Jaký je dnes nejlepší mixér?

lrg
13. čer 2013

Je takových druhů a typů a značek, Heureka mě už několikrát zklamala, můžete mi poradit s jakým jste spokojeny?

vojtisek2007
14. čer 2013

@lrg
já ti napíšu, kterej NE 😉, tenhle - je to ETA - uchycení těch metliček v mixeru je plastový, takže nejdřív se to sjelo,pak úplně rozlomilo...i to uchycování tyčovýho mixeru tam má prostě plast - ten už je taky sjetej (takže se to tam strašně špatně nasazuje, musíš si s tím dlouho hrát, než to prostě sedne jak má) ,tak čekám, kdy se to rozlomí stejně jako u těch metliček.....na to si dávej pozor při koupi...., jo vydržel přesně dva roky, a to že nijak moc ho nevyužívám - tak 1xtýdně řekla bych
http://eshop.eta.cz/rucni-slehac-se-stojanem-mu...

dana3262
14. čer 2013

Ja mam http://mixery.heureka.cz/bosch-msm-67-pe/ a je fakt dobrej. Ted nedávno se mi zničil slehac (ale to byla moje vina, jsem líná a sleham s tim rovnou kusy brambor na kaši, nechce se mi vytahovat ruchadlo) a bud jsem si mohla dokoupit ten kus, kterej vyšel asi na 700.- nebo celou tu sadu za 1200.- tak jsem si ho koupila znovu a je to pohodlný, ze mam od kazdyho 2 ty pixly na šlehání a mixování. Casto si říkám, ze bych užila jeste hnetac, ten tam neni, ale zas mam lékárnu, tak ta uhnete, co potrebuju. S tímhle mixerem jsem fakt spokojena.

kajalka
14. čer 2013

@dana3262 Tak ten máme taky a max. spokojenost. Jen mužovi se ty čudlíky hůř mačkaj. Byl i na předních příčkách D testu.

copa
14. čer 2013

@lrg jestli jde o tyčák, já mám Etu Fisso 2019, ale do toho bych rozhodně nešla, já ho nekupovala, dostali jsme ho, ale už podruhé mi odešel ten tyčový nástavec, dá se za necelé 200Kč dokoupit, ale když vezmu cenu tyčáku min. 900Kč + 2*200Kč za náhradní nástavec... to už bych měla nějaký lepší a třeba by déle vydržel

kaculka46
14. čer 2013

myslím, že s čímkoli od Kenwood neuděláš chybu. Mám tyčák i robota a super.

consti
14. čer 2013

Jestli jde o tyčový mixer, tak já mam Philips a spokojenost maximální 😉 . Typ nevím, ale je tam klasická metla, ponorný nástavec a pak dvě misky s různým ostřím. Nemám ráda velké roboty, takže tento používám na vše (koktejly, míchání těsta, sekání atd.) a spokojenost 😉 Tohle je on:http://www.philips.cz/c/Priprava-pokrmu/pure-essential...

lrg
autor
14. čer 2013

Ahoj, díky za rady. Jde mi o nějaký přístroj až začneme dávat příkrmy. Aby s tím bylo co nejméně práce.

blondynka400
14. čer 2013

@lrg jestli chceš přístroj na vaření-mixování stravy pro mimi,aby s tím bylo co nejméně práce, kup si toto: http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/17-1-Dets...

lenyk1
11. bře 2015
Uživatel lenyk1 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenyk1.

Já mám, jak tyčák, tak stolní mixér. A víc jsem teda spokojená se stolním mixérem. Stolní mixér je Vitamix - i když patří do vyšší cenové kategorie, tak zas je velice kvalitní a práce s ním je jednoduchá.

kaja91
29. kvě 2015
Uživatel kaja91 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kaja91.

@lenyk1

Taky mám Vitamix a jsem s ním opravdu hodně spokojená - je moc šikovný.

eveemerva
2. čer 2016

vitamix je nuda, mám doma lifemix - je to skoro to samé ale o 10ku levnější dokonce výkonější a má ještě o dva nože navíc ... mám zkušenost s oběma ..proto vím, že se spodní nože fakt hodí, protože když si chci udělat drezing na salát třeba s nějakým tvrdým kulatým kořeníčkem nebo jen tak malé množství čehokoli jiného neumixuju to bez spodních nožíků v - jen v maxi množství - což je u těch dresingů nebo jednoho jablíčka pro malou zbytečný ...třeba ...

eveemerva
2. čer 2016

vitamix je nuda, mám doma lifemix - je to skoro to samé ale o 10ku levnější dokonce výkonější a má ještě o dva nože navíc ... mám zkušenost s oběma ..proto vím, že se spodní nože fakt hodí, protože když si chci udělat drezing na salát třeba s nějakým tvrdým kulatým kořeníčkem nebo jen tak malé množství čehokoli jiného neumixuju to bez spodních nožíků v - jen v maxi množství - což je u těch dresingů nebo jednoho jablíčka pro malou zbytečný ...třeba ... 😝

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanka47
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulero
4. led 2018

Neřekla bych, že zrovna vitamix je nuda. Je to snad jeden z nejlepších mixéru vůbec na trhu. Zvládá vám lifemix ořechové máslo? Mixujete denně? To je dost podstatné. Levnější mixéry totiž nevydrží tolik co ty dražší. Navíc jsem si ještě zjišťovala, že vitamix má 7 letou záruku. to asi lifemix nemá a jakmile se vám po třech letech odvaří, tak musíte kupovat nový...jo pravda cena vysoká, ale zase se vyplatí. Co si budeme povídat, většina spotřebičů jde do háje po dvou letech....

eveemerva
4. led 2018

@petulero

Nuda - to jsem použila jen tak z obseseje. Je prostě předražený ...Totiž Omniblend (7.000-8.000 průměrná cena) který je u nás prodávaný pod firmou lifemix kterou jsem zmiňovala. Je vyráběný ve stejné firmě jako vitamix (17.000-19.000 průměrná cena -
ten prodávají taky). A jak jsem psala výše, mám větší zkušenosti s oběma, ... tak jsem porovnávala jak divá... V práci (salatérie, freshe) jsme měli vitamixy (2l nádoby - 5 nožů) a doma mám omniblend od lifemix (2l -7 nožů). Tak jsem si ho vyzkoušela a opravdu je to prostě poměr cena výkon nesrovnatelné. Másla i mléka zvládají úplně stejně, lněná semínka jakbysmet ... dokonce obě mixovací nádoby sedí na oba přístroje... Minus za mě pro vitamix, má o 2 nože méně a dokonce menší výkon motoru. U nožů je to fakt poznat a to hodně, hlavně na malých dávkách okolo 100-150 ml v nádobě vitamixu nic nerozmělníte... výkon není na oko poznat, na otáčkách jsou myslím velmi pdobně omniblend až 38.000 otáček za min., vitamix (jak píše alza- 1.000-24.000 ,turbo 37.000) A záruku poskytuje dodavatel, nechci teda kecat... tam kde jsem si ho kupovala já, ... jsem se dokonce kvůli vám podívala na záručák 🙂)) mám 5 letou záruku u mého výrobku a ano, u vitamixu mají na stránkách opravdu 7 letou. ... Mně zatím zbývají ještě 2 necelé roky, tak jsem spokojená. Minus může být pro někoho u Omniblendu, že se nedělají skleněné mixovací nádoby, (já se jim tedy vyhýbám - plastová pro mě ideál, lehká, díky bohu se nepoškrábe a ani se naštěstí nebarví). Ani jednou se mi nepodělal. Ano, přehřála jsem ho, ale měla jsem moc hutnou a objemnou hmotu z fíků, to bylo někdy na začátku a narvala jsem 2l nádobu snad do půlky... vypne se pojistka, necháte ho odpočnout a pak ze spoda nahodíte pojistku. (nepopisuju tu drbačku se šťouráním fíků 🙂, nože se mi neztupily, nemusela jsem je vyměňovat, těsnění na mix. nádobě drží, nádoba neprotéká ,mašinka maká 🙂 a pořád mě těší, že jsem 10.000 v plusu ... tedy mi z mé " praxe a googlení" vyplívá, že si jen dokoupíte za dost peněz "značku" a 2 roky záruky navíc ... můj příspěvěk není určen k tomu, abych někoho urazila nebo poškodila, je to jen moje zkušenost jak ušetřit 10 tisíc a pořídít stejně dobře možná lépe ... to je ale i u aut, sluchátek, domácích kin, ... značka bohužel není vždy zárukou toho nejlepšího, ...

eveemerva
4. led 2018

Ještě, schválně, když se podíváte na net, na první pohled nevíte, který je který, tak jsou si podobné... podívejte se sama, když nenavolíte automatický přístroj, ale ten na "kolečka"

http://lifemix.cz/vitamix-tnc-5200

http://lifemix.cz/omniblend-i-tm767a-1-5l - nádoba je tu jiná, protože je menší, ale 2L je ptaky hodně podobná

lucasice
1. črc 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Já mám obyčejný stolní mixér a bohatě mi stačí, dělám v něm hlavně smoothie a malé příkrmy.