• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký je dnes nejlepší mixér?

2. června 2016 
Je takových druhů a typů a značek, Heureka mě už několikrát zklamala, můžete mi poradit s jakým jste spokojeny?
13. čer 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg
já ti napíšu, kterej NE :wink:, tenhle - je to ETA - uchycení těch metliček v mixeru je plastový, takže nejdřív se to sjelo,pak úplně rozlomilo...i to uchycování tyčovýho mixeru tam má prostě plast - ten už je taky sjetej (takže se to tam strašně špatně nasazuje, musíš si s tím dlouho hrát, než to prostě sedne jak má) ,tak čekám, kdy se to rozlomí stejně jako u těch metliček.....na to si dávej pozor při koupi...., jo vydržel přesně dva roky, a to že nijak moc ho nevyužívám - tak 1xtýdně řekla bych
http://eshop.eta.cz/rucni-slehac-se-stojanem-multiplo-eta-308890000
14. čer 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam http://mixery.heureka.cz/bosch-msm-67-pe/ a je fakt dobrej. Ted nedávno se mi zničil slehac (ale to byla moje vina, jsem líná a sleham s tim rovnou kusy brambor na kaši, nechce se mi vytahovat ruchadlo) a bud jsem si mohla dokoupit ten kus, kterej vyšel asi na 700.- nebo celou tu sadu za 1200.- tak jsem si ho koupila znovu a je to pohodlný, ze mam od kazdyho 2 ty pixly na šlehání a mixování. Casto si říkám, ze bych užila jeste hnetac, ten tam neni, ale zas mam lékárnu, tak ta uhnete, co potrebuju. S tímhle mixerem jsem fakt spokojena.
14. čer 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Tak ten máme taky a max. spokojenost. Jen mužovi se ty čudlíky hůř mačkaj. Byl i na předních příčkách D testu.
14. čer 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg jestli jde o tyčák, já mám Etu Fisso 2019, ale do toho bych rozhodně nešla, já ho nekupovala, dostali jsme ho, ale už podruhé mi odešel ten tyčový nástavec, dá se za necelé 200Kč dokoupit, ale když vezmu cenu tyčáku min. 900Kč + 2*200Kč za náhradní nástavec... to už bych měla nějaký lepší a třeba by déle vydržel
14. čer 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že s čímkoli od Kenwood neuděláš chybu. Mám tyčák i robota a super.
14. čer 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli jde o tyčový mixer, tak já mam Philips a spokojenost maximální :wink: . Typ nevím, ale je tam klasická metla, ponorný nástavec a pak dvě misky s různým ostřím. Nemám ráda velké roboty, takže tento používám na vše (koktejly, míchání těsta, sekání atd.) a spokojenost :wink: Tohle je on:http://www.philips.cz/c/Priprava-pokrmu/pure-essentials-collection-700-w-kovovy-nastavec-sekacek-xl-a-prislusenstvi-hr1372_90/prd/
14. čer 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, díky za rady. Jde mi o nějaký přístroj až začneme dávat příkrmy. Aby s tím bylo co nejméně práce.
14. čer 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg jestli chceš přístroj na vaření-mixování stravy pro mimi,aby s tím bylo co nejméně práce, kup si toto: http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/17-1-Detske-zbozi/100-2-Priprava-jidla/5/3520-Kombinovany-parni-hrnec-a-mixer-Philips-SCF870-22-AVENT
14. čer 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenyk1.
Já mám, jak tyčák, tak stolní mixér. A víc jsem teda spokojená se stolním mixérem. Stolní mixér je Vitamix - i když patří do vyšší cenové kategorie, tak zas je velice kvalitní a práce s ním je jednoduchá.
11. bře 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kaja91.
@lenyk1

Taky mám Vitamix a jsem s ním opravdu hodně spokojená - je moc šikovný.
29. kvě 2015 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitamix je nuda, mám doma lifemix - je to skoro to samé ale o 10ku levnější dokonce výkonější a má ještě o dva nože navíc ... mám zkušenost s oběma ..proto vím, že se spodní nože fakt hodí, protože když si chci udělat drezing na salát třeba s nějakým tvrdým kulatým kořeníčkem nebo jen tak malé množství čehokoli jiného neumixuju to bez spodních nožíků v - jen v maxi množství - což je u těch dresingů nebo jednoho jablíčka pro malou zbytečný ...třeba ...
2. čer 2016 ve 23:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitamix je nuda, mám doma lifemix - je to skoro to samé ale o 10ku levnější dokonce výkonější a má ještě o dva nože navíc ... mám zkušenost s oběma ..proto vím, že se spodní nože fakt hodí, protože když si chci udělat drezing na salát třeba s nějakým tvrdým kulatým kořeníčkem nebo jen tak malé množství čehokoli jiného neumixuju to bez spodních nožíků v - jen v maxi množství - což je u těch dresingů nebo jednoho jablíčka pro malou zbytečný ...třeba ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2016 ve 23:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “reklama na vlastní stránky do fóra nepatří”
9. lis 2016 ve 13:36 • veronika223
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “reklama”
15. lis 2016 v 10:37 • hanka47
Tvůj příspěvek