Jaký hrníček nebo pítko k prvním narozeninám?

smallinka
11. zář 2015

Poraďte popř. i zn. hrnečku s pitkem. Děkuji

lenkasubrtova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smallinka
autor
13. zář 2015

?

zulitvi
13. zář 2015

Kolem prvních narozenin jsem ho naučila pít brčkem. Tak jsme v Tescu koupili lahvicku s brckem. Je fajn, ze netece, když se otočí. Předtím měl ucici hrneček od MAM

smallinka
autor
13. zář 2015

@zulitvi dobře děkuji. s tím brčkem si nejsem uplně jistá jestli je to dobré.....těžko říct. aby mi pak pilo z hrnku normálně....a ten učící myslíte normálně s oušky a pítkem (se třemi dírkami)? a silokonovou savičkou? Ano o to mi také jde, hlavně aby netekl 🙂

loc
13. zář 2015

@smallinka ja mam kouzelny hrnecek od Aventu, netece 🙂

zulitvi
13. zář 2015

@smallinka od toho MAM tam měl 4 dírky a bylo to kulaté pitko. Jinak když mu dám malý kelimek bez brčka, tak sice toho dost vylije, ale snaží se pít i normálně, dokonce ho to i baví.

smallinka
autor
13. zář 2015

Dívám se na ten Avent a vypadá fakt dobře 😉 a fakt by neměl téci.....

zanri
13. zář 2015

máme (už pár měsíců) fisher price hrneček 3v1- neteče a je super 😉

m_sz
25. led 2016

@smallinka malemu (17mes) sme kupili avent hrcek s tym ze uz od 8. mesiaca pije z normalneho plastoveho hrnku s nasou pomocou...dufala som ze avent mu pomoze aby sa naucil chytit poharik pekne sam a nebude pritom cely mokry :D no a nezadarilo sa hrncek aj tak vylial skoncil cely mokry spolu s postelou a kobercom :D a o dva dni neskor si chytil jeho plastovy hrncek a krasne sa sam napil aj bez pomoci a oblial sa rozhodne menej ako s aventom 🙂