Jdou zavařit vařené zeleninové příkrmy?

kaleilah
7. kvě 2009

Nikde jsem tohle téma nenašla, a to jsem hledala fakt dlouho 😉 nevíte jestli jdou zavařit doma vařené zeleninové příkrmy? Mám je zamražené, ale u těch koupených se nedávají žádný konzervační látky, prostě se zavaří tak šlo by to i doma? 🙂 máte někdo zkušenost? díky moc 😅

kijonkova.k
7. kvě 2009

Ahoj,já sama nezavařuju,ale vím,že to jde.Klasicky,jako ovocné přesnídávky. 😉

kaleilah
autor
7. kvě 2009

tak děkuju 😉 jen mám strach dělat masozeleninový, i když v koupených je maso taky, tak nevim

kijonkova.k
7. kvě 2009

Prý to nevadí.musíš asi vyzkoušet 🙂 Já jsem to četla na www.porodnice.cz,tak to psala jedna dětská sestra,že si to takhle zavařuje pro děti 😉

jana.sun
28. kvě 2009

Kalei, já zavařuju i masozeleninové - a jsme v pohodě 😅 Ale bydlím v paneláku a nemáme tu chladné místo, takže je po vychladnutí dám raději do ledničky (ale jestli máš špajzku, tak to by stačilo 😉 )

anu
3. čer 2009

ahojky, používáte někdo k zaváření skleničky od příkrmů ? Víčka mají dost krátký závit a tak se bojím jak chytnou.

kijonkova.k
4. čer 2009

anu,já jsem zavařovala přesnídávky do skleniček od jogurtů(Jihočeský jogurt) 😉 Ty od kupovaných příkrmů jsou prý blbé a nechytají všechny,tak nevím,raději jsem nezkoušela 😉 Podle mě jsou lepší šroubovací nebo aspoň nové klasické 😉