Jak s příkrmy na výletě? Jak to řešit?

bajca.klom
3. kvě 2011

Mamky poraďte, chystáme se s malou na celodenní výlet do pražské zoo a nevím, jak to udělat s oběděm pro malou...ohřívače tam asi těžko budou...jak vy to řešíte? díky za odpovědi 😉

brusinka.pusinka
3. kvě 2011

@bajca.klom no já bych řešila poprošením o ohřátí v restauraci, my tak dělali a oni ve vodní lázní mile ohřály a my se i v restičce najedli 😉

kristi
3. kvě 2011

@bajca.klom tady píšou, že tam mají možnost ohřátí

http://www.zoopraha.cz/cs/pred-navstevou/sluzby...

lucie777
3. kvě 2011

V ZOO u hlavního vchodu v restauraci je volně přístupná mikrovlnka (aspoň vloni to tak bylo, tak myslím, že na tomhle nic neměnili), takže můžeš ohřát tam.. 🙂

monivo
3. kvě 2011

V zoo je spousta stánků s občerstvením a restaurace. Všude Ti jistě rádi skleničku či nějakou misku s obědem pro dceru ohřejí v mikrovlnce. Dnes je to již normální (to samé v obchodních centrech, kde jsou fast foody apod.). A jelikož do ZOO chodí hoooodně mamin s dětma, tak jsou tam na tohle jistě zvyklí 😉 A co se týče třeba mlíčka (Sunar apod.), tak já vždy nosila horkou vodu v termosce, Sunar v dávkovači a mlíčko jsem udělala kdykoliv bylo potřeba.

medena
3. kvě 2011

My máme takovou termonádobu na příkrmy od Farlinu, viz http://shop.i-tatinek.cz/termonadoba-300-ml-p-1.... Jsem s ní docela spokojená, když jídlo ohřeju na vyšší teplotu, tak za hodinku dvě je tak akorát na jídlo. Už jí používáme docela dlouho, ale jestli se vám nestává, že byste byli na oběd mimo, tak se to asi finančně moc nevyplatí. My jí používáme i když jdem k doktorce někdy kolem oběda apod...

antarres
3. kvě 2011

U nás v ZOO Plzeň je taky možnost ohřátí stravy v mikrovlnce, je tu taky místo pro přebalení, zvláště v nově vystavěných "domečcích" s toaletami 🙂

anieanne
3. kvě 2011

V Praze je možnost mikrovlnky, minimálně v těch dvou větších "restauracích".

pablinka
3. kvě 2011

Já jsem na ten den vždycky oběd prostě oželela, resp. jsem nedávala klasic. masozeleninový příkrm, ale koupila jsem na dobu oběda tekutou kaši nebo mlíčko s kaší v krabičce, to se nemusí ohřívat, jen jsem nalila do hrnečku a malý byl po obědě 🙂.

andelka
3. kvě 2011

Já jsem vzala skleničku s příkrmem, termosku s horkou vodou a malý plecháček a pak jsem nalila vodu do plecháčku, postavila do něj otevřenou skleničku a míchala dokud to nebylo teplé. Případně se dá voda ještě dolít. Hotové jídlo se nemá uchovávat dlouho uměle teplé.

babulinkab
3. kvě 2011

k obědu jsem dala ovocnou přesnídávku nebo jogurt, banán atd. večer místo kaše oběd

pattie
3. kvě 2011

1) nechat si příkrm ohřát v restauraci, většinou neodmítnou
2) ohřát si to doma a dát do termoobalu (my máme Avent a i v zimě to tam vydrželo cca 4 hod. teplé)
3) pořídit si termosku na jídlo (např. Prima 0,35 l)
4) jak píše Andělka - termoska s horkou vodou a plecháček

Osobně preferuju termoobal.... 🙂

mkr
3. kvě 2011

@bajca.klom jestlo se chystáš do Prahy do zoo, tak tam v hlavní tý restauraci, je kousek od vchodu je přímo k dispozici mikrovlnka

andy80
4. kvě 2011

Přesně, jak píší holky, v zoo je v té velké restauraci uprostřed zoo možnost ohřevu skleničky v mikrovlnce.