Jakou kaši a jaké množství dáváte?

evcounek
31. srp 2010

Ahojky maminy, dnes jsem našemu Lukáškovi udělala poprvé kašičku. Už 14 dní se v noci (3-4) budil hlady. podotýkám, že jsme na UM od začátku (sice asi do druhého měsíce dostal co jsem vysosala od sebe). chtěla jsem se zeptat jakou kaši a jaké množství dávate vy. My jsme měli 50ml kaše a 130mů mlíčka. sice jsme měli většinou na plíně, ale něco jsme spalali. Dala jsem mu Sunarku rýže a kukuřice. Myslím, že když jsme ještě nezačali s ovocem tak ovocné příkrmy.
díky za radu

adelka89
5. zář 2010

Nam teda kasicka na lepsi spani nepomohla skoro vubec, ale teda davala jsem Nutrilon HA kase do mlika, ale davala jsem ji jen do vody protoze kojim a z lahve ridsi kdyz jsem mu ji davala ze lzice,tak se vztekal, protoze to bylo pomale 🙂 Lukasek vypil 150ml, hrozne mu chutnala 🙂

mamkanec
5. zář 2010

nám kaše pomohla, začla jsem jí v necelých 4. měsících a spaní se zlepšilo a hlavně prodloužilo, dřív se malá budila v 5 ráno nejspíš hladem teď co je na kaších spí až do 7-8 hod. ráno. taky jsem dávala sunarku jak tu práškovou tak ty mlíčka zahuštěné v krabičce ale dávám je do flašky s otvorem na kaše, večer nemám nervy krmit lžící.
když dám tu práškovou kaši tak to sníme 120 ml a máme dost (mlíkem už nedokrmuju, jen po kaši dám asi 60 ml čaje) a když dám tu krabičkovou kaši tak to vypije i 200 ml

martinka81
5. zář 2010

Já bych kaše dřív jak v půl roce nedávala, myslím, že je normální, když se čtyřměsíční dítě v noci budí na jídlo. Zkus mu začít dávat zeleninku v poledne, tím se mu ta potřeba jídla taky změní.

olgas
5. zář 2010

já s kašemi začala až v 6,5 měsícíh, s příkrmy v 5,5 obědem. Ze začátku ty kašičky ani nechtěl , začala jsem normálně dávat ochucené i když jsem ještě ovoce nedávala. Já bych řekla, že ty ochucené kaše moc přímo s ovocem společného nemají, vždyť to je tam jen v prášku. Teď už jí kaše pěkně, ale že by nám pomohli na delší spaní, to ani náhodou. Stále se budíme tak 2x za noc na jídlo. 😉

editah222
5. zář 2010

Nám teda kaše na lepší spaní taky nepomohla. Myslím si, že ve 4 měsicich má dítě na časté noční buzení ještě nárok a s kaší bych nejmín měsic počkala. Já jsem ji začala dávat až v 7 měsicich, 14dní po prvním zavedení příkrmů.

kativka
5. zář 2010

my zacali davat kasi od 5.mesice, protoze nepribyval. ale na spani to melo vliv cca az za 14 dni, do te doby se budil kazde dve hodiny. ted spi trochu dyl, ale nevim, zda je to kasi,nebot im, ze starne