Jaké jogurty dáváte 8mi měsíčnímu dítěti?

walina29
28. pro 2012

Holky prosím poraďte jaké jogurty dáváte na svačinku osmiměsíčnímu dítěti. Pouze bílé nebo i ovocné?

honzulka
28. pro 2012

holandia...začala jsem dávat bílé,jsou i docela sladší než třeba aktivie,takže dětem chutnala.. 😉

nadja73
28. pro 2012

do jednoho roku jsem davala jenom bile a tucne. U nas naprosto na cele care vedl Recky jogurt 🙂

ja.na81
28. pro 2012

zacala jsem bilou Holandii.... a pokracuju v ni stale 🙂 Ovocne synovi vubec nekupuju

asaka
28. pro 2012

bila hollandia. Jako jeden z mala jogurtu neobsahuje skroby. S ovocnym netřeba spechat, detem bily jogurty většinu chutnaj, dokud nejsou zmlsany..

maudn
28. pro 2012

Kde takový jogurt (ten hollandia) seženu? nikde jsem to neviděla

paaajuska
28. pro 2012

Na doporučení naší mudr. kupujeme bílé i ovocné Jihočeské (ve skleničce) a nebo Choceňský.
Hlavně ne Dobrá máma atd...🙂
Ale myslím, že když budeš dávat jen bílý ničemu neuškodíš🙂

petrusew
28. pro 2012

dáváme holandie, jihočeské... @maudn mají je třeba v tescu, bille, ... vlastně skoro všude, jen si nejsem jistá, jestli i v penny

pejtho
28. pro 2012

Ovocné jogurty jsem začala dávat až po roce. Kupovala jsem bílé-nejvíce nám chutnal Choceňský, Hollandie, Activia.

baris
28. pro 2012

u nás bílé jogurty ani u jedné holky neprošly. A to jsem snad vyzkoušela všechny tučné bílé jogurty, co byly k mání. Tak jsme přešly na červeného floriana - jahodového, borůvkového ... Ten jim jel.

Hlavní je, aby byly tučné. Odtučněné jogurty dítě nesmí.

pavcza
28. pro 2012

Začali jsme bílou activií, ale brzy přešla na choceňské a hollandii, v bílé, ovocné jsme začli tak po roce.

ia.
28. pro 2012

u nás frčí chocenský...

gletnulka
28. pro 2012

Selský bílý od holandie s rozmačkaným čerstvým ovocem..banány vedly 🙂

dlabinecka
28. pro 2012

taky bílá Holandia. od roka občas přidám smetanový -obvykle chcenský. Syn zatím ovocné ani nechce. Dcerka ráda ovocnou holandii.

jankadudova
28. pro 2012

Hollandia, Activia...s dostatecnym mnozstvym tuku. Bile, ovocnych bych se uplne nebala - v rozumne mire. Nebo do bileho ovoce. Cerstve nebo klidne par lzicek presnidavky..tak to praktikujeme doted 😉

betysek
28. pro 2012

Určitě bílou Hollandii, dávala jsem ji dceři do 3let, ovocný - plný modifikovaného škrobu jsem chtěla dát co nejpozději. Škrob je snad ve všech ovocných kromě ovocné Hollandie a Jihočeského ve skleničce. Ve 3 letech šla do školky a pak už bílé nechtěla.... ☹ Občas si dá bílý s domácí marmeládou.

andelka
28. pro 2012

Hollandia, Choceňský, Kunínský smetanový, Landliebe, Olma, Jihočeský...hlídám si složení. Dávám bílý neochucený, ale přidávám ovocné pyré nebo postrouhané čerstvé ovoce.

vendulka
28. pro 2012

my začaly s bílým v 10m a vůbec sme se nechytly, ani hollandie a ani olma, tak sem začala rovnou dávat ovocné hollandia a to ji chutná a pěkně papká, ani první dcera ty bílé nejeedla...asi budou po mamince 😀

hehena
28. pro 2012

bílý jogurt - Holandia. ale nedávno jsem četla test bílých jogurtů a Olma i Jihočeský dopadly o dost líp než Holandia. ovocný jsme zkusili o dost později, ani nevím kdy už to bylo. ale lepší do toho v létě přidat třeba rozmačkaný jahody ze zahrady. doteď syn jí vlastně jen bílý a jahodový. naprosto nesnáší cokoliv krémovýho. kolikrát jsem si od babičky poslechla, že mu nedopřeju a když mu koupila Pribiňák, tak těžce pohořela, se mu z toho úplně navalovalo... 😅

pindruzka
28. pro 2012

taky jsme zacali bilou holandii, ted holandie nebo chocensky, pokud ovocny, tak smetanovy, zadne odtucnene hruzy, ale nejvic davam bily + cerstve ovoce nebo bily +domaci presnidavku

mercedesse
28. pro 2012

Choceňáčky a Holandie do roka jsem dávala jen bílý, malej v něm ani čerstvé ovoce nechtěl.

kuratkol
28. pro 2012

My jsme davali na doporuceni dr. bilou aktivii. Ted uz nam nejede. Kdyby nekdo vedel o ovocnem jogurtu, ktery je bez kousku a je uplne mixovany, dejte prosim vedet.

ofelieee
28. pro 2012

já si třeba myslím, že jogurty by děcka vůbec neměly 😅 ale to asi neodpovídám na otázku

brusinka30
28. pro 2012

Aktivia a jakýkoliv bílý s živími kulturami......ovocnou Holandii jsem dávala po jednom roce. malá o jogurt zatím moc nestojí:((.

hrusti
29. pro 2012

Hollandii, nejdřív bílou a pak ovocnou, nebo Olma bio bílý jogurt - není tak kyselý jako ostatní bílé jogurty.

@kuratkol Ted detem kupuji bio tvaroh s jogurtem Matylda. To je jeden z mála jogurtů, kde nejsou kousky ovoce. Dceru kousky taky nadavují a nechce mi je moc jíst 😉

ludmilad
29. pro 2012

Bílý tučný (hlavně ne ty odtučněné!). My kupovali Hollandia, modrý Klasik od Olmy, Choceňský.

ditab
29. pro 2012

Já si míchám doma sama jogurty nebo tvarohy.Tak se nejlépe vyhnu éčkům a chemiím a syn to papá už od sedmého měsíce.Když už, tak doporučuji kvalitní bio jogurty z farem či farmářských trhů.Dávali jsme i bílou activii, tak neuškodí v žádném věku🙂

blahova_andrea
29. pro 2012

bílý tučný selský holandia, ale teď už zkoušíme i ochucené nebo si ochucujeme sami

monad
16. led 2013

bílá hollandie nám nejede, dávám hollandii s ovocem a choceňské 😉