• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jsou nepřislazované přesnídávky?

13. června 2010 
ahoj maminy, je nám půl roku, jsme tlouštíci a proto se ptám, jaké jsou přenídávky bez cukru.... Kupuji hami, malé skleničky, ale jsou dost drahé. Nejsou od nějaké zančky, nebo někde v obchodáku beu cukru?pouze to ovoce.... moc díky za tipy.
13. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych volila radeji normalni ovoce nez presnidavky pokud hledas neco bez pridaneho cukru......:wink:
13. čer 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupovala jsem Sunárky nebo v Rossmannu zn. Babydream - obojí je bez cukru. Ovšem připrav se na to, že tyhle nepřislazované jsou vždycky dražší - sklenička 200 g vychází cca na 20 Kč a více.
13. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky to ovovce vyjde levneji nez kazdy den jedna presnidavka za 20 kč... :slight_smile:
13. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro tyhle prcky jsou dobré frutapury, hipp, sunárek, hami (malé kelímky po 4ks balené). Hipp je vůbec nejlevnější - v DM drogerii za 34 kč. Naší malé je dávám doteď, ty obyčejné levné přesnídávky za 10kč ji nedávám vůbec. Jj, dražší to rozhodně je.
13. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zn. Babylove (DM drogerie).
13. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kupujem malej Frutapury ,alebo Sunárek(4 kelímky,nie v skleničke.
Je to drahšie,určite nie oveľa viac ako norm.čerstvé ovocie.

Našej malej chutia aj z Rossmanna výživy,tie tiež niesu sladené.
Tie lacné nekupujem vobec.
13. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já kupuji buď sunarky a tomu podobné (to je 100% ovoce) nebo DIA přesnídávky (kolem 80% ovoce, zbytek nějaké zahušťovadla jako nadstavení). Když koupím hrušky nebo jablka a přesnídávku udělám z toho tak to vyjde o něco levněji, tak 7-9 kč/100 g, záleží jaká je cena ... až začne být ovoce na zahrádce bude to lepší :slight_smile: A taky v těch obchodech toho na výběr moc není a je špatná kvalita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty DIA přesnídávky stojí 12 - 13 kč myslím 190 g :wink:
13. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..my bezzáhradkoví to máme tažké.naša malá sa ale ide zadrhnut za melonom..kolko ho ona zje!! :grinning:
aj jahody má rada..snad jej ich nedávam skoro...
inak všetko ovocko zje..ale melon je jednička. :wink:
13. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evena..ja neviem,ale tým,že to je dia,..niesu tam iné cukry,nevhodné pre deti?
nemyslím fruktozu..nevieš značku?
13. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hamánek vyrábí dia, a není tam žádný jiný cukr. U nás teda vychází sklenička dráž než píše Evena. Párkrát jsem ji také koupila.
13. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
berticka, nejsou tam umělý sladidla :wink:
13. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertica sory za zkomolený nick :sunglasses:
13. čer 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evena..ved berticka je ešte krajšie :wink:
13. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuju Babylove nebo Alnatura v DMku nebo Babydream v Rossmanovi, jsou bio a jsou tudíž i celkem drahé (24 - 29 Kč/200g, pokud se nemýlím). Ovoce by určitě vyšlo levněji, ale to náš malej stále prostě nechce (kromě banánu a melounu).
13. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek