Jakou jídelní židličku? Chicco, BabyDesign alebo Fabula?

werry
27. kvě 2011

Ahoj holky, potřebovala bych poradit - budeme začínat s příkrmy a chtěla bych nějakou jídelní židičku, tudíž aby se dala dobře polohovat, když malá ještě nesedí mám tři favority - pomůžete mi vybrat? budu ráda za vaše názory 🙂

chicco polly
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2570587&tab=8

Pepe BabyDesign
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45080065&tab=4

fábula
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45193044&tab=4

anieanne
27. kvě 2011

Máme Polly a super, super, super, nemůžu si ji vynachválit. V mém okolí ji mají ještě další dvě maminy, a taktéž paráda. Tu druhou jsem naživo neviděla, a u té třetí se mi nelíbí materiál potahu - taky jsem o ni přemýšlela, než jsem ji viděla naživo...

vendulka
27. kvě 2011

asi záleží která se ti líbí a vyhovuje po praktické stránce, já mám tu Fabulu a jsem maximálně spokojená, je stabilní, dobře umyvatelná a co sjem viděla v obchodě tu chicco, tak mi přišla vrtká...

dendaz
27. kvě 2011

My měli hned tu prví od Chicca a musím říct, že jsme byli nadšení.. 🙂

scai
27. kvě 2011

My máme chicco polly a je super, takže hlasuji pro ni!
Hlavně teda je polohovatelná a to opěradlo a nožičky zvlášť, což je super. Zvlášť když v tom třeba krmíš dítě, co ještě nesedí (jde to v pololeže)
Ty další dvě jsou mylsím jen skořepiny, co se polohují celé, takže i když položíš, dítě v tom má zadeček jakoby sedělo. Ta polly je i uvnitř prostornější

kacci
27. kvě 2011

Měla jsem tu první, posloužila, ale teď už bych koupila nějakou obyčejnější, jen aby se dala polohovat pro nesedící mimčo a jak začne pořádně malej sedět, šla bych do rostoucí. Pro dvojčata jsem tu od Chicca měla do roka a teď už máme rostoucí trip trap od Stokke a nemůžu si vynachválit...jen škoda té velké investice do Chicca.
Co vím, tak si hodně chválí a kupují Fábulu

klarinetek
27. kvě 2011

Ahojky, my máme od vánoce od babičky tuto Chicco židle Jazzy Green a myslím, že na to první sezení to úplně stačilo, navíc opěrka zad jde do třech poloh takže v té poslední úplně leží, ale jsme s ní pokojení, dobře odjímatelná stolek na jídlo, nezabere v bytě tolik místa, velmi dobře složitelná a i omyvatelná. U nás vyhrála tato i za tu cenu, asi kolem 1000kč.

rozarka65
27. kvě 2011

Ahojky!Podle fotek mi přijdou hodně podobné....Já, když jsem zaváděla první příkrmy,tak jsem malou dávala do lehátka....přišlo mi to fajn pro nesedící mimi....Pak jsme pořídili Fábulu...byla jsem moc spokojená...omyvatelná,sundavací stoleček,kolečka pro přesun po místnosti,nastavitelná výška....ráda jsem používala židličku i při jiných činnostech než bylo jídlo....No teď čeká složená ve skříni pro druhé mimi...jen nevím,jak se uspořádáme kolem našeho malého stolku,asi budeme muset pořídit větší...🙂

coxa
27. kvě 2011

Máme Fabulu a super, super, dá se polohovat, takže klidně i nesedící 6ti měsíční mrně jako do vajíčka, ale vejde se do toho v pohodě i tříleté dítě. 😉

katchi
27. kvě 2011

Tady z tech nevim, ale ted jsem dostala Cam Campione, je dobre skladaci, polohovatelna, vyskove nastavitelna a nam skvele vyhovuje, tak zkus mrknout na ni...

katka_21
27. kvě 2011

Ahoj, my máme Chicco Polly a jsme s ní moc spokojeni. Polohování židličky jsem velmi uvítala, naž začal malý sedět. Mezi další plus bych ještě uvedla, že se dá výškově nastavit k jakémukoliv stolu, na sedátku je příjemný omyvatelný materiál, prostorný pultík 😉

ladenka
27. kvě 2011

My máme fábulu a naprostá spokojenost.

mell
27. kvě 2011

máme polly a spokojenost. Myslím, že je to jediná židlička, co jí jde polohovat i opěrka nohou

eriska
27. kvě 2011

Ahojky, my měli pintu, která je skoro stejná jako pepe a fábula, ale máme moc akční dítko, takže se malý vykroutil z popruhů☹ koupili jsme v ikee antilop a naprostá spokojenost..už bych nikdy jinou nekoupila..tak šťastnou ruku při výběru

ja.na81
27. kvě 2011

Ahoj, z tech co mas na vyber se mi nejvic libi hned ta prvni - ale zkusenost s nimi nemam. Ja jsem maleho krmila nejdriv v lehatku a kdyz mu bylo asi 7,5 mesice sel do rostouci jidelni zidlicky Hauck (se kterou jsem spokojena velmi moc - poridili jsme stejnou i k oboum babickam)

laloona
27. kvě 2011

Chicco Polly, je výýýýýýýýýýborná! 🙂

ladybugie
27. kvě 2011

my máme klasiku dřevěnou, do 8 měsíců jsem krmila v lehátku, pak ve vysoké židličce a od roka jsme to rozdělali na židličku a stolek a malá si tam chodí hrát a malovat. Jinou už bych nechtěla. Nejsem moc velký zastánce plastů 🙂 I když se mi ty židličky moc líbí 😉

amallie
27. kvě 2011

Mně připadnou strašný všechny uvedený, než seděla, krmila jsem v lehátku a pak až do dnes máme Stokke dřevěnou a na balkoně Ikea plastovou

kaatulkaa
28. kvě 2011

Ahoj! Máme BabyDesign, jen v barvě modro zelené se slonem 🙂 Máme ročního dosti živého klučinu a je pravda, že když jsme začínali v půl roce s příkrmy, tak v pohodě. Využili jsme polohování a super je omyvatelnost,protože při jídle šíleně zápasí a lehátko bych už asi nevyprala 🙂 Jakmile se začal víc vrtět, tak první věc, kterou jsem zaznamenala, že popruhy jsou z materiálu, který klouže a tak i když mu je nastavím aby nevypadl, tak po chvíli "vrtění" je má volné. Další věcí je to, že si už několikrát zašprajcl ruku mezi konstrukci a opěrku na ruku a to bylo pak rodeo 🙂 Co se funkčnosti týče, tak nemůžu porovnat s ostatními židličkami a tak jsem možná dost náročná 😒

ivaanka
28. kvě 2011

My máme Chicco Polly a je perfektní, zatím jsem na ní nenašla chybu. A to ji máme doma a 2 x u babiček 🙂

jaa
28. kvě 2011

my jsme měli klasiku dřevěnou na první děti.ted máme plastovou BBC Omega a neměnila bych.Sice je hodně drahá.Cca 4000kč,ale perfektně se udržuje.má pevný potah a super polohování až do lehu.
Jinak při nákupu BBC,jsme byli svědky reklamace Fábuly.Pán již dosti naštvaný reklamoval potřetí.Poprvé se jim samovolně překlopila a dítě se jim málem zmrzačilo,tak jim tam předělávali nějaké upevnění sedáku.A ,podruhé a potřetí se jim protrhl potah.Podruhé ho platili sami.Cca 1000kč.Pán říkal,že pokud mu neuznají další reklamaci,budu to hnát k soudu..Mezi ty lepší a kvalitnější patří vyšší cenová.PP,BBC a Chicco.cena kolem 3-4tis.Ale kvalita.Žádný slaboučký igelit,ale masivní silný materiál.. 😉

marrakech
28. kvě 2011

Nez syn zacal sedet zvladla jsem krmeni bez detske zidle, od 7.mesice ma rostouci zidli Stokke. Snazim se vyhnout nakupovani prilis mnoha veci (zvlast tech rozmernych), kam pak s nima, ze? Plastova zidle mi nijak nechybela a Stokke bude snad na dlouho.

weri1
28. kvě 2011

chicco polly

babulinkab
29. kvě 2011

normální dřevěná - později rozložitelná na židličku a stoleček, pro malé dítě jsou teda potřeba přidat šráky, aby v ní nestoupalo a nevypadlo

ivasad.
29. kvě 2011

@bublinkab - tu dřevěnou klasiku máme taky, je fajn, vyhovuje nám, ale není polohovatelná, a to je požadavek zakladatelky otázky. Takže tuhle nechce 😀

Jinak neporadím, nemám z židličkama zkušenost, jen mi to nedalo nereagovat na tu odpověď ať pořídíte klasiku 😉

hojda
30. kvě 2011

V dtestu byl s Chicco polly nějaký problém se stabilitou. U nás jsme fungovali v lehátku a pak přešli do té Ikeácké, které si nemohu vynachválit, čím jednodužší tím lepší na údržbu ty fujtajblíky se dostanou fakt všude a vymývat to z různých záhybů je opruz 😝

mpavlinka
30. kvě 2011

Máme Fábulu a spokojenost. Nikča v ní taky občas dělá psí kusy a taky se o ni staví a je pěkně stabilní.

zandanem
1. čer 2011

no my máme od FP, má látkové postrování a jsem spokojená..... povrch je odolný proti vodě, takže já židlu otírám když ju dcerka zašpiní, zatím jsem ju neprala a používáme ji od listopadu, fotky mám v albu... látkové postrování nestudí a v létě se nelepí na tělíčko, takže se dítě nezapařuje.. židle je polohovatelná a je psané od 0-36 měsíců.... ale ty se rozhoduješ mezi jinýma, takže já jsem pro tu chicco poly....

kikina80
2. čer 2011

máme chicco polly doma a ikea antilop u babičky - na údržbu jednoznačně vede ikea. když mimiňák začíná jíst v roce sám resp. se pokouší, z chicco polly to dostávám pěkně dlouho - různé záhyby, kšírky jsou rovnou na praní, zbytky jídla a drobky ti propadnou přes oba potahy až na konstrukci... ikea jen otřeš. už bych do takhle komplikované židle nešla. chválím maminky, které to řešili rostoucí dřevěnou stokke. ale ty spíš řešíš polohování, tak nevím, jestli ti je odpověď něco platná. přeju šťastný výběr!

kacerka
2. čer 2011

máme dřevěnou od Tiama http://www.detskyraj.cz/zbozi/12119-tiamo-zidle... a zvažuju, že koupíme i druhou pro mladšího syna, jelikož unese i dospělého člověka, tak bude s klukama růst hodně dlouho, dá se potom použít i k psacímu stolu. Plastové židle jsou na chvíli a zaberou hodně místa 😉