Jaké dáváte příkrmy od 6. měsíce?

zdenka561983
16. kvě 2011

Ahojky holky či maminy,co dáváte od 6m za papu.máte nejaké recepty.

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
alicci
20. kvě 2011

ahoj - taky jsem nedavno začala s příkrmama..rozjela jsem diskuzi a admina mi jí zamkla a odkázala mě na ten link - začínáme s příkrmy 😉 😀 Každopádně zkus pomalu co ti radila tvá dětská + klasika brambora mrkvička+cuketka+atd....já často valím na Hami - první lžička - hodně zdaru s příkrmama - nám to ještě moc nejde 🙂

hansed
20. kvě 2011

Ahoj, pokud začínáš, tak být tebou, začnu jednodruhovou zeleninou, tedy mrkvičku (klasicky uvařit ve vodě, nebo v páře), rozmixovat...tak jak radí doktorka, první den jen lžičku, dvě, a zvyšovat 😉 zároveň hlídej alergickou reakci...
do začátku bych ti poradila mrkev, bramboru, cuketu.... pak můžeš dýni, kukuřici, červenou řepu apod., čím starší dítko je, tím víc druhů zeleniny a ovoce může 🙂

miriska
20. kvě 2011

Ahoj,
my začali skleničkama(Hami, Hipp, Alnatura). Nejdřív jednodruhová zelenina(mrkev, brokolice, nejvíc mu jel pastiňák), pak směs zeleninky(jarní, zahradní), po 14 dnech jsme přidali bílý maso a pak po dalších 14 dnech jsme přidali odpoledne ovoce a v tom namixovaný dětský sušenky od Nestle.
Od 7 měsíce vařím doma, ty skleničky od 6. měsíců už mě přišly hnusný.
Nejradši má malej brokolici.
Zatím vařím mrkev, brambora, rýže, kedlubna, brokolice, květák, špenát, kuřecí prsa a všelijak to kombinuju a chutnámu to 🙂 do každýho jídla přidávám trošku bio olivového oleje...

misiko
1. čer 2011

ahoj,taky budeme zacinat s prikrmem. jak je to s kasi na noc? davali jste ji az po zavedeni zeleniny nebo i driv.mala je poslednich par dni dost podrazdena,tak bych chtela zkusit kase,ale nechci ,aby mi pak nejedla zeleninku 😠