Jakou kaši byste zvolily hned po Nutrilonu na noc?

agule
6. zář 2011

Maminky,jakou kaši by jste zvolily hned po nutrilonu na noc pro 5 měsíční mimčo?

agule
autor
6. zář 2011

Malá špatně spí,tak jsem si myslela,že bych mohla začít s kaší a potřebuji poradit s výběrem,jaká se vám osvědčila?

mayem
6. zář 2011

Hami rýžová mléčná kaše, Hami rýžová mléčná kaše s meruňkami, Hami rýžová mléčná kaše s banánem, Hami rýžová mléčná kaše s příchutí vanilky. Jsou moc dobré 🙂

dlabinecka
6. zář 2011

@agule No, hlavně si s kaší nedělej veliké naděje 😖 Pokud je zvyklá na nutrilon, dala bych nutrilonku -jsou dobré 😉 Nebo se nám osvědčily sunarky, po HAMI mi malá zvracela...

brusinka.pusinka
6. zář 2011

@agule já osobně začala na kaších bezlepkových teda na pohankové, jáhlové a kukuřičné, dají se dělat jak s mlíčka mateřského tak i jakéhokoliv sušeného 😉 malá je zbožňuje dodnes, klidně si večeři uděláme pohanovou a přidáme ovoce a je užasná 😉 záleží na tobě a miminku co přijme 🙂

agule
autor
6. zář 2011

@dlabinecka a to je kaše od 4 m. nebo od 6m ?A je s nějakou příchutí?

berenika39
6. zář 2011

Fajn na zasycení je SInlac, ale chce to zkusit, každému vyhovuje něco jiného a pravda je, že kaše na noc nemusí fungovat.

dlabinecka
6. zář 2011

@agule Dělají různé -určitě i od 4.měsíce. Začala bych asi nejradši tzv. "první kaší", dělá je snad každá firma, jsou bez příchutě -jen asi sladší, než mlíko a postupně bych přidávala příchutě -dělají různé, ovocne, vanilkové (tu jsme měli moc rádi) atd. 😉

agule
autor
6. zář 2011

Každopádně něco zkusím,po nutrilonu už má asi hlad,dávám 150ml každé 3h a když zkusím dát víc,tak mi zvrací a nutrilon 2 je až od 6m. Tak alespon večer aby vydržela dýl.

med
6. zář 2011

@agule My jsme úplně stejný případ. Po Nutrilonu měl v pěti měsících hlad, v noci se začal budit 3x, tak přišla na řadu kašička a zabrala dobře. Teď vydrží krásně do šesti do rána. Né pokaždé, podle toho, kolik večer sní kaše, ale většinou jo.
My jsme nejdřív zkusili Nestlé První kaše, ale ta mi přišla nesympatická 🙂 Tak jsme zkusili Hami rýžovou, později s ovocem a jsme spokojení. Občas koupím Sunarku s rýží, taky není špatná.

med
6. zář 2011

Jo a Nutrilon a Hami jsou oboje od Nutricia... ale podle mě je to jedno. My třeba se Sunarkou nemáme problém, i když pije Nutrilon...

eriska
6. zář 2011

@agule my začínali nejdříve krabičkou, mlíčko s kaší od nestlé, pak jsme dali od hami, první kaše a tak od 9. měsíce dáváme všechny různé, nejlepší je ale vanilková od nutrilonu..ta chutná moc i nám😉

agule
autor
6. zář 2011

Holky moc děkuju za tipy,zkusím dnes koupit tu Hami rýžovou a dám vědět jak se osvědčila. 😉

kathy.skal
9. zář 2011

@dlabinecka ahojky, my dali malé včera prvně kaši - Hami rýžovo-mléčnou malinovou a zvracela, doslova hodila šavli 😒 ☹ Já myslela, že bude mít třeba potíž se štěpením kravské bílkoviny, docela mě zaráží, že to čtu i od jiného.

dlabinecka
9. zář 2011

@kathy.skal A kojíš? Mě to dělalo v kombinaci s mým mlékem. Nikdo nechápal -ani doktorka, ale dokud snědla jen kaši, tak dobrý, jak se to smíchalo s mým mlíkem, tak to okamžitě všechno vyletělo ven. nevím čím to, žádná jiná značka nám to neudělala 😉

kathy.skal
9. zář 2011

@dlabinecka ahoj. Kojím... malá snědla trochu kaše, pak se u toho začala mrskat, tak jsem jí dokojila... a do hodiny to šlo všechno ven 😠 Druhá dostala banánovou od nestlé a pohoda. Dneska jsem manžela vyslala pro nemléčnou, že uvaříme z mat. mléka, tak uvidíme výsledek.

dlabinecka
9. zář 2011

@kathy.skal Tak to je ono -kombinace Tvého mléka a toho Hami, zapomen na HAmi a kup jinou, já nemléčné teda nedělala, na nějaké odstříkávání jsem moc nebyla, ale opravdu to jiná, než hami neudělala.

agule
autor
10. zář 2011

Ahoj holky,tak píšu,že mě se kaše Hami rýžová taky neosvědčila 😒 . Malá jí snědla jen trochu a stejně jí vyzvracela 😝 . Kamarádka mi poradila,že mám koupit kaši nemléčnou a zkusit po troškách přidávat do nutrilonu,aby se zasytila,tak to zkusím.