Jídelníček sedmiměsíčního kojeného miminka, jak vypadá?

matiilda
15. bře 2013

Ahoj děvčata, mohly byste mi napsat jak vypadá jídelníček vašeho sedmiměsíčního dítěte? Děkuju 😉 😉

lv
16. bře 2013

eveli to měla tak 2x kojení, maso-zeleninový příkrm, 2x kojení, kaše, kojení a 3x v noci..

andelka
16. bře 2013

Záleží kdy se začíná přikrmovat a jaký trend maminka vyznává 😅
Můj mladší měl v 7m (přikrmuju od 5,5m) ráno MM, dopoledne ovocné pyré, na oběd maso/zeleninu s přílohou, odpoledne MM, večer MM (od 7,5m kaši), před spaním MM a v noci podle buzení MM (2-3x). Postupně MM nahrazovalo jídlo.
Starší začínal v 7m odpoledne s ovocem a na oběd měl masozeleninu, toho jsem přikrmovala od 6m. Jinak kojení stejné jak mladší.

tymothy
16. bře 2013

U mých dětí to bylo v 7. měsíci pouze MM - příkrmy mi obě začaly jíst až kolem 9. měsíce. (Ne, že bych to dříve nezkoušela, ale nějak jim to nešmakovalo a MM jim stačilo 😉 )

brambora20
16. bře 2013

@matiilda Okolo 9 kojíme, pak okolo 12 oběd-masozel.příkrm, okolo 13 kojíme, okolo 15 ovoc.přesnídávka, okolo 17 část oběda nebo kaše, pak před spaním kojíme, v noci 2-3x kojíme

katyxq
17. bře 2013

U nás o bylo - ve dne a v noci spousta kojení (fakt to nepočítám a nehlídám hodinky, kojím na požádání) a jen odpoledne kolem páté měla masozeleninový příkrm (a to snědla tak 70g nanejvýš), zrovna jsme byli na dvolené, tak nám to jídlo časově vycházelo takhle, doma by ho měla spíš kolem druhé. A od 7,5 měsíce se ráno kolem osmé přidalo ovoce, po kojení měla totiž pořád hlad, víc jak týden se chtěla přisát každou chvilku, tak jsem zavedla to ovoce, víc než 30g ho nesnědla, ale už jsem si nepřipadala vysátě, kojení se ustálilo na rozumném intervalu.

betysek
18. bře 2013

V poledne masozeleninový příkrm, večer nemléčná kaše s ovocem. Jinak kojení - 6x-7x za 24 hod jak chtěla....Jedla tedy celkem velké porce každá kolem 250 ml.