Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jídelní židlička Chicco Polly Magic, máte zkušenost?

rmasenka
25. led 2015

Máte někdo zkušenost s touto jídelní židličkou? není to polly 2v1, tato je od narození,díky

mmaky
25. led 2015

já jsem ji měla pro obě děti, je skvělá a rozhodně můžu doporučit. Nepotřebovala jsem do začátků žádnou postýlku ani koš na miminko do obyváku a děti mi spaly tam.

agne
25. led 2015

Máme tu Polly 2v1 😎 a je super a hlavně nehamatná a nelagricová jako většina plastových židliček, získala mnoho ocenění a dokonce se ani nevystavuje na většině prodejen či veletrhů - nemá to zapotřebí 😀 ....
Ta Magic je taky dobrá, ale co jsem slyšela, tak je "náročnější" či "složitější" neustálá přestavba tam a zpět, ale rozhodně jedna z nejlepší volby na trhu 😉 ....

petit_grisu
25. led 2015

Máme ji od narození a je fantastická. Hodně jsme jí využívali hned po příchodu z porodnice. Syn měl žloutenku tak se v ní slunil u okna. Krásně v ní spinkal. A využíváme jí prakticky denně, místo lehátka, které maminky často pořizují. 🙂 Ted už v něm začínáme i krmit příkrmy a je úžasná. Vážně nelituji a koupila bych ji klidně znovu.

marmazel
25. led 2015

Taky mohu doporučit, malej ze začátku špatně spal, v ní usnul aspoň na hodinku, teď ještě úplně nesedí a dáváme v ní příkrmy. Rozhodně lepší než jako u dcery v autosedačce. Využíváme opravdu od narození.

klaire22
25. led 2015

My ji také máme a dodnes jí dcerka používá - je vhodná fakt od malinka a nemohu si na ni stěžovat 🙂

spicy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luj89
13. říj 2017

Rada bych obnovila diskusi, mate cerstve zkusenosti? Do kolika let jste vyuzivali?

spicy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli