Jaké jsou nejlepší plínky do porodnice?

myisiska1
28. čer 2015

Ahoj všem. Začínám chystat a nakupovat výbavičku (nějak jsem to zanedbala a začíná mě tlačit čas). Jaké jsou nejlepší plínky do porodnice? Pro starší syny jsem měla nějaké, co měly výřez na pupík, ale značku jsem tak nějak zapomněla. Jinak bych nerada, aby byly nějak napuštěné, parfemované, igelitové...Asi víte, co tím myslím

petrasipkova1
28. čer 2015

já mám Happy Bella new born, ty mají výřez na pupíček a pak mám ještě bílé pampers. 😉

marcza
28. čer 2015

já jsem měla bílé pampersky 1 a byla jsem spokojená... plínka se dá vždycky ohnout aby nepřekážela pahejlku 😉 ale jak píše paní v předešlém příspěvku, Happy Bella 1 mají výřez na pupík.

vercas01
28. čer 2015

Já měla Bella PANDA Newborn a spokojenost, taky mají výřez na pupík, pak i bílé pampers popřípadě Dada plenky 🙂

apacheee
AMBASADORKA
28. čer 2015

Já můžu doporučit bílé pampers, nemají výřez, ale normálně se plínka trošku ohne a je to úplně v pohodě. My jsme nechávali pupík odpadnout, takže asi týden měl ocásek a vůbec to ničemu nevadilo. Jinak s Bella Happy máme jen blbé zkušenosti

hhanca
28. čer 2015

U prvního i teďka bílé Pampers 2-5kg.

jahodnice
28. čer 2015

V Motole plenky dávali - panda s výřezem na pupik

funnysunny
28. čer 2015

My sme mali tiez biele pampersky 🙂

terezapetrova
28. čer 2015

Já mam ted do porodky nakoupeny c. 2 3-6kg bíle pampers, myslíte, ze budou moc velké? U prvního syna jsem musela mit pro nedonošené tuším c. 0 tak ted s druhým synem si nejsem jistá

ladyhacek
28. čer 2015

za mě bílé pampersky 1. v porodnici měli tuším bella happy.

terazapetrova: - já měla syna 2,74 a utíkali jsem pro mini pleny, protože mu vše bylo velké a jak měl tenké nožičky tak mu to i protékalo - záleží na váhovém odhadu miminka > pokud 3,5-4 kg asi bych se nestresovala. 🙂

zo_ja
28. čer 2015

Tak ber tyhle http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/baby...
Dm eko řada, nejsou napuštěný sajratjtama, z Pampersek se snad osype každý dítě.
Ty dm jsou nelepší, jedno naše dítě mělo v porodce Huggies a taky ok.

vrabcak0007
28. čer 2015

Ja mela predem nakoupeny bile pamprsky..jakoze pro ditko to nejlepsi...jenze ta sitka se mu furt lepila na zadecek a mel velke opruzeniny...tak zacali v porodnici davat jejich..bella baby...a nebylo to o moc lepsi.. (byli jsme tam celkem 16dni)...nakonec uplne nejlepsi zelene pampers active baby...mam je porad a nestezuju si...

annaluciapetrzel
28. čer 2015

cauki, @zo_ja ma pravdu, ale bohuzel, ty mini se uz nedelaj :(, maji jen midi, maxi a junior. Fakt. Pkd bys chtela nejake ekologicke, tak moc na vyber neni, vse priserne drahe, ale ja mela jedny od Nappy, a spokojenost. http://www.nappy.cz/?p=p_52&sName=eko-plenky, ale jsou takove ...no proste vice silne, jsou z kukuricneho plastu, vypada to zvlastne, ale jsou to velmi kvalitni a ciste prirodni pleny. Jsou to totiz nejake nemecke jak jsem zjistila (v nemecku dost drahe!) Mj. vedla jsem tady na to diskuzi (zkus klicove slovo ekopleny nebo ekoplenky)

mercedesse
28. čer 2015

V porodnici jsme dostávali Happy Bella s výřezem a dobrý, doma pak jedině Pampers premium care, a nikdy už ne Huggies, ty příšerně protýkaly. A žádný opruzeniny z Pampers jsme teda nikdy neměli a to už se naše plenkovací období blíží ke konci i s druhým dítkem.

lenny.cz
28. čer 2015

Za mě jednoznačně bílé Pampers premium care, pampersky zelené používáme doteď a ani jednou nebyl opruzený. Měla jsem do porodnice nachystané i Happy Bella kvůli výkroji na pupík, ale byly nám úplně na nic, protože ten výkroj měl stejně až nad pupíkem. Takže jsem je ani nepoužila.

diniki
28. čer 2015

Já rozhodně doporučuji pampers (nemusí to být ty premium care, stačí i zelené - rozhodně ne ale oranžové, ty jsou strašné). Pak taky bepanthen care mast - pro miminko na prevenci opruzenin a pro vás na prsa. Mně se v porodnici rozhodně osvědčila. Ať vše proběhne hladce 🙂

frankie
29. čer 2015

Za mě doporučuji Bella Happy

veronika_86
29. čer 2015

Za mě bílé pampersky, už z toho důvodu, že mají proužek, který ukáže, jestli mimčo čůralo... Ono to u tak malých kolikrát není ani poznat a sestřičky se na to pořád ptaly 🙂 Mám dojem, že ten proužek mají i jiné plenky, ale teď nevím, které to jsou...
Jo a pupíku nevadily, jen se ohrnuly a bylo 🙂