Je možné, aby měl hlad i po příkrmu?

karolinage
8. črc 2013

Zdravím,
začala jsem přikrmovat je to asi 3 týdny zatím jenom místo jednoho kojení a to kolem oběda chtěla jsem začít i odpolední svačinku, ale i když sní celou misku vyžaduje si i mlíčko. Ráno vypije lahvičku, dopoledne, potom k obědu polívčičku a hned se dožaduje zase lahvičky a vypije jí celou, potom máme odpoledne svačinku a zase chce mlíčko. Všechno sní je jako malej otesánek nevím jestli je to v pořádku? Je mu teprve 5 měsíců a 10dní. Je pravda že teď týden už nekojím vůbec byla jsem nastydlá a měla antibiotika a v klidu si přešel na Nutrilon dostával ho už tedy večer před spaním, protože měl pořád hlad, ale z lahvičky chce taky celkem často. No doufám, že budu moci ještě kojit, ale nevím jestli mu to bude stačit.

karlam
8. črc 2013

my to tak měli taky a byla jsem z toho v šoku, myslela jsem si, že začnou příkrmy a odzvoní mlíčku...kdepak, snědly (mám dvojčata holčičky) celou misku příkrmu a pak ječely po mlíčku, trvalo to dobré tři měsíce než to přestalo...příkrmy jsem začala dávat od 5. měsíce a zhruba od toho osmého již plně nahradily mlíčko.

ange_de_la_morte
9. črc 2013

A nemůže mít po jídle jen prostě žízeň ? Matyášek taky po každém obědě wypije flašku - ale čajíku, mlíčko jako takowé mu stačí - je skoro stejně starý jako wáš Robin a na oběd sní cca 130-150g oběda a 150ml čajíku nebo wody - pak je spokojený a další jídlo chce až za 3,5 hodiny