Jak vybíráte přílohy na příkrmy?

dzejnyy
19. říj 2012

Jak vybíráte přílohy na příkrmy? Jako třeba kuskus, těstoviny, rýži, rýžové těstoviny... Jaké značky, kde kupujete, na co si dáváte pozor ve složení , co byste doporučily? Děkuji za rady.

eloana
19. říj 2012

@dzejnyy ahoj my se spis ridili tim, co mi bude jist....... kuskus mi syn neji, testoviny ma rad,ale nejvice u nas frci brambory. Ryzi kupuji celozrnou. Vzhledem k tmu,ze jsme relativne na malem meste vybirame, co je k mani🙂

victress
19. říj 2012

já kupuju obiloviny ve zdravé výživě, ale musíš pozorně číst etikety, na některých je na napsáno dovozce pro ČR nebo výrobce česká firma, ale o kousek dál je země původu: Ukrajina, Čína, Polsko atd. zkus koupit jednu značku a uvidíš, jak bude chutnat. na složení se snad ani pozor dávat nemusí, prostě tam musí být 100% oné obilniny, kupuju spíše pohledem, jak ona zrna vypadají, aby tam nebyli červi, atd. jáhly pěkně žlutˇoučké, je to těžké, i když výrobce napíše, že je výrobek bez konzervantů, aditiv, cukru, lepku, barviv atd. tak když v dTestu udělají testy, stejně tam občas ty látky najdou.. 😠 😠 😠
rýži Natural, kulatozrnou, jáhly, kuskus, quinou, pohanku, polentu, těstoviny, červenou čočku, cizrnu - dají se koupit v normálním obchodě, ve zdravé výživě a i v DM - zn. Alnatura apod. ale je to HODNĚ drahé 😠

ssassi
19. říj 2012

@dzejnyy ahoj. já se snažím kupovat české produkty a většinou kupuju ve zdravé výživě. u nás hodně chutnají jáhly a kuskus. jak píše @victress, vybírám tak, aby se mi ty kuličky líbily 😉

lafantana
30. říj 2012

ahoj holky chci se zeptat muzu davat 6.mesicnimu kojenci testoviny??
diky vsem