Jaké dáváte kaše případě, že kojíte?

slavkah
18. lis 2010

Za par tydnu se chystame na prikrmy a chtela jsem se zeptat jake davate kase v pripade ze kojite? Mlecne a redite vodou nebo nemlecne a redite je pak UM nebo MM???

radka.m.
18. lis 2010

ahoj,samo,že nejlepší by byla nemléčná do mm,ale jsou maminy,které neodsají,at dělají,co dělají,takže pokud neodsaješ,nebo nemáš zásoby mm v mražáku,tak se nic neděje a můžeš kaši dělat klidně do um,ale zase pokud se ti nechce utrácet za um,tak kup rovnou mléčnou a dělej jí jenom do vody,blbost ovšem je,dělat nemléčnou do vody 🙂 ,takový názor jsem tady na kobyle taky už četla 😉

radka.k
18. lis 2010

Má zkušenost s nemléčnou kaší do MM - vůbec mi to nešlo namíchat, stále mi řídla a řídla, přestože jsem dala víc lžic kaše než bylo v návodu... tak jsem začala kupovat mléčné kaše Nutrilon a potom i řadu dalších, Hami, Sunarka a v různých příchutích. Klukům chutnají všechny.

editah222
18. lis 2010

Já jsem odsávala jak divá a zásoby v mražáku byly taky velké, takže jsem nemlečnou kaši do MM dělala asi 2 měsice, ale malá začala kaši dlabat až když jsem koupila klasickou mléčnou (nutrilon) 🙂
Nějak pořád nemůžu pochopit, proč někdo dělá nemlečnou kaši jen s vodou, to je snad jen na zaplácání žaludku, ale jinak nic moc.

l.u.c.i.e
19. lis 2010

Má zkušenost s nemléčnou kaší je stejná jako má radka.k. Taky mi nejde namíchat. Neustále řídká a výsledek je takový, že sice to malý sní lžičkou, ale v noci stejně kojím cca po 2 hodinách. Už se mi nestačí nelívat prsa... Navíc se dostavili i bolesti bříška... Takže asi taky už přejdu na mléčnou, snad ho to zasytí a mě se zase nalijou prsa... Večer už nemám tolik mléka, tak ho sbírám po celý den, abych dala těch 150ml...

pampalini
19. lis 2010

Pokud nechceš nebo nebudeš dělat do MM tak doporučuji jako levnější a pestřejší variantu koupit nějakou krupici ve zdravé výživě(ze začátku nejspíš rýžovou nebo kukuřičnou) a UM podle volby. Nasypeš podle potřeby krupici do UM a pak přidáš co vám bude chutnat(přesnídávky, banán, sušenky, piškoty,...) fantazii se meze nekladou. Vyjde to levněji, můžeš dávat každý den něco jiného a příprava je jen zhruba o 2 min delší 🙂

kvetinkajirinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lukza
20. lis 2010

já stále používám nemléčené do MM a dokud to pujde tak to chci tak podávat i nadále.jinak mám hami a nestlé a doporučuji na začítek rýžové skrz kakání a pak až začít s ovesnýma atd..a pak časem už příjde na to co je nejlepší ono taky totiž nemusí malému vbše chutnat a sám si vybere co bude chtít

miarosa
20. lis 2010

Nám nejlépe vyhovuje kašička od Nutrilonu ředitelná vodou. Nestlé banánová mu moc chutnala, ale pak strašné bolení bříška, a Hami s dalčími příkrmy za den zase bolení bříška. Kašičky od Hippu nám taky nevadili a moc mu chutnali a hlavně Nutrilon ten mi připadá takovej nejšetrnější k bříšku.

evena
21. lis 2010

ahoj, já odsávala a dělala nemléčnou s MM, ani nevím jak dlouho mi to vydrželo, snad 2-3 měsíce, dokud sem to nevzdala, ale zpětně si říkám že sem to zbytečně přeháněla a u dalšího dítka budu určitě kupovat mléčnou 🙂