Jakou vodu používáte k přípravě příkrmů?

tymothy
3. pro 2009

Jakou vodu používáte k přípravě příkrmů pro vaše mimi? Kupujete kojeneckou vodu, nebo vaříte z vody vodovodky?

rimmel
3. pro 2009

ja pouzivam vodu z vodovodu a vobec ju neprevarujem..

beruska2x
3. pro 2009

od asi 7m pouzivam na vareni a caj z verejneho radu, pokud mate vlastni studnu tak bych si ji nechala na hygiene zkontrolovat.. na Nutrilon a samotne piti balenou 😉

kristi
3. pro 2009

od mala mela vodu z vodovodu, 🙂

kutcher
3. pro 2009

Ja kojeneckou stridam s tou z vodovodu, podle zasob. Ale vic tu kojeneckou.

rioko
3. pro 2009

ptala jsem se doktorky a říkala že na vaření můžu z kohoutku a na mlíko radši do roka kojeneckou, tak to tak dělám - ale dnes mi došla kojenecká a dostal čaj z přefiltrované a převařené z kohoutku a taky dobrý

rimmel
3. pro 2009

ja davam aj na pitie z hrnka vodu z vodovodu.

bera28
3. pro 2009

Už hooodně dlouho pouze vodu z vodovodu.

momin
3. pro 2009

vodu z vodovodu... 😉 na vsechno!!!

ojo
3. pro 2009

také vodu z vodovodu na vše 🙂

rioko
3. pro 2009

když ta voda tady nic moc, když ji filtrujeme, je tam pěkný binec, tak neví

janulla84
3. pro 2009

Od narozeni pouzivam HORSKY PRAMEN

tymothy
autor
3. pro 2009

Uf, to jsem ráda, že nejsem sama, kdo jede na vodovodce. 😉 Mě to popravdě napadlo až dnes, že je také nějaká kojenecká voda. Ale popravdě, při představě, že se válí v obchodě kdovíjak dlouho, a na tom světle se z té pet láhve uvolňuje také kde co, zůstaneme na ni i nadále. 🙂

beruska2x
3. pro 2009

ja mysli ze je to hooodne individualni, kdyz je nekde voda rezava nebo hnusne prechlorovana tak tada za balenou bych nesetrila ☹

tymothy
autor
3. pro 2009

beruska - tak to jo, takovou vodu bych nepila ani já. 😉

sayast
3. pro 2009

na vse davam z vodovodu od zacatku. ale je fakt ze me nepije tekutiny zadne (jen kojena,ostatni odmita), takze z ni varim jen prikrmy.

berus,taky myslim ze takovou vodu by na piti miminku nikdo nedal 😉

klematis
4. pro 2009

já dávám na čaj a na kaše balenou -ne kojeneckou- a na vaření z vodovodu 🙂

leonik
4. pro 2009

Ahojky, tak já používám na příkrmy i na pití Horský pramen 🙂

tomasek06
4. pro 2009

Vodu z vodovodu a na vše. Kojeneckou mě nikdy ani nenapadlo koupit 😕 😅

rioko
4. pro 2009

tomasek ani když byl miminko? když má 3 roky tak to je jasné, to asi málokdo používá kojeneckou

tomasek06
4. pro 2009

Ani když byl miminko. Voda z vodovodu je ohodně více hlídaná než balená.

rimmel
4. pro 2009

co ja viem tak do 6m sa radi voda z vodovodu prevarovat ..potom uz sa moze normalne davat.

tomasek06
4. pro 2009

Jo jo taky jsem převařovala, ale fakt jen z vodovodu.

majdula
4. pro 2009

Zatim jen kojim, ale budu prevarovat vodu z kohoutku. Po mikrobiologicke strance je stoprocentne hlidanejsi, nez balene vody, ktere buhvi jak dlouho lezi na krame, pak u vas doma a nekdy jdou nevyhovujici primo od vyrobce.

Spoluzacka, ktera dela na SZPI, mi prave nedavno psala, ze u jedne sarze Horskeho pramenu zjistili osminasobne prekroceni mikrobiologickeho limitu.

A vzapeti jsme v Globusu za nakup nejakych sirupu dostali petilitrovku Horskeho pramene zdarma 😠 😀

kadlecova.misa
4. pro 2009

ahoj : kojila jsem a kojim a ted když dělám příkrmy, tak z vody z kohoutku..převařenou. 😉

kutcher
4. pro 2009

Ja u nas vodu z kohoutku fakt moc nee je cista, ale desne tvrda

tomasek06
4. pro 2009

Proto se kutcher převařuje a čistá musí být pokud nejste teda na baráku ze svojí studnou 😉