Je v Neratovicích obchod se zdravou výživou?

terezkax
6. led 2014

Neví některá maminka, jestli je v Neratovicích obchod se zdravou výživou? Snažila jsem si to vygooglit, ale vyjela mi jen nějaká výživová poradkyně. Předem děkuji.

berenika39
6. led 2014

určitě je. a dobrý, tedy byl tam cca v září, snad se nic nezměnilo. je to od náměstí, takového toho parku s kašnou, jedna boční ulice, je to zelenina a paní tam má všechno možné od zdravé zeleniny, všechno bio a k tomu to, co do zv patří. já nevím tu ulici jménem, ale doptáš se. na 90% je to ul. 28. října🙂)).

terezkax
autor
6. led 2014

@berenika39 vedle toho papírnictví? Já myslela, že to je jen ovo/zel a sušené věci. Díky, zítra se tam vypravím.

berenika39
6. led 2014

@terezkax ano! to je ono. nebyla jsem tam ted aktuálně, ale po prázdninách a bylo tam spoustu dobrých věcí, jen jsem tam vždycky vlezla "se podívat" a nesla tašku🙂. záleží, co chceš konkrétně, každopádně za návštěvu to stojí. jinak v brandýse je jedna úplně výhradně zv, tam naopak ovoce a zeleninu má paní minimálně, ale ostatního mraky, včetně pečiva, čerstvého. tak kdybys to neměla daleko, tak v brandýse je to od náměstí jen pár metrů směrem na kostelec n.l.

terezkax
autor
6. led 2014

Do Brandýsa to mám z ruky. Zítra zkusím Neratovice. Chci vločky, kaše atd. Snad nic extra.
@berenika39

janabelochova
7. dub 2015

Ahoj, prodejnu zavreki? Nemate aktualni informace, zda se da nekde neco sehnat?diky moc

halka21
8. únor 2016

@terezkax
Dobrý den, zdravá výživa je na Náměstí, jmenuje se La Nature, jsou tam i čaje, bylinky, káva....