Kaše Sunarka, dáváte ji prckům?

1kacaba1
18. lis 2014

Dáváte prckům někdo kaši Sunarku? Já začala dávat banánovou, ale přijde mi, že kdybych ji připravovala podle návodu, tak jí bude hrozně moc a bude docela dost hustá. Upravila jsem si to, ale mám strach, aby to malé stačilo. Jsou jí 4 měsíce a je drobná, tak ani nevím, jaké množství zvolit.

abalajda
2. led 2015

U nás jsme Sunarku nedávali,dceři vůbec nechutnala,takže jsem ji dělala klasickou krupicovou kaši jen místo mléka dávala Sunar a krupicku jsem předem namacela na 15 minut....

leilunka
1. čer 2015

🙂 náš malý zas jinou kaši než Sunarku nechtěl, jelikož jsem nekojila, tak jsme začali z bezlepkovými kašičkami už od 4 ukončené ho měsíce, později měl rád všechny ty ochucené, zvláště Sunarka vanilková kašička nebo i Sunarka krupicová vanilková, ale on byl velký jedlík, otvíral pusinku na všechno 😀

miky31
1. čer 2015

Malýmu taky jela jen kaše od sunaru😊 Vyrostl na něm.Rozhodne doporucuji.Vyzkoušely jsme i kaše od Hami ale to je jen jako voda a chuť žádná.

dannyblakely
1. čer 2015

Jednou jsem to koupila a je to sladke jak svi*a.. I mala se na to sklebila. Varim kase sama a nebo kupuju ve zdrave vyzive

0508
1. čer 2015

Já vařím klasickou rýži v kojenecké vodě, rozmixuji a přidám Sunar. Malá to papá a krásně po tom spinká. Mám i kupovanou rýžovou kaši ze zdravé výživy - jak píšou holky - a to z jednoho jedinýho důvodu - není sladká. Ale chtěla bych se zeptat, kdy zavádět lepek? Můžu už teď nebo až začneme papat maso a žloutek? Začala bych jí dávat krupičnou kaši - jsou nám 4,5 měsíců a zeleninku už papáme skoro 3 týdny.

veverka.terka
2. čer 2015

ahojky, já sem dávala dceři kaše Sunarky od cca 5. měsíce a střídala jsem různé příchutě. Občas sem dávala i Hami, když byly třeba v kaci, ale se Sunarkou ani s jinou sem neměla problém. je fakt, že sem se snad nikdy návodem na krabici neřídila a prostě sypala kaši a míchala, doku se mi ta konzistence nezdála dobrá 😀 A určitě si nemyslím, že by dcerka strídala, když jí tam dáš mín té kaše, aby byla tedy rídší 😉 🙂 a nám se dobře osvědčila i nemléčná kaše od sunaru, která vyjde levněji a dávala sem ji do sunaru, který běžně pila 😉 🙂 anebo popř. i do odstříkanýho mlíčka 😉 🙂

lenouch23
24. dub 2017

Já to také poměruji podle sebe, každé mimčo je jiné a když měl prcek hlad, tak by se určitě ozval 🙂 a hlavně kaše od sunaru jsou hodně syté, tak bych neměla strach

kristy31
10. kvě 2017

A jakými kašičkami krmíte ? 🙂

monika9916
10. kvě 2017

Od Nutrilonu nebo Hami kaše. A domácí dělané- rýžová, z ovesných vloček a jáhlová.🙂

klarka82
22. zář 2017

Ahoj, po přečtení různých diskuzí a z vlastní zkušenosti jsem začala malému dělat kaše z ovesných vloček a jáhlové 🙂 nejvíc mu jedou od semixu, což mě celkem překvapilo 😀 Tak musím objednávat z eshopu ( http://www.zdravyzivot.com/ovesne-vlocky/ )

janurous
21. lis 2017
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Naší malé zase nejvíc šmakuje ta sunárková. Chutnala jsem ji a přijde mi lépe ochucená než ta od hippu. Ale každé dítě je jiné a je potřeba zkoušet, co mu chutná.

silvous06
21. lis 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

A od jakého měsíce jsou vhodné ty ovocné kašičky ?

janurous
21. lis 2017
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Já jsem je dávala od 4.měsíce, protože dcera je od narození na umělém mléce.

silvous06
22. lis 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

A sunar má kaše určené od 4.měsíce?

absintka19
22. lis 2017

@silvous06 ano ma, viz jejich stranky
https://www.sunar.cz/kasicky-na-dobrou-noc/
My mame MM Nutrilon i kase Nutrilon-vyjimecne, vse pripravuji radeji domaci.