Jaký je způsob zavádění příkrmů?

Ahoj,
může mi někdo stručně poradit jak začít přikrmovat. Vím co, ale nevím jak co se týče množství. Krmím už jen nutrilonem 5x denně, chci obědovou dávku přikrmit Mrkví, a postupně ji nahradit celou jak mi říkala pediatrička. Ale mám jí dát nejdřív tu mrkev a pak plnou dávku mléka? Nebo mrkev a o trochu méně mléka? Když jí nechám plnou dávku tak ji vypije, ona saje a saje dokud to jde i kdyby měla prasknout...🙂. Nechci aby se mi pak po tom pozvracela nebo jí bylo nějak těžko...za 14 dní jí bude 5 měs. Děkuju!!!
baris
13. pro 2012
ahoj,

dej jí nejdříve na oběd mrkvičku. Ale snaž se vychytat dobu, kdy už máš krmit, aby mimčo bylo vyspané a v pohodě. Pokud bude chtít miminko už spinkat, tak určitě nebude chtít spolupracovat a bude brečet.

Podle toho co sní, tak můžeš dokrmit nutrilonem, nebo až za hodinku či dvě si řekne, že má zase hlad. A zkus udělat mimču i čaj (vodu) - k mrkvičce, na zapití.
eicul82
13. pro 2012
Doporučuji pročíst toto http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katyxq/clanek... A toto téma je spíš na diskuzi než na otázku 😉
A diskuze je tu http://www.modrykonik.cz/diskuse/zaciname-prikr...
zamilovanadonej
13. pro 2012
Já bych dala taky nejdříve mrkev. Lžičku, dvě....co si nechá do pusy dát. Stejně zkraje nebude vědět co s tím a hodně bude rozpatláno všude, jen ne v žaludku 😉
monad
27. pro 2012
pár lžiček mrkvičky první den, durhý, třetí, i klidně 4tý..... www.kojení.net
mafeska
27. pro 2012
Nejdřív jsem dávala příkrm a podle toho kolik toho snědla jsem upravila množství mléka. Nový druh jsem dávala vždy 3 dny.
pampalin
28. pro 2012
Jo, jo, je to tak, jak píšou holky přede mnou. Nejdřív dej mrkvičku a pak dokrm UM.

Začni psát odpověď...

Odešli