Kapsička na jídlo, jak ji používáte?

kihan
17. črc 2017

Ahoj maminky, prosim, ako pouzivate/vyuzivate kapsicky na jedlo? Od akeho veku dietata pouzivate?
Dakujem.

35_a_budu_mamka
17. črc 2017

Mám přesně tyto, používám od 5. měsíce a spokojenost ☺

kihan
autor
17. črc 2017

@35_a_budu_mamka ako ich pouzivate?
Normalne uvarim prikrm a dam ho do kapsicky? Da sa vyuzit aj na cesty? Ako dlho v tom vydrzi prikrm?
Mate nejake recepty? 🙏

koitschka
17. črc 2017

Jak se to myje?

monales
17. črc 2017
Uživatel monales je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monales.

Ahoj, tyto nemáme, tak nemůžu říct, ale mám Zebra&Me a spokojenost. Jsou pevné, dvojí zip, myjí se perfektně, asi to bude podobné ( ten spodek se otevře, propláchne se, dovnitř se dostanete kartáčem i houbičkou). Dají se i zamrazit, když máte domácí přesnídávku. Náustek i víčko klasika, podobné jako ty kupované. Jen pokud máte dítě hryzala, tak ten náustek může časem asi okousat. Tyhle Zebry se prodávají po 2 kusech, mám ty s kosmonautem, pak mají po 6ks + zdarma silikonový náustek. Teď lituju, že jsem nevzala ty větší. Ten silikonový náustek by se nám hodil, jelikož to malý kouše. Myslím toto: https://www.minicestovatel.cz/na-svacinu/zebra-me-kapsicka-na-detskou-stravu-6-ks-naustek/

kihan
autor
17. črc 2017

@monales ten naustok moze byt dobra vec.
Ako dlho by mi v tom mohlo vydrzat jedlo (zeleninovy a ovocny prikrm) ked pojdeme von, ze nebude v chlade?

35_a_budu_mamka
17. črc 2017

@kihan Kdyz uvarim prikrm, davam do sklenicek a do kapsicky davam pouze na cestu, takze spotrebuji behem dne. Do zeleninovych a masozel prikrmu davam hodne bataty, protoze jsou sladke a mimi je miluje a zboznuje kopr, po kterem se mu dobre kaka, takze davam i trochu kopru pri vareni. Staci zeleninu pokrajet, malinko podlit vodou a dusit do mekka, pak rozmixovat a davam jeste trochu oliv oleje😉

kihan
autor
17. črc 2017

@35_a_budu_mamka No ja jej varim kazdy den cerstve, len budeme cestovat, tak ma zaujali tie kapsicky.
Len neviem ako dlho v tom vydrzi dobre (ci mozem den vopred navarit, dat do chladnicky, resp. zamrazit a na druhy den zobrat so sebou do auta. Len do obeda, odpoledne by som sa uz bala dat asi).
A dakujem za tip na kopor, to ma nenapadlo.

jaja01k
17. črc 2017

@kihan Ja je pouzivam jen na studene ovocne presnidavky, na obedy (masozeleninove prikrmy) se mi na cesty osvedcila termoska 🙂

eva_sajdla
18. črc 2017

My máme bez obrázku, ale princip stejný. Používáme je od půl roku do teď (v srpnu 3 roky). Bereme je hlavně na cesty, i když už nám párkrát vytekly, ale jsou k nezaplacení. Vím, co do nich dávám a mají i větší objem než ty kupované.

stuplakova
18. črc 2017

Holky kde se dají takové pytlíčky koupit, aby to nevyšlo na nějaké šílené peníze? Koukala a ptala jsem se u nás po obchodech a všude na mě koukali jako na blázna. Poraďte prosím 🙂

mississka11
18. črc 2017

@stuplakova DM asi 160 Kč za 6ks. Mám a spokojenost 🙂

kihan
autor
19. črc 2017

@mississka11 a kde sa vam podarilo zohnat tu lzicku? U nas v DM nemali...ani predavacka nevedela co chcem.

zuzzka93
19. črc 2017

@kihan prosim kde se ty kapsicky prodavaji?

slimacikmia
19. črc 2017

@kihan tiež ich používam a som spokojná. Ak sa bojíš, že jedlo nevydrží tie teploty vonku, stačí si zamraziť takú tú kocku, ktorá sa dáva do chladiaceho boxu alebo tak a chvíľu pred tým, ako budeš dávať drobcovi, tak kapsičku vytiahnuť, nech sa ohreje...
@zuzzka93 v DM cca 160kč

mississka11
19. črc 2017

@kihan to je z Hipp kapsicek. Byly asi 4 v balení a byla k tomu ta lžička. Na tyto sedí hezky. Nicméně šroubovací by byla lepší. A ty kapsičky jsem taky koupila v DM

mississka11
19. črc 2017

Jinak po naplnění...

beremeseanicka
19. črc 2017

tyhle kapsicky maji i v Rossmanu a prodavaji k nim i ty lzicky...

kihan
autor
19. črc 2017

@mississka11
@beremeseanicka
Dakujem ☺
Kapsicky som aj ja kupila v DM 😉

kihan
autor
19. črc 2017

@slimacikmia dakujem za napad. Urcite skusim. Taka malickost a nenapadlo ma to 🙂

monales
19. črc 2017
Uživatel monales je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monales.

@kihan jo ten náustek můze být dobrý. Uvažuju o něm. Jídlo v kapsičce asi dlouho nevydrží. Den ale asi jo, záleží asi na teplotě venku, v ledničce učitě déle.

stastnablcha
20. črc 2017

baby to je super. este som nepocula take. idem bruzdat net a objednavat. na kupko ako stvorene... ❤

shine2015
20. črc 2017

Vzhledem k našemu závislákovi na kapsickach jsem včera objednala sadu po 6 a dnes mi přijdou, tak jsem zvědavá....každopádně i kdybych je dala do mrazáku s ovocem a nechala jim to jako dřeň kterou si pak vycucnou....

U nás se jedou ve velkém - kupujeme je na tašky....

Tak uvidíme....

Každopádně díky moc za tip.

akankeo
20. črc 2017

A kolik se toho tam vejde? Nedavno sem sahla po "jednorazovych"z kramu a presla me chut to kupovat, 1.5 lety syn v aute vyzahl vsechny 4 co jsem koupila a netvaril se nasvacene

shine2015
20. črc 2017

@akankeo tady píšou 150g

Já to neberu jako plnohodnotnou svačinu - my to bereme na cestu a malý před spaním proste si vezme.....

A nás taky sní klidně dvě na ráz...někdy tři.....

eva_sajdla
20. črc 2017

@akankeo My máme jinačí, bez obrázku, jejich cena vycházela levněji a vejde se tam celá malá přesnídávka, takže cca 190 ml.

eva_sajdla
20. črc 2017

@shine2015 Tak tos teď udělal určitě velký krok jak pro svojí kapsu, tak pro životní prostředí 🙂.

akankeo
20. črc 2017

@eva_sajdla dekuju, po tom kouknu, v srpnu budeme dost jezdit a maly dve presnidavky da ani nemrkne, na to ze ma 9.5 kila ji jak ziravina 😀

stuplakova
23. srp 2017

@mississka11 Super děkuji a jakým způsobem se to do nich plní? ta lžička byla k tomu? To se tam dává nějak tou lžičkou? Viděla jsem totiž i takové jakoby ziplock sáček.

nelcaj
29. čer 2019

Mně přijdou kapsičky super. Matýsek se učí hezky sám papat. Kupuju teda jen Sunárek ze 100% ovoce a bez cukru. Na výlety do kočárku super.

beatkaluka
30. čer 2019

Taky už jiný nekupujem. Pár jsme jich vyzkoušeli, a stejně jsme se vrátili zase k těmhle.