Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký hrneček s pítkem na umělé mlíčko?

honzulka
7. dub 2012

Prosím o rady a zkušenosti..Stále malou kojím,ale chtěla bych jí začít dávat i UM a nechce se mi moc do flašky s dudlíkem..Pije normálně z "nekapajícíh" od aventu,ale přijde mi,že mlíko se z něj bude špatně vymývat,tak bych raději něco praktičtějšího..,.-pokud něco je.. 😉

llluckaaa
7. dub 2012

@honzulka Já myslím, že Avent by byla dobrá volba. Co zkusit jiné pítko? My máme takové, které se dá celé rozebrat i pěkně vymýt (http://www.philips.cz/c/avent-dite-krmeni-batol...)

honzulka
autor
7. dub 2012

@llluckaaa No to mám připravené až od těch 18 měsíců a pokud bych nenašla nic lepšího...Zatím máme to zelené... 😉 Ale stejně mi to přijde právě uzounké...Já viděla jeden na krabici sunaru 24 a od té doby právě přemýšlím o tom nějak víc... 🙂 A vy to máte na mlíčko?

llluckaaa
7. dub 2012

@honzulka Ne, tohle pítko máme na flašce s vodou, na mléko používám dudlíky. Mně připadá, že se to do dobře vymýt, třeba tím protáhnout hadr nebo to vzít nějakým malým kartáčkem.
Hrneček ze Sunaru neznám, resp. neznám ani ten obrázek 😉

honzulka
autor
8. dub 2012

http://www.zbozi.cz/vyrobek/sunar-complex-3-600... je on..přijde mi docela široký.. 😒

honzulka
autor
8. dub 2012
beruska24.9.
8. dub 2012

@honzulka - to mi svým zpsobem připomíná hrneček NUK. jen netuším, jak je to s mytím. naše starší pije sunar také jen z láhve s dudlíkem 😀 z ničeho jiného sunar nechce, všechno ostatní z láhve od kubíku water nebo ze skleničky, z hrnku 😉 je jí 2,5 roku.

honzulka
autor
8. dub 2012

Kluci mi taky pili z lahve,ale nebyli kojený,tak jsem to ani neřešila...Teď se mi jen nechtělo učit na flašku..ale možná to bude lepší způsob,když jí seberu dudlíka a prso,bude mít alespoň flašku s dudlíkem.. 😵

Sem začni psát odpověď...

Odešli