Jak udržet jídlo teplé do konce krmení?

hanyzka11
3. čer 2014

Ahoj holky. Jak to děláte, aby vám vydrželo jídlo teplé, až do konce krmení? Než ty svoje raubíře nakrmím, musím většinou tak dvakrát ohřívat a to je někdy snědeno už za čtvrt hodiny. Jasně že se mi neosvědčil porcelánový talíř, sleněné misky, ale ani s plastem to není nic moc. Jediné, co trochu funguje jsou skleničky od příkrmů, jakože i doma vařené jídlo nacpu do skleničky a krmím z ní. Ale ani tak to nevydrží, když děti jí pomaleji. Nějaká rada? díky

hofka1
3. čer 2014

Neřeším, pokud nemají problém to zdlábnout vychladlé🙂 Jinak skleničku lze nechat ve vodní lázni během krmení-stačí půllitrák horké vody a ponořit ..

missymici
3. čer 2014

Tento problem jsme nemeli,deti to sblajzli hned,cokoli.Ale napadlo me ohrat talíček a pak jeste jidlo.Taliřek zespod zabalit do alobalu,jestli to pomuže udžet jidlo dele teple netuším,...jen mě to ted napadlo,jak to čtu.

blanche1206
3. čer 2014

My na to mame primo takovou termomisku.Ma dvojite dno.Otvor,do ktereho se nalije horka voda,a tim se ohreje a zaroven udrzi teplota pokrmu.Je to paradni vec,a neni treba kupovat novou.Sehnala jsem ji tady na MK v bazarku...😉

chroustinka
3. čer 2014

me maminka krmila tak ze si dala pod detsky talirek jeden, nebo misku do ktere nalila horkou vodu, a ten horni talirek s jidlem to jakoby prikryl a jidlo bylo stale teple.

frantiska85
3. čer 2014

Synovi se ještě nestalo, že by mu teplé jídlo vystydlo 😉
Neřešila bych, studené jídlo-taky jídlo a jestli dětem pak méně chutná, aspoň to je motivace neloudat se s papáním.