Jaké lahvičky a savičky pořídit pro novorozeňátko?

mirecka36
5. dub 2017

Ahojte, prosím o radu, jaké lahvičky a hlavně savičky pořídit pro novorozeňátko. Díky.

panickatlamicka
5. dub 2017

Pokud neplanujes hned od zacatku davat um, tak zadne.

myshoun
5. dub 2017

Měla jsem od zacatku Avent lahvicku i se savickou, tu s tim malým obsahem, asi 125 ml, savicka vydržela dlouho, neridila jsem se do kdy, ale jak z ni syn zvládal pit.

tery_s
5. dub 2017

@mirecka36 koupila jsem pro sichr jednu Tommy Tipe jestli je to přesný název ... holky ji docela chvalily a není draha, jinak taky chvali od MAM anticolic nebo od Medely ta už je dražší k te odsavacce. Takhle - kojit budeš/ nebudeš to je jedno, ale taky jsem raději měla doma připraveno i s jednou malou krabici od Hippu. Ono se to nezdá, ale ve stresu potom v noci někde shánět láhev s UM, tak to nepřidá. A to jsem prvního kojila v pohodě, malé je 5m a taky kojim plné láhev ani UM jsem nikdy nepouzila, ale o to víc jsem byla v klidu, ze kdyby se cokoli stalo mám kam sáhnout. Psychika po porodu i v souvislosti s kojením je hodně důležitá. Tak uvidíš, přečti nějaké diskuze články a vem si z toho něco pro sebe 😉

zmrzlinka
5. dub 2017

Ja mela obycejnu z DM.

35_a_budu_mamka
5. dub 2017

Kdyz jsem zacala pri kojeni dokrmovat UM, zkusila jsem Medelu, ale tu mala vubec nechtela, pak Avent natural a z te hned bumbala o sto sest, UM mame Hipp a spokojenost.

kacireksro
5. dub 2017

ja mam teda vsechny flasky od mam,nektere flasky i od babylove,ale cumle jsem prehodila z mam flasky kupodivu pasuji.mala je snimi spokojena,ale chce to vyzkouset

mirecka36
autor
5. dub 2017

@panickatlamicka no, já neplánuji... ale radši bych aspoň nějakou měla, kdyby kojení nešlo prsa jsou jediný, co se mi ani trochu nezvětšilo (33tt), tak nevím :-/

panickatlamicka
5. dub 2017

@mirecka36 mne se mm spustilo az 3.den po porodu, prsa se mi tez nezvetsovala. To jak u ktere maminky. ale to, ze se ti nezvetsila behem tehotenstvi, vhbec nenaznacuje, ze kojeni nepujde. Spis bych si pro ten pripad, ze to bude drhnout, poridila alternativni pomucky na dokrm.

zmrzlinka
5. dub 2017

@mirecka36 to nic neznamena.Mne se nezvětšili prsa ani když jsem kojila.Spis bych si nacetla neco o kojení 😉

normalnimatka
5. dub 2017

@mirecka36 odkdy zvětšení prsou v těhotenství souvisí s případným ne/kojením po porodu? 🙂)))
mlíko se tvoří až po porodu

normalnimatka
5. dub 2017

já bych zase doporučila si pročíst třeba stránky laktační ligy a udělat pro to kojení maximum, než kupovat lahev🙂 to je případně otázka pár minut... ale je docela dobrý aspon v kostce vědět, co pomáhá, když se mlíko netvoří, jak se vykašlat na sestry v porodnici, který kážou kojit "jednou za 3 hodiny deset minut z jednoho a deset minut z druhýho prsa" apod;)

mysacek369
5. dub 2017

doporucuju aventku, mela jsem od ni i odsavacku a malej presel z krmeni cvkou na avent lahvicku a pak na prso na kloboucek a nedelalo mu to potize 🙂