Jak se dají kombinovat značky mléka a kaší?

poradvpohode
29. zář 2010

Bylo mi řečeno a doporučeno, že umělá mlíčka by se neměla kombinovat. Hlavně značky a jiní výrobci. Jak je to s kaší a mléky na dobré spaní? To má jíst pořád stejný druhy? Jak to děláte, vy?

zelvatko
29. zář 2010

jak to chceš jako kombinovat?jako smíchat dohromady nebo střídat .. třeba dnes sunar, zítra hami..
dětičky prý nemají rády rozmanitost.. já to ted pochopila taky, dávala jsem na noc hajaju a dosel mi, tak jsem presedlala na sunar co mám doma a než to vypije to je hrůza.. akže se asi vrátím zpět k hajajovi..
kamarádka dává malé na noc hami kaše a střídá ty různé příchutě a malá jí to papá pěkně.. asi je to o dítěti, co mu víc vyhovuje..

zany
29. zář 2010

Obě děti pily Sunar a kaše jsem kupovala od Hami, akorát jsem střídala příchutě 😉 Samotné by mi vadilo jíst pořád dokola např. hruškovou kaši 😝
Takže si myslím, že pokud ti malý pije jednu značku mléka, tak je zbytečné jí měnit... U kaše bych řekla, že je to tak trochu jedno, ale i tak jsem zůstávala věrná jedné značce 🙂

niki2
29. zář 2010

Mas uz dost velke dite, tak bych to tak neresila, to se tyka hlavne miminek. Ale mleko bych asi nechala to, na ktere je zvykly a kase stridala.

jmisa
29. zář 2010

Já tohle teda moc neřeším. UM kupuju podle toho, jaká je zrovna akce a nebo na co mám kuponek v DM.

No a kaše dělám ze zdravé výživy a míchám je buď s UM nebo s normálním mlíkem.
Ale když vidím nějakou výhodnou akci, tak vezmu podle toho.
Náš prcek sní všechno a nic mu nedělá problém.

Možná bych to řešila u malého mimča (ale to jsem jen kojila), ty jsou citlivější, ale u batolete už ne.

pablinka
29. zář 2010

S um. mlékem teprve začínáme, zatím jsem jen kojila. Zkusila jsem mléko Hami, ale to malému moc nechutnalo, tak jsme koupili Sunar a ten už v pohodě, takže zůstaneme u Sunaru na tu ranní dávku mléka. Kaše střídám různé, nezávisle na značce, to je, myslím, jedno. Avšak poslední dobou se nejvíc osvědčila Sunarka s rýžovo-banánová na dobrou noc, po té spí malý nejlíp. Ale jinak jak říkají holky přede mnou - mléko neměnit, pokud není důvod, kaše možné střídat nezávisle na značce

kikimaruska
30. zář 2010

Malý byl na Nutrilonu a na kaších Hami. Babička pak nakoupila Sunar a kaše Sunarky...ale ani jedno mu nechutnalo. V současné době už je velký a pije Sunar ochucený, ale kaše dávám stále Hami a střídám příchutě. Zkoušela sem tedy různé druhy kaší, ale Hami se z nich nejlíp rozpouští, krásně voní i chutná...dokonce i mě...třeba při první koupi malinové jsem taky musela ochutnat jednu misku...jsem celkově milovník krupicové kaše... 😵 . Jako první kaši do lahvičky určitě doporučuji bezlepkovou Hami rýžovou...ze všech vyzkoušených je nejjemnější a nejlépe rozpustná 😉