Je možné, aby malá zvracela po jedné konkrétní kaši?

dlabinecka
17. pro 2010

Ahoj holky, je možné, aby mi malá zvracela po jedné konkrétní kaši?? ( hami merunková ) Dala jsem jí ji v cca 18:30 a ve 20:30 nakojila a šíleně se pozvracela!!! Včera to samé. předevčírem měla jinou a krmení bylo stejné a nic. Do ted jsem krmila kaší před spaním a z lahvičky. Asi před dvěma týdny jsem jí takhle dala kaši v těch 20:30 A pozvracela se po položení do postýlky, ale touž zpětně nevím jestli to byla taky tahle kaše, ale nejspíš....

delapa
18. pro 2010

No asi jo, když je to pořád po té jedné kaši... že by nějaká alergie na určitou složku...?

dlabinecka
autor
18. pro 2010

@delapa Dnes jsem se radila s laktační poradkyní a ta mi řekla, že to bude pravděpodobně reakce nějaké složky s MM - to je teda síla, to by mě nenapdalo...

delapa
18. pro 2010

@dlabinecka no tak to teda ani mně ne! 😕 No tak hlavně že víš že to dělá tahle kaše a už se jí vyhneš... Koukám máme stejně starý děti, nám bude na Štěpána 7 měs. 🙂 Papa! Ať se daří!

dlabinecka
autor
18. pro 2010

@delapa tak to máme uplně stejně starý dítka!!! Jsme 25.5. ve 23.07 🙂 Je to síla, byla jsem pěkně vyděšená!!! Člověk by řekl, že ty značky by měly být v podstatě všechny stejné, že...

delapa
18. pro 2010

@dlabinecka jéé my jsme 26.5. v půl 9 ráno. 🙂 S tou kaší - zrovna hami, meruňka - to přeci není alergenní... nebo by nemělo být. ☹ Mně pro změnu malej kaše nechce vůbec. A nevím, jak ho na ně nasměrovat... Zatim je furt na mlíku, akorát že máme doma pořád plno dětí (hlídám ještě známejm) a malej stihl už ochutnat housku 😝 i palačinku!! 😝 Děti ji nechali v dohledu, on už leze a stoupá si a vyrazil na to. 😠 Naštěstí ok, ale jak plakal, když jsem mu to rvala z papulky!! Holt první mimi jsme si hlídali a další už se jenom povezou s davem. 🙂

dlabinecka
autor
18. pro 2010

@delapa Už leze a stoupá si???? Fakt? tak to je teda hooodně šikovnej. Elí bude asi nevždy ležící mimčo 😀 Akorát se teda koulí jak divá, dokoulí se po celém bytě 🙂 A nechce kaše? to je zvláštní, pokud vím, tak se po nich děti většinou můžou utlouct. Elí dneska měla banánovou - svou oblíbenou a řádně mi vynadala, když jsem se zakecala s manželem a zpozdila lžičku 🙂 A to nemáte ještě ani zeleninku?
Na tu kaši by to snad neměla být vysloveně alergie, ale prostě Elišce nesedí kombinace nějaké složky v té kaši a mateřského mléka. Je od 4 měsíců, takže by měla být de lux, ale očividně není....

delapa
18. pro 2010

@dlabinecka mrkvičku už papá, ale kaše nechce... furt by se nejraději jenom kojil a přitom na tom do teď závislej vůbec nebyl! A jinak fakt si leze a stoupá a zkouší ukračovat, ale my jsme nošenci šátkoví a ti jsou fyz. zdatnější. 😉
A po kaši nemá malá bolení bříška? Někdy se jim hůř tráví... Zkusili jsme banánovou, malinovou, lesní ovoce (či co to bylo), jediný co bral byla nemléčné a s mým mlíkem... jinak jako vezme si, ale jen malinko. Spíš nás tím jenom poprská.

dlabinecka
autor
19. pro 2010

@delapa hmmm, to je zvláštní... Elí to chutná a s bříškem jí to nic neděla... ona na to teda nikdy netrpěla.
My jsme taky šátkovci, Elí odmítala v čemkoliv jiném být 🙂 Ale taky látkujeme, tak to možná trochu brzdí, ale mě to ani neva, jsem ráda, že leží, tam kde leží 😀 Každý mimčo je holt original 🙂

delapa
20. pro 2010

@dlabinecka jojo my taky látkujeme. 🙂 Ale děsně se v tom vztekal, až jsme přešli na popolini AIO, ty nejsou tak objemný, tak je bere na milost. 🙂
Včera opět starší synek nechal rohlík s máslem v dohledu mladšího, já fénovala vlasy takže neslyšela, manžel je měl na starost ale místo toho ujídal tajně maso v kuchyni - objevili jsme ho až jak si cpe rohlík do pusy. Takže nějaké příkrmy a postupnost u nás jaksi není. 😅
Tak ať se s kaší pěkně vede, dobře že jí chutná a mějte pěkný zbytek adventu!!!!

dlabinecka
autor
20. pro 2010

@delapa tak Elí je to teda asi uplně jedno, co má na zadečku 🙂 Máme ruzný druhy a většinou taky AIO, které nejsou tak veliké. Ty jo, tak to musí být fakt sranda, s dvěma dětma zodpovědnym manželem 😅 😅 Už se těšim, až budu mít taky druhý 🙂
Přeji hezké Vánoce a at se má prcek čile k světu a brzy běhá 😀