prostě nesnědlo)

zofinecka
14. bře 2011

my jsme na začátku papkali rýžovou kaši a to buď Hami a nebo Nutrilon a později ochucené Hami a Sunarku. 😉 A teď nám chutná vařená kaše z vloček, kterou doma uvařím a nebo krupice 😀

anieanne
27. dub 2011

120ml vody, ohřát v mikrovlnce na 40 vteřin, kaše cca čtyři a půl polévkové lžíce, rozmíchat vidličkou. Kaše Babylove rýžová.

andelka
27. dub 2011

Dělám různé kaše, buď Babylove, Alnatura nebo ze zdravé výživy různé značky a různé kombinace, kupuju nemléčné. A dělám buď s UM nebo s Reisdrinkem.
Vždycky dám 200ml - buď jen ohřeju reisdrink nebo si převařím vodu a nechám trochu vychladnout a do ní rozmíchám cca 5 odměrek UM, pak vmíchám 30g kaše, nechám chvíli odstát a baštíme. Zatím dělám kaše jen tak, bez příchuti.

petasa
29. dub 2011

DELAM KRUPICOVOU KASI Z DETSKE KRUPICKY A SPKOJENOST NAPAPANA A VYDRZI SPINKAT AZ DO RANA