Jaký termoobal na hrnček Avent?

perada
19. lis 2008

Čauky maminky, máte zkušenosti s nějakým termoobalem? Máme hrneček Avent....takže je potřeba obal na širokou láhev. Zatím jsem našla obaly od Farlin, pak Tommee Tippee a od Sunshine Kids Termoobal Cool It - ten mě zaujal asi nejvíc...
Máte s nějakým zkušenost?
Díky za příspěvky.

janina1977
19. lis 2008

čauko, ja mám od farlinu, teplý čajík vydrží tak asi hodinu, tak radšej využívam termotašku od red castle, je fakt dobrá, udrží dlho aj teplé aj studené, hlavne pre mňa v lete
ale veľmi ma zaujal cool it od sunshine kids na 2 fľaše, je perfektný, chcela by som ho kúpiť, lenže u nás na slovensku ho nikde nemôžem zohnať, našla som akurát na mimishope.cz- korálek, lenže zaplatila by som poštovné toľko ako za samotný termoobal, takže ak nejaká mamička vie, kde by som ho na SK kúpila, nech dá vedieť alebo ak ho chce predať, tak ho kúpim

perada
autor
19. lis 2008

Janino díky!Mě se právě taky líbí ty obaly od Sunshine Kids...koukala jsem pak že mají i neoprénový. Cena není taky tak šílená...jen jestli to pití vydrží nějakou dobu teplý 😅 Neoprén by snad měl...

tlapicka
20. lis 2008

mame avent neopren... nejvic ho pouzivame v aute a je moc sikovnej! jsem spokojena. na bezne kazdodenni pouziti je mozna velky, nevim....

janina1977
20. lis 2008

čaute maminky, neviete kde by som mohla kúpiť ten úžasný termoobal od sunshine kids cool it2, KTOrý spomínala aj perada ...
tlapicka - ako vyzerá ten avent neopren, kde by som ho kúpila .. je to niečo iné ako pôvodný thermabag, je to novinka? idem niečo pohľadať na net ...

poppy
20. lis 2008

My máme na Avent hrnek termoobal Bumbino, je to taky z neoprenu, je širší, větší a proto, když jsem chtěla aby ho měla malá v nezměněným stavu i s ušima, tak jsem ji ho nahoře trochu ohrnula. Teplý čajik vydrží cca 3hod 😉

perada
autor
20. lis 2008

Poppy to Bumbino vypadá taky dobře...i cenově!! Díky.

Janino dej si to do vyhledávače...zobrazí se ti obchody 😉

ssaara
21. lis 2008

Já mám tento od Aventu a jsem s ním moc spokojená http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=106681

tlapicka
21. lis 2008

anina: ten nas je presne to, co davala link ssaara, ale ta cena!!!! fuj. ja ho kupovala v nemecku loni a nestal ani euro. zdalo se mi o certech.

horalka7
23. lis 2008

Tak ten avent máme aj my, celkom fajn, len treba dobrý odhad, predsalen to tam nevidrží rovnakú teplotu 4 hodiny, to by bol riadny nezmysel...