Jaké máte zkušenosti s podáváním kaše před spaním?

lenkaha
30. črc 2008

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s podáváním kaše před spaním. Já jsem to zkusila párkrát, protože se Kubík v noci budil na jídlo po 2-3 hodinách, ale žádný valný efekt to nemělo. Včera v vycucnul 130 ml, pak jsem ho dokojila a byl za 3 hodiny vzhůru... Dávám mu nemléčnou Sunarku.

lenkazdenek
30. črc 2008

ahoj,mě malá po kaši spinká celou noc,nemůžu si stěžovat,dřív si po kaši dala ještě mlíčko teď ne a usne okolo 20 a budí se okolo 7 raní . Dávám Humanu,Sunarku nebo Babylove kaše.

lenkaha
autor
30. črc 2008

Mám trošku podezření, jestli si na to vstávání v noci už nezvykl ...

svoma
30. črc 2008

Ahojky,mě dr. řekla,že se to jen říká,že kaše víc zasytí,že to není až tak úplně pravda,tak nevím,moje malá jí měla dvakrát a vydržela úplně stejně jako po Sunaru.A ještě ke všemu jí bolelo bříško.

petka80
30. črc 2008

Já to taky zkoušela a bez efektu..... Takže aspoň víš, že hladem se nebudí, spíš je to zvyk. Moje Anička se taky v noci dost budí. Moje dr. říkala, že noční kojení je pro děti jako droga, jen nerady se ho vzdávají 😝

svoma
30. črc 2008

Oni kolikrát ani nemají hlad,ale budí se ze zvyku nebo taky jen můžou mít žízeň.Může se jim zdát něco škaredého a tak.Je víc věcí,proč se můžou budit.

emfi
30. črc 2008

ahojte. Ja malú tiež ešte kojím, ale už aj prikrimujeme, na noc jej dám vždy kašu. Najskôr som skúsila nemliečnu od Sunarky. Potom som kúpila ryžovú mliečnu, chuťovo je lepšia, a nemliečne už malá nechce.
Prespí v noci ako kedy, tiež sa niekedy budi aj každé 2-3 hod. , inokedy vydrží aj 6 hodín.
Možno treba vyskúšať nejakú inú, možno mliečna viac zasýti

anezena
30. črc 2008

ahojte baby,
aj my sme zacali s kasami, lebo sme si myslelil, ze ho to zasyti a bude dlhsie spat. ale prd! ☹ spi rovvako. o pol osmej dam kasu, hned na to chce prso, tak sa napije a zaspi. a o 23, 00 uz je hore, ale dnes vydrzal az do 0, 20. tak neviem. ale za to o 2, 45 a o 4, 15 hore. skusala som mu dat len cajik, nech mu nedavam vzdy prso, ale nepomaha.

kamoska mi hovorila, ze je dobre ak v noci k babu, ktore je kojene vstava radsej manzel al. partner, lebo babo citi materske mlieko a hned si ho pyta. lenze toho mojho v noci zobudit., hruuuuza- to on budi nas, co tak straaaasne chrape.

ina.b
30. črc 2008

Ahojky. My dáváme mléčný i nemléčný a stejně se budí. Zhruba první 2 dny spinkala hezky, ale teď nevidím žádnou změnu. A to jí dávám ještě víc, než píšou na obale, páč je malá velkej jedlík 😀

svoma
30. črc 2008

Oni ty kaše prostě opravdu zabírají jen na nějaká miminka.

gilotek
30. črc 2008

tak tak . Já dávám od Hippu mléčnou rýžovo kukuřičnou s nadějí že malej bude lépe spát. Ale bohužel. Kolem 20 usne, vzbudí se kolem půlnoci pak kolem 2, kolem 4 a pak vstáváme kolem 6. Někdy dám prso, někdy ho vezmu k nám do postele a on za chvíli usne i bez kojení. Pak ho dám zpět do postýlky nebo když není doma manžel tak spí se mnou - a to jsem nechtěla aby spal ve velké posteli aby si nezvykl 😝

jandalinka
30. črc 2008

ahoj.když my jsme začínali s kašemi,tak také jsem neviděla účinky,že by měla spát celou noc,ale pak jsem zjistila,že je to opravdu zvykem,proč se v noci budí a už jsem jí nedávala žádné mlíčko přes noc a jen k ní šla a pohladila,udundula 😉 a po nějaké době se to hezky spravilo.

bramburka
30. črc 2008

je to zvykem, ale my kaši davame jako odpolední svačinku... tak cca v 17h.

petraluk
30. črc 2008

Mě dr. taky řikala, že je to jen fáma a žádný kaše nemají vliv na spaní 😉 A u nás tedy opravdu kaše nezabrala, ale bylo to prostě období, kdy se malej pořád budil 🙂 naštěstí trvalo jen měsíc, jinak si nemam na co stěžovat 🙂

dagmik
30. črc 2008

to je legrační, mně zase doktorka řekla, ať mu na noc právě zkusím dát kaši, když se mi najednou začal v noci budit...je vidět, jako ve všem ostatně, že co dr. tak jiný názor. Jinak teda moje zkušenost je, že po kaši opravdu spinká déle, resp. skoro celou noc

lenkaha
autor
30. črc 2008

Kaše by měla víc zasytit, zdá se mi to logický. Ale u našeho Kubíka je to spíš o tom zvyku.... 😒

sirinka
30. črc 2008

a nerobis tie kase moc riedke? skus nejaku na dobru noc. tie obsahuju nejake latky, co dlhsie ostavaju v zaludku a davaju pocit sytosti.
ale ja si myslim, ze to nocne budenie ma viac suvis s tvojou vonou a pritomnostou, on sa proste chce uistit, ze si tam a ze ho lubis 😉

petulienka
30. črc 2008

Nas maly tiez papa na noc Sunarku, ale nejaku zmenu nevidim. Ked idu zubky je hore aj tak kazdu chvilu a ked je dobre tak zaspava cca o 20:00 a budi sa okolo 5tej hodiny rano.
tiez som pocula ze tie kase moc nezaberaju, vraj dieta ktore ma prespat celu noc prespi aj bez kase, len u mliecka. takze moc to asi neovplyvnime 😉 Musime vydrzat cca do 3 rokov 😀

lenkaha
autor
30. črc 2008

Dělám to podle návodu na krabici - 4 lžíce Sunarky+120 ml vody.

mkr
30. črc 2008

hodně mamin co znám, říká, že kaše moc nezabírají
lenkaha - vy jste stejně starý jako my, kde bydlíte v Pcích?

nikuska123
30. črc 2008

Ahojte, my papkáme od Hippu alebo od Sunarky ryzovo - kukuricne a ziaden rozdiel som v nich nezistila. papali sme aj na noc, ale mala ked chce spikat takspinka od 23.00 do 7.00 a ak nie tak nepomaha nic. Papa poslednykrat o 20.00 a vydrzi aj na mliecku.

lenkaha
autor
30. črc 2008

mkr - ajo! jsme z Dubiny. a vy jste odkud?

mkr
30. črc 2008

dřív jsem bydlela na dašický teď už tam jezdíme jen za rodičema, to je kousek

sonoga
30. črc 2008

No, aj ja sa pridam. Ked Zina dosiahla 6 mesiacov, hned som jej zacala pred spanim podavat kasicku a potom som ju este dokojila. myslela som, ze ostane dlhsie spat. teraz ma skoro rok a je to stale rovnake. sice uz prespi cca 4-5 hodin, ale aj tak to este nie je celu noc.
tak to bude asi na type dietata. Mirko mi od 3 mesiacov prespal celu noc. ci s kasou alebo len s mlieckom.

janac
30. črc 2008

No jsme dalsi komu kase na noc vubec nepomaha k tomu , aby dite spalo dele... Je to spis horsi... Mala sni 100 ml kase,nemlecne od Hami ale pak ji dokojim mlikem jakopredtim , a v noci ma boleni briska a tak spi mnohem hur nez predtim.....

biela
30. črc 2008

ahojte,
my tiež skúšame kašičky, najprv to bola mliečna od Nestlé. malý sa budil tak ako vždy ako sa mu zachcelo, väčšinou tak každé 2-3 hoďky. myslela som teda, že je to zlá kaša a skúsila som sunarku s mojim MM. myslíte že spal dlhšie??? 😀 ani omylom, ráno som mala rovnaké kruhy pod očami ako vždy, pretože sa budil každé 3 hodiny a hladný.
asi proste potrebuje viac papať.
do piatich mesiacoch spal celú noc a potom sa začal budiť. myslela som, že je proste hladný a keď začneme s príkrmami, tak to skončí, ale kdežeee 🙂
myslím, že tie kaše sú blbosť.

mkr
30. črc 2008

lenkaha - bysme se mohli kdyžtak s malou někdy zastavit?

lenkaha
autor
30. črc 2008

mkr-jasně!

mkr
30. črc 2008

příští týden frčíme na dovču a pak by to šlo, tak bych se ozvala, malá je moc společenská a ráda si s někým hraje

lenkaha
autor
30. črc 2008

jasně, tak prima. napíšem si do IP kontakt, třebas mobil a domluvíme se, až se vrátíte z dovči?

darty13
30. črc 2008

u nas kaša zabrala len na par dni a potom sa budil ešte viac....teraz papa v noci aj 5-6 krat...ale to nie preto že je hladný ale chce cicu.....chcem ho to odnaučiť no nemám zatial srdce ho nechať trapiť a plakat....