Jakou kaši dát malé na večer? Mléčnou, nemléčnou?

januskaababoo
26. zář 2007

Ahoj holky,
mozna to tu bude, ale nefunguje mi vyhledavani...jakou kasi bych (a jestli vubec) mohla dat male na vecer. Mlecnou, nebo nemlecnou, nebo nejaky recept...poradte. V souhrnu: malou kojim, 12 dni uz papa mrkvicku o poledni. V noci se budi hlady i 3x...upozorneni...krizi uz mame za sebou.
Anebo mi poradte literaturu, ale POLOPATICKOU, co ve kterem mesici muzu...teda mala muze (ja uz muzu vsechno 😅 )
Jako kdy treba presnidavky a tak.

Anebo co delat pokud se mi mala osype po zavedeni nejake slozky...uplne tapu v temnote...Alcatko vi, jak se citim... 😉

Takze pomoc PLS 😵

musko
26. zář 2007

Začína sa ryžovými kašami, my sme mali najradšej klasiku od Nestle ryžová kaša od 4 mes a potom Jogurtová jahodová Sunarka - tá je MŇAM!!! Do oboch pridávaš len vodu. 😉

musko
26. zář 2007

Ak nekojíš, možeš začať hneď, ak kojíš, počkaj do ukonč. 6 mes., potom pomaly začni prikrmovať - vždy 3 dni po sebe jednu novú vec. My sme začali jablčko - uvarené a prepasírované, potom jabĺčko s mrkvou - od Sunarky, na večer tú kašu a uvidíš. Ak sa malá osype, vynechaj..... Ak budeš niečo potrebovať, napíš mi do IP. Rada pomožem.

m.ajka
26. zář 2007

Já plně kojim a kašičku dávám od pátýho měsíce. Já bláhová si myslela že po nich bude spinkat, ale opak je pravdou. Nic,émě to jakou kašičkou začneš je na tobě, záleží na tom jestli máte v rodině alergie, pak bych doporučila nemléčné kaše s HA mlékem, to je ale pěkně drahý. Musim přiznat že já alergik jsem a nechtělo se mi to mlíko kupovat, tak jsem zkusila normální kaši a v pohodě. Mě 🙂 i malý chutná Nutrilon vanilka se skořicí nebo medová.

matysi
26. zář 2007

Na kašičku večer mi upozorňovala doktorka, že je nutné to vyzkoušet. Prý se některá mimča budí v noci potom víc, než kdyby se jenom nakojila 🙂 Pak je lepší dát kašičku místo odpolední sváči 🙂

kupinka
27. zář 2007

Nám teda kaše nic moc nepomohly,budí se stejně jako u mlíčka. Používám Nutrilon rýžovou,ale potom co jsem viděla v reportéři ČT už ji nechci používat.

cermonca
27. zář 2007

Kupinka:A co bylo v tom receptari?

cermonca
27. zář 2007

Tak to je teda neco.Zatim kasi nedavam ale az zacnu tak vim kterou ne.

januskaababoo
autor
27. zář 2007

Holky, davejte na to fakt bacha...ja jsem vcera v Gravimilku (vanilka) nasla nejake kridlo od buhviceho...vypadalo to jak od mury...!!! Nez neco nasypete mimcu, asi to radsi prosit...

kupinka
27. zář 2007

To jako myslíš vážně? Vždyť kurňa všude píšou,jaké to má šílené kontroly atd...Jenom třeba doufám,že když napíšou BIO,tak to je fakt bio.
K tomu nutrilonu-všude píšou,že je to nej...,je to myslím i nejdražší a tohle...

januskaababoo
autor
27. zář 2007

to uz tu nekde psali holky, dyt ti doktori, maj smlouvy s nima a nuti to do miminek horem dolem, jen kdyz to jde...dneska bych se nicemu uz nedivila...duveruj, ale proveruj se rika...

miminak
27. zář 2007

BAF .. januško kuk 😉

kikka
8. říj 2007

Ahoj, holky. Já kojím a kaše dávám už od pěti měsíců. Na spaní to ale namá žádný vliv, bohužel ☹ Zkoušela jsem mléčnou kaši, ale po té měl malej úplně červený fleky po obličeji, tak jsem několik měsíců dávala jen nemléčnou + vodu. Teď zkoušíme nemléčnou kaši s HA bebou a vypadá to, že to snáší dobře. Máme kaši od Nestle pro dobré spaní, ale malej se stejně budí čtyřikrát za noc. Nevíte, co s tím?