Jaké jsou nepřislazované přesnídávky?

aabbccc
13. čer 2010

ahoj maminy, je nám půl roku, jsme tlouštíci a proto se ptám, jaké jsou přenídávky bez cukru.... Kupuji hami, malé skleničky, ale jsou dost drahé. Nejsou od nějaké zančky, nebo někde v obchodáku beu cukru?pouze to ovoce.... moc díky za tipy.

momin
13. čer 2010

Ja bych volila radeji normalni ovoce nez presnidavky pokud hledas neco bez pridaneho cukru......😉

shaula
13. čer 2010

Kupovala jsem Sunárky nebo v Rossmannu zn. Babydream - obojí je bez cukru. Ovšem připrav se na to, že tyhle nepřislazované jsou vždycky dražší - sklenička 200 g vychází cca na 20 Kč a více.

momin
13. čer 2010

A taky to ovovce vyjde levneji nez kazdy den jedna presnidavka za 20 kč... 🙂

dagina
13. čer 2010

Pro tyhle prcky jsou dobré frutapury, hipp, sunárek, hami (malé kelímky po 4ks balené). Hipp je vůbec nejlevnější - v DM drogerii za 34 kč. Naší malé je dávám doteď, ty obyčejné levné přesnídávky za 10kč ji nedávám vůbec. Jj, dražší to rozhodně je.

petka80
13. čer 2010

Taky zn. Babylove (DM drogerie).

bertica.h
13. čer 2010

Ja kupujem malej Frutapury ,alebo Sunárek(4 kelímky,nie v skleničke.
Je to drahšie,určite nie oveľa viac ako norm.čerstvé ovocie.

Našej malej chutia aj z Rossmanna výživy,tie tiež niesu sladené.
Tie lacné nekupujem vobec.

evena
13. čer 2010

Ahoj, já kupuji buď sunarky a tomu podobné (to je 100% ovoce) nebo DIA přesnídávky (kolem 80% ovoce, zbytek nějaké zahušťovadla jako nadstavení). Když koupím hrušky nebo jablka a přesnídávku udělám z toho tak to vyjde o něco levněji, tak 7-9 kč/100 g, záleží jaká je cena ... až začne být ovoce na zahrádce bude to lepší 🙂 A taky v těch obchodech toho na výběr moc není a je špatná kvalita 😝

evena
13. čer 2010

Ty DIA přesnídávky stojí 12 - 13 kč myslím 190 g 😉

bertica.h
13. čer 2010

no..my bezzáhradkoví to máme tažké.naša malá sa ale ide zadrhnut za melonom..kolko ho ona zje!! 😀
aj jahody má rada..snad jej ich nedávam skoro...
inak všetko ovocko zje..ale melon je jednička. 😉

bertica.h
13. čer 2010

evena..ja neviem,ale tým,že to je dia,..niesu tam iné cukry,nevhodné pre deti?
nemyslím fruktozu..nevieš značku?

dagina
13. čer 2010

Hamánek vyrábí dia, a není tam žádný jiný cukr. U nás teda vychází sklenička dráž než píše Evena. Párkrát jsem ji také koupila.

evena
13. čer 2010

berticka, nejsou tam umělý sladidla 😉

evena
13. čer 2010

bertica sory za zkomolený nick 😎

bertica.h
13. čer 2010

evena..ved berticka je ešte krajšie 😉

luthien.k
13. čer 2010

Já kupuju Babylove nebo Alnatura v DMku nebo Babydream v Rossmanovi, jsou bio a jsou tudíž i celkem drahé (24 - 29 Kč/200g, pokud se nemýlím). Ovoce by určitě vyšlo levněji, ale to náš malej stále prostě nechce (kromě banánu a melounu).