Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak rychle zavádět další denní jídla

emamaira
9. srp 2018

Zdravím všechny, chci se zeptat, po jaké jste zaváděli příkrmy na svačinu, snídani.... Malému je 7 měsíců a máme k obědu maso-zeleninu a k večeři kaši s ovocem, zbytek kojení. Kdy jste zařadli další jídla? Pokud pojedu v tomhle tempu, tak za dva měsíce nebude kojení potřeba... Kojit chci do roka.

nikyselen
9. srp 2018

Hackuji se,mame to stejne akorad obedu moc neda tak 5lz. A kasi na noc k vece chci teprv zkusit.
Mam nejedlika..kojit bych chtela taky do roka

chumlee71
9. srp 2018

Malému je taky 7 měsíců, ale je pořádný jedlik. K snídani kojení, ke svačině ovoce, na oběd maso-zelenina,druhá svačina taky ovoce, večeře kaše a plus tak pět kojení během dne a v noci každou hodinu. 😁

emamaira
autor
9. srp 2018

@chumlee71 My mame dost nejedlika, vas system je sen 😀 v noci se na kojeni nebudi od 4. mesice, do te doby jsem ho kolikrat budila sama.

chumlee71
9. srp 2018

@emamaira co já bych za to dala kdyby mi v noci spal😔 to spíš on budí mě že má hlad 😁

ronja55
10. srp 2018

Záleží do kdy chcete kojit. Pokud jen do roka, tak bych brzy zavedla i svačinu dopoledne a pak treba za 2 mesice i veceri a budete uz kojit jen rano a a v noci. Do roka by dítě melo mit mateřské mleko nebo UM, tak že bych ho určitě ještě kojila alespon 2 krat denně do doho roku. Já chci treba kojit do 2 let, tak že má syn v 10 měsících nahrazenou pouze dopoledni a odpoledni svacinu a obed, jinak stale kojim, pres den tak 4 krat, pres noc 2 až 3 krat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli