Jídelní židlička rostoucí, jakou máte?

lucosek30
21. říj 2015

Maminky jaké máte jídelní židličky pro 6. měsíční miminka? Chtěla bych dřevěnou rostoucí

kkouzlo
21. říj 2015

z eshopu Dvě malá křídla. Dokud neseděl, tak jsem ho krmila v lehátku a pak rovnou v té židičce

rencatupa
25. říj 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

My jsme na židličku ještě nedorostli :D ale moje ségra má rostoucí dřevěnou Zopa Grow up, má dva pultíky jeden plastový, ten nechává častěji protože se lépe omývá než dřevěný 🙂

katcha21
25. říj 2015

Já měla klasiku Chicco a pak od necelých dvou let rostoucí židli Jitro. Je dražší než obyč židle, ale nemůžu si ji vynachválit 😉 Zrovna včera jsem si říkala, že to byl kup roku 🙂 Dcera ji má doteď a ještě hodně dlouho mít bude 😉

zmrz_lina
25. říj 2015

Stokke Tripp Trapp a dokud nesedí, bude mít tzv.newborn set.

anieluska
25. říj 2015

Máme túto http://jidelni-zidlicky.heureka.cz/geuther-tami... a som s ňou max. spokojna 🙂 syn začal sam sedieť v 8 mesiacoch a kym nesedel tak som ho krmila na zemy na vankuši, dceru som krmila v autosedačke kym nezačala sama sedieť, ale syn autosedačku neznášal